Inseminace spermiemi partnera březen 2016

4
19.3.16 18:48

Inseminace spermiemi partnera březen 2016

Ahoj všichni. Od června se s partnerem snažíme o miminko, minulý týden jsme byli na spermiogramu a máme 52 % spermií pohyblivých, ale z toho 49 % nonprogresivně a jen 3 % progresivně. Bylo nám doporučeno 2 měsíce, aby partner užíval vitamín E a Energyman a pak kontrolní spermiogram a pravděpodobně inseminace spermiemi partnera. Řeší teď někdo z vás podobný problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
609
20.3.16 07:52

@Romcatkoo Ahoj, my se snažili skoro 2 roky.. oba v pořádku, já jen velmi slabou ovu..chodíme do CARu asi 5měs. a IUI jsme měli naplánováno ted po nedeli a jelikož mi mešká ms dnes jsem si udělala digitální těhu test a hlásí pozitivní výsledek od posldení ms bych měla být v 6týdnu :dance: tak se musím objednat do CARu na pohovor že z toho asi nic nebude :srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.3.16 14:18

Ahoj, tak to moc gratuluji, to je skvělé, že to vyšlo těsně před tím :) Doufám, že u nás by to tak taky mohlo dopadnout, ale raději nechci příliš doufat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
20.3.16 14:59

@Romcatkoo my už v to ani nedoufali… počítali jsme s umělkem a koukej test ukázal + a k tomu 5+1 jupíí :D taky se určitě už brzo dočkáš!! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.3.16 15:21

Snad jo :) Říkám si, že se snad konečně nějaká ta potvůrka splaší a dočkáme se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
20.3.16 15:26

Určitě jo věř tomu! Já prostě nikdy nesnesla pocit že bych po „akci“ šla spát neosprchovaná.. :poblion: no a jednou jsem byla tak strašně utahaná že jsem prostě vytuhla a bylo to :D :D možná náhoda možná ne :lol: :lol: ale každopádně to vyšlo.. za týden budu volat na gyn. co a jak :D a hlavně zítra do CARu zrušit IUI :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.3.16 17:14

Ahoj snazilky, ve stredu jsme byli v car apolinar na prvnim iui den pred 'akcí´ jsem si mela pichnout ovitrelle a dal nic. Mate to nejaka take tak? V ruznych forech jsem cetla, ze si holky pichaji jeste nejaky hormon po iui. Jinak u nas je problem v tom, ze mam nepruchozi jeden vejcovod a druhy omezene. Spermiogram v norme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat