IVF 40 let a víc

1229
18.3.16 17:13

IVF 40 let a víc

Ahoj jsem Radka a bydlím v Praze…nějak se mi nepovedlo najít to co hledám a to opravdu holčiny, ženy snažilky co touží po mimi po 40.Mám jednu dceru z prvního IVF v Gennetu a to mi bylo 36 a ted bych si přála další takže otázek spoustu…Pokud tím některá ted prochází nebo se chystá písněte prosím. Mi jsme se dnes byli teprve obědnat na konzultaci a to na duben.Budu ráda za každé info jak cen, zkušenosti s car no prostě cokoli… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

890
18.3.16 17:23

Ahoj Radko,
já mám také z 1. IVF Terezku a zatím se nám nedaří počít druhé dítě, mám za sebou neúspěšné 2.IVF a teď neúspěšný Nativ. Není mi ještě 40, ale 37. To už můžu být v této skupině, ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
24.3.16 16:25

Ahoj Rady, ze třetího pokusu KET dvou pětidenních embrií z DV mám skoro tříletého syna, teď jsem ve 43 letech 10. den po ET a test je zatím bílý, tak čekám, jak to v úterý dopadne s krví. Nejsi v tom sama, myslela jsem si, že když už máme doma toho jednoho zbojníka, tak to tentokrát budu brát v poho, ale jak jsem si udělala 8. den test /u chlapečka jsem už měla ducha, ale měl vysoké HCG 1800/ a nic, 9. den, 10.den a zatím stále bílo, docela mě to smetlo… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.11.17 12:14

@raduzanka dobry den, ahoj, teraz v auguste som mala 42, uplne som zosalela. Mam syna z prveho manzelstva dospeleho a hoci som si hovorila ze do 40 a zmierim sa… tak som sa nezmierila. Vypuklo to ked moja kamoska porodila maleho. Je mi hrozne, bola som na jednom ivf neuspesne, teraz som v druhom cykle, tuez asi nic a je to horsie. Stale horsie. Mam nervy, depresiu, obcas si poplacem. Ak chces napis, narada sa s niekym o to podelim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama