Co se mu honí hlavou?

Anonymní
21.3.17 19:08

co se mu honi hlavou

Ahojte lidi potřebuji pomoct poradit :nevim: Mam přitele chodime spolu 3 měsice. Já mam DMO on má deformovanou srdečni chlopeň. Když jsme se seznamili p mym problému jsem mu řekla, řekl že mu to nevadi jsem podle něho uplně zdravá krásna. Postupem času mi začal vytykat každý pupinek nerovnost vlasů čistila jsi si zuby nemaluj se tak a pak se zase namaluj, Kámošce říkal že nedam moc na kosmetiku, mě zase at se nemaluju že mi to nesluší, Ted ten zdravotni problem že moc kulhám at se vic snažim apod. Mám křivou pateř apod. víc se snaž najednou jakoby mu vše začalo vadit. Pohádali jsme se už snim nechci být, On se mi ted za vše omluvil že to tak nemyslel a nikdy mě neopustí nevim jestli mu věřit prý má o mě strach aby se mi to nezhoršilo chodim na RHB pravidelně cvičim co už vic mam dělat je mi do breku :,( :,( mám strach že mě nechá jak mám reagovat. Opustit ho prvni. :nevim: Musim nosit oblečeni podle jeho vkusu nakupuje mi proto drahé hadříky nevim co dělat jak to myslí? :oops: :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

16191
21.3.17 19:11

To je teda sila, ja bych nebyla s nikym kdo na me vidi sami chyby, natoz po teprv 3 mesicnim vztahu… maluj se a oblikej tak ja je to prijemny tobe, na chlapa kasli, kdyz se mu nelibis takova jaka jsi, tak ho posli k vode, nezalouzi si te :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6479
21.3.17 19:14

No vidíš a to ses tady v x diskuzích bála že nikdy nebudeš mít chlapa ;) Nicméne je to blbec, vyčítat pupínek.. to jednoduše znamená že tě nemiluje a časem ti toho bude vyčítat víc a víc. Nech ho bejt, dřív než on odkopne tebe a soustřeď se na školu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
21.3.17 19:17

Vykašli se na něho, raději buď sama

• Nahlásit
  • Citovat
3154
21.3.17 19:21

Snaží se na tobě honit si ego. Spousta šílených a smutných vztahu funguje právě na tomto základu.
Nech ho plavat, to není láska, jen jeho sebeláska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
21.3.17 19:44

Zakomplexovaný tydýt. Rychle pryč od něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.3.17 19:56

Chce si na tobě jenom hojit mindráky, tohle není normální, vykašli se na něj, než tě zdeptá úplně :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
21.3.17 20:49

Jít od něj rychle pryč. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7383
21.3.17 21:41

Chudatko, toto si od nej nenech libit, takove jednani si nezaslouzis, urcite se objevi nekdo, kdo te bude mit doopravdy rad :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama