Regresní terapie Brno

22.3.17 06:56

Regresní terapie Brno

Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo vyzkoušenou regresní terapii v Brně. Potřebovala bych opravdu někoho vyhlášeného a dobrého. Prý špatná regrese může spíše uškodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.3.17 07:22

Byla jsem za Helenou Partykovou. Jak moc je vyhlášena nevím, Myslim, ze ji chválily holky tady. Dlouho jsem nemohla otěhotnět, po regresi hned první cyklus. :mrgreen: Do jaké míry je to náhoda, nebo účinky regrese, nevím.
Anonym z důvodu citlivých informaci spojených s otehotnenim. Me okolí sem chodí a o tom, ze mane problem s otehotnenim, jsem nikomu nerikala.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11352
22.3.17 07:44

Zajděte k někomu, kdo má pořádné sebezkušenostní výcviky a praxi pod supervizí. Ne k lidem, co s krizí středního věku zjistili, že nevíc co, tak zaplatili dragomireckému pár víkendů a teď si řeší svoje trable „pomáháním lidičkám“.

V Brně je výborná třeba Vojtěch Černý, aji i ty alt-přístupy umí, ale přitom je plně kvalifikovaný, příčetný, lidský a s dlouholetou praxí.

http://www.psychologiebrno.cz/terapie/

a dělá na pojišťovnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
22.3.17 14:00

Chcete-li bezpečí, hledejte normální psychoterapii. Alespoň Mgr. z psychologie a psychoterapeutický víceletý výcvik to jistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama