Hypotéka a rozchod

Anonymní
22.3.17 08:26

Hypotéka a rozchod

Ahoj holky.
Chtěla jsem se někde vypsat a spíš slyšet i názory někoho jiného.
Jsme s přítelem spolu 5 let máme 1,5 ročního syna. A rozestavěný baráček s hypotékou na 1 500 000.
A teď asi dva měsíce začala jakási krize :( Furt se hádáme skrz nesmysli, které pak vedou k hádkám kdy si neříkáme vůbec pěkné věci. Občas mám chuť už odejít protože přítel si asi myslí že bych furt měla chodit a omlouvat se mu!
Jen nevím jak by se o vše řešilo :(
Hypotéka je na nás oba a i domeček.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4169
22.3.17 08:29

2 měsíce není tak dlouhá doba, nejsou to jen nervy z rozestavěného domu? To stavíte svépomocí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14061
22.3.17 08:30

Rozvalinu prodat, uspokojit banku a případný zbytek si podělit napůl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17298
22.3.17 08:30

Vim, ze to nesouvisi s tematem, ale hadate se 2 mesice… Neni lepsi o vztah trochu zabojovat? Opravdu se lide rozchazi kvuli 2 horsim mesicum?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
22.3.17 08:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Chtěla jsem se někde vypsat a spíš slyšet i názory někoho jiného.
Jsme s přítelem spolu 5 let máme 1,5 ročního syna. A rozestavěný baráček s hypotékou na 1 500 000.
A teď asi dva měsíce začala jakási krize :( Furt se hádáme skrz nesmysli, které pak vedou k hádkám kdy si neříkáme vůbec pěkné věci. Občas mám chuť už odejít protože přítel si asi myslí že bych furt měla chodit a omlouvat se mu!
Jen nevím jak by se o vše řešilo :(
Hypotéka je na nás oba a i domeček.

To budou nervy z věcí okolo domu, jak bude dostavěný, tak to určitě přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 08:31

@Paola21 No ono už to bylo občas dříve, ale to je všude že. A ano svépomocí. Ano taky si říkám že nervy. Jen při hádce třeba mi i řekne že dělám úplně ho*no na baráku. Přitom uklizim zahradu a vse kolem asi si představuje ze budu nosit cihle nevím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 08:32

@Havran007 No tak snad se toho dočkáme a do té doby se nerozejdeme. Jinak je úžasný jen ta jeho tvrdohlavá povaha prostě :( Ted bydlíme v jeho bytě. A to vzdy pri hadce at se teda sbalím a jdu.

• Nahlásit
  • Citovat
4169
22.3.17 08:32
@Anonymní píše:
@Paola21 No ono už to bylo občas dříve, ale to je všude že. A ano svépomocí. Ano taky si říkám že nervy. Jen při hádce třeba mi i řekne že dělám úplně ho*no na baráku. Přitom uklizim zahradu a vse kolem asi si představuje ze budu nosit cihle nevím. :zed:

Asi je toho na něj moc no, hodně lidí se při stavbě domu hádá a někdo se i rozejde/rozvede. Ale zkuste to vyřešit, je škoda se rozcházet, když za a) máte spolu dítě a za b) stavíte spolu dům a za c)máte spolu hypotéku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17298
22.3.17 08:33
@Anonymní píše:
@Paola21 No ono už to bylo občas dříve, ale to je všude že. A ano svépomocí. Ano taky si říkám že nervy. Jen při hádce třeba mi i řekne že dělám úplně ho*no na baráku. Přitom uklizim zahradu a vse kolem asi si představuje ze budu nosit cihle nevím. :zed:

No jo, stavba svepomoci… To je prava zkouska pro vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4169
22.3.17 08:33
@Anonymní píše:
@Havran007 No tak snad se toho dočkáme a do té doby se nerozejdeme. Jinak je úžasný jen ta jeho tvrdohlavá povaha prostě :( Ted bydlíme v jeho bytě. A to vzdy pri hadce at se teda sbalím a jdu.

A na jak dlouho to ještě vidíte tu stavbu domu? Už se to nějak rýsuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
22.3.17 08:34
@Cuddy píše:

jo to znám.. a zkouška nejen pro vztah, ale i pro zdraví. Já si u oprav odrovnal záda, teď po dvou letech už jsem z 95ti % v pohodě, ale ještě loni jsem kulhal.

Příspěvek upraven 22.03.17 v 08:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4169
22.3.17 08:34
@Cuddy píše:

Taky si myslím, to je zkouška ohněm přímo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
22.3.17 08:35

Je to stresova situace. Chce to si obcas orazit. V klidu sednout, rict si, co vam vadi. A mmch pokud nejsi tehotna, tak ty cihly klidne nosit muzes ;-) at domecek dodelate, bude lip. Je to tezky, ty se staras o dite a zahradu, mas pocit, kolik roho nedelas. Chlap chodi do prace a po praci dela na baraku, ma pocit, ze to vsechno lezi na něm. Musite se vzit trochu do druhého a zatnout zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 08:35

Rozcházet se sním určitě nechci. Jen furt omlouvat se mě taky nebaví. Zatím to dělám tak že se radši uklidím a nechám ho být. Tak uvidíme snad už to do te zimi dokolepeme a pak to bude dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
44
22.3.17 08:36

Když jsme rekonstruovali tak jsme se hádali pořád!!! Bylo to o úplných nesmyslech a když si na to teď vzpomenu tak už se jenom směju :lol: :lol: :lol: Takže radím vydržet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama