Má někdo normálně bazální teplotu 36,9?

19.3.16 22:04

Má někdo normálně bazální teplotu 36,9?

Ahoj holky. Začátkem ledna jsem vysadila HA, den poté jsem měla chráněný pohl. styk.. a od té doby jsem ještě menstruaci nedostala.. BT jsem si nikdy neměřila, tak nevím, kolik mám normální… Poslední tři dny si měřím teplotu pravidelně, jakmile se probudím. Je stálá na 36,9. Má někdo taky normálně 36,9? Když nemám menstruaci, tak bych neměla mít ovu, tudíž mě zajímá, jestli 36,9 může být normální teplota? :) Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8288
19.3.16 22:10

Co to je „normálně bazální teplotu“? :D Bazální teplota je nižší před ovulací a vyšší po ovulaci, takže jde o to, která je „normální“, jesta ta před, nebo po?

Třeba u mě je 36,9 normální poovulační bazální teplota…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14633
19.3.16 22:40

@ZbavteMeToho Někdy tu první ovulaci a první menstruaci dostat musíš. Tak třeba už právě byla a tohle je tvoje poovulační teplota. I pro mě je 36,9 normální poovulační bazální teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
19.3.16 22:41

@ZbavteMeToho

No, úplně nechápu, proč si teď uprostřed dlouhého cyklu měříš teplotu - taková informace ti naprosto k ničemu není a nic z ní nevykoumáš :-)

Udělej si těhotenský test a když bude negativní, skoč si na vyvolávačku.

Víc toho, bohužel, nevymyslíš. Měření BT v této fázi ti opravdu k ničemu není… :-(

Jinak - u mě je 36,9 taky úplně normální poovulační teplota…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
20.3.16 07:26

U mě je 36,9 normální předovulační teplota, poovulační mívám kolem 37,2 a nevím, k čemu ti to je, každá to máme jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat