Má mě taky rád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 14:52
Má mě taky rád?

Ahoj všichni! :mavam:
Jsem už skoro rok totálně zamilovaná do jednoho muže. Vídáme se každý den v práci, sám se mnou vyhledává kontakt, denně mi lichotí, pomáhá mi při každé příležitosti, nenápadně se mě dotýká, směje se na mě, všímá si každého detailu i mých pocitů, dokonce mi nosí svačinky. :D Vypadá jak bůh, prostě šílená kombinace, až na to, že má ženu. :,( Dělám, že je mi ukradený, ale není… Není to správné, vím, ale proč mi tohle dělá? Ještě jsem nezažila takové krásné chování od muže a nikdy jsem nebyla tak moc zamilovaná. :-( Šíleně mě to bolí, ale jak jej mám dostat z hlavy? Práci kvůli penězům měnit nechci.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 27.02.19 14:59

To jsou ty ženský, s nimiž někdo trochu zaflirtuje a ony už plánují svatbu. Jsi velká holka, nechceš rozbíjet rodinu, tak si ho prostě zakaž, ne? Přestaň na jeho flirt reagovat. Začni s ním jednat normálně, jako s kterýmkoli jiným kolegou.

LaPaloma
Závislačka 2611 příspěvků 27.02.19 15:07

Poblouzněný VOLNÝ chlap to zkouší za účelem vztahu jen několik měsíců, pak obvykle jde do jiné, když to nevyjde. Jenomže tento svoje jistoty má, tak nemá co ztratit, vlastně ani neztrácí čas. Takže se klidně bude usmívat, dotýkat a zajímat několik let, v práci se naladí, doma vykoná … a usne.
Takže jsi jeho povyražení v práci, díky tomu ho to tam více baví, možná podává lepší pracovní výkon, ale vztah asi neplánuje, pokud se nezačal rozvádět. Pokud ne, tak doma je mu houby zle, ale možná by si dal, kdybys povolila. Akorát co s tím potom, že?
Práci bys asi ztratila ty, protože on z toho nebude tak zblblý jako ty.
Já bych asi raději práci změnila, kdyby mně někdo takový totálně zablokoval mozek a nebyl k dispozici (a já měla zájem o známost).
Je to cesta nejmenšího odporu a šance poznat nové lidi, z nichž někdo by mohl přebít dojem z nedosažitelného.

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 27.02.19 15:09

Tak se trap dál, kdyz jsou pro tebe penize vic než vlastní pohoda a moznost najít si někoho perspektivniho. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 16:00

Pokud jsi zatim presvedcena, ze tam chces zustat, jedine reseni, ktere by mohlo aspon trochu pomoct je si s nim promluvit. Vysvetlit mu, ze se zenatym nic mit nechces. Ono to kouzlo jakoby praskne.

Obecne je to ale strasne tezke. Ja jsem byla v opacne situaci, zamilovala jsem se do kolegy, jenze ja jsem vdana. Bojovat se s tim vlastnimi silami teda neslo. Rekla jsem mu to, on mi docela pomohl, ze me vyslechl a snazime se o pratelstvi. Vubec nic jsme spolu teda nemeli. Ale je to takovy pitomy stav. Strasne moc mi pomohlo zacit sportovat, hlavne behat nebo sport/cviceni, ktery je hodne narocny a clovek se u nej oddela. Vzdycky, kdyz to na me zas jde, jdu behat. :-D Fakt to pomaha!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 16:24
@Anonymní píše:
Pokud jsi zatim presvedcena, ze tam chces zustat, jedine reseni, ktere by mohlo aspon trochu pomoct je si s nim promluvit. Vysvetlit mu, ze se zenatym nic mit nechces. Ono to kouzlo jakoby praskne.Obecne je to ale strasne tezke. Ja jsem byla v opacne situaci, zamilovala jsem se do kolegy, jenze ja jsem vdana. Bojovat se s tim vlastnimi silami teda neslo. Rekla jsem mu to, on mi docela pomohl, ze me vyslechl a snazime se o pratelstvi. Vubec nic jsme spolu teda nemeli. Ale je to takovy pitomy stav. Strasne moc mi pomohlo zacit sportovat, hlavne behat nebo sport/cviceni, ktery je hodne narocny a clovek se u nej oddela. Vzdycky, kdyz to na me zas jde, jdu behat. :-D Fakt to pomaha!

To znám, taky teď furt běhám :lol: Líbí se mi zadaný kolega z práce (já vdaná), já se mu bohužel taky líbím, tak abych do toho nespadla, tak běhám, fakt to pomáhá, souhlasím. Možná proto teď běhá tolik lidí všude :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 27.02.19 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj všichni! :mavam:
Jsem už skoro rok totálně zamilovaná do jednoho muže. Vídáme se každý den v práci, sám se mnou vyhledává kontakt, denně mi lichotí, pomáhá mi při každé příležitosti, nenápadně se mě dotýká, směje se na mě, všímá si každého detailu i mých pocitů, dokonce mi nosí svačinky. :D Vypadá jak bůh, prostě šílená kombinace, až na to, že má ženu. :,( Dělám, že je mi ukradený, ale není… Není to správné, vím, ale proč mi tohle dělá? Ještě jsem nezažila takové krásné chování od muže a nikdy jsem nebyla tak moc zamilovaná. :-( Šíleně mě to bolí, ale jak jej mám dostat z hlavy? Práci kvůli penězům měnit nechci.
:roll: :roll:
divine woman
Extra třída :D 10978 příspěvků 27.02.19 16:30

Ženatý nebrat. Chce si s tebou jen zasouložit a pak se vrátit k manželce. A jestli ti stačí pochlebování a svačinka, tak to jsi fakt spokojená s málem. :roll:

arinecka
Kelišová 5879 příspěvků 27.02.19 16:31

Tak mu řekni aby svačny nosil manželce :mrgreen: Určitě ti začne povídat, jak jim to doma neklape...... Zkouší to na tebe a ty se chytáš :nevim:

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 27.02.19 16:31

@divine woman Já nechápu jak tohle může ještě nějaká ženská žrát od ženatého chlapa!

zrnko
Kecalka 476 příspěvků 27.02.19 17:58

Pozadej ho oficiálně o ruku ve firemní kuchyňce a máš 100% jistotu, že s tím přestane :mrgreen: a už nebude nad čím přemýšlet a trápit se. On se ti bude vyhýbat a ty jemu studem taky. A praci nebudeš muset měnit,když se nebudete potkávat.

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 27.02.19 18:29

Normálně si s ním promluv, vysvětli mu, jak jsou ty jeho pozornosti nepříjemné a normálně mu zakaž doteky, svačinky i lichotky. Ať už se k tobě dál chová už jen čistě profesionálně.

Pokud to nezafunguje, tak mu oznam, že to jeho chování oznámíš manželce. (a pak to taky udělej, když si nedá pokoj)

Pokud ani to nezafunguje, tak jeho chování jako obtěžující nahlaš jeho nadřízenému.

Pokud vůbec nic nezabere, tak buď změna pobočky firmy, pokud jich má více, nebo změna zaměstnání.

Edit: Samo jestli to zabere a přestane se Tě všímat, tak ho z hlavy pustíš mnohem snadněji.

A jinak návod na to, jak se odmilovat (nebo nezamilovat) asi neexistuje, kromě jediného: Sejde z očí, sejde (časem) z mysli.

Případně, jestli máš dobrou fantazii a vizualizaci, tak si pokaždé, co ho uvidíš co nejpodrobněji představ něco hnusného. Třeba, že mu lezou z uší obrovské chlupaté pavoučí nohy, nebo, že má 180 Kg. Prostě si ho sama pro sebe zhus.

Příspěvek upraven 27.02.19 v 19:03

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 18:39

Já ho nechci nikomu přebírat. :D Nechci ani aby věděl, že k němu nějaké sympatie cítím. Na flirt nereaguji, jen jsem chtěla vědět, jak ho dostat z hlavy a nezachovat se vůči němu nějak špatně, ať nám to nepokazí přátelství. ;) Běhat začnu, dík za tip. :palec:

jasnahvezda
Kecalka 152 příspěvků 27.02.19 18:56

Chápej, že ale mezi vámi přátelství není. Možná pnutí :D No díky za to, že jsi oduševnělá a hned si mu neskočila kolem krku. Pro něj je to čirá zábava. Dělala jsem se spoustou chlapů, které podváděli svoje ženy…z těch deítek jen jeden odešel od rodiny. Pro ty další, to bylo něco jako sport. Jeho to nic nestojí, žíly mu to netrhá. Trhalo by to tebe a to ty víš. Soustřeď se na jiné muže a jestli chceš, aby se stáhnul. Tak věty typu: Jéééé já bych se hned vdávala. Dojímá mě ten bum miminkek. Hned bych se s nějakým pomuckala. :lol:

Mart81
Závislačka 4407 příspěvků 27.02.19 19:01
@zrnko píše:
Pozadej ho oficiálně o ruku ve firemní kuchyňce a máš 100% jistotu, že s tím přestane :mrgreen: a už nebude nad čím přemýšlet a trápit se. On se ti bude vyhýbat a ty jemu studem taky. A praci nebudeš muset měnit,když se nebudete potkávat.
:potlesk:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama