Má odvolání cenu?

34
1.8.21 17:31

Má odvolání cenu?

Zdravím, chtěla jsem se Vás zeptat, ohledně přihlášek na VŠ. Hlásila jsem se na pedagogickou fakultu do Ostravy, ale bohužel jsem nebyla z důvodu nedostatku kapacity přijata. Výsledek mě zařadil na 95. místo, myslíte, že má odvolání smysl? Děkuji za jakékoliv reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32623
1.8.21 17:39
@Meolmi píše:
Zdravím, chtěla jsem se Vás zeptat, ohledně přihlášek na VŠ. Hlásila jsem se na pedagogickou fakultu do Ostravy, ale bohužel jsem nebyla z důvodu nedostatku kapacity přijata. Výsledek mě zařadil na 95. místo, myslíte, že má odvolání smysl? Děkuji za jakékoliv reakce

proč ne, nikdy nevíš. Stojí tě to jen chvíli času a poštovné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
1.8.21 17:45

Jj, určitě jo, kolik lidí berou? Ale nikdo neví, jestli ti lidi, které vzali před tebou nastoupí, třeba původně chtěli jinam a todle byla jen jejich alternativa…bude asi záležet jestli berou 30 lidí nebo 90…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17197
1.8.21 17:49
@Meolmi píše:
Zdravím, chtěla jsem se Vás zeptat, ohledně přihlášek na VŠ. Hlásila jsem se na pedagogickou fakultu do Ostravy, ale bohužel jsem nebyla z důvodu nedostatku kapacity přijata. Výsledek mě zařadil na 95. místo, myslíte, že má odvolání smysl? Děkuji za jakékoliv reakce

Pokud jsi jeste neprosviha lhutu na odvolani, tak to posli. Nic horsiho, nez ze ti ho zamitnou, se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
1.8.21 17:51

Spíš jo, ostravva nebývá škola první volby, takže nejspíš spoustu lidí nepřijde k zápisu, protože půjdou jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6218
1.8.21 17:55

Podle me nema. Pokud se nezapise dost studentu do studia, tak te skola sama kontaktuje.
Co do toho odvolani chces napsat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
1.8.21 17:58
@Wani píše:
Podle me nema. Pokud se nezapise dost studentu do studia, tak te skola sama kontaktuje.

tak oni zřejmě mají vzory, podává se to naprosto běžně. Pochybuju, že škola bude obvolávat jen tak studenty, kteří nepodali odvolání. Předpokládají, že teda nemají zájem. Známý podával odvolání na začátku července, taky nepřijatý pro nedostatek místa, a ejhle, v srpnu jde k zápisu. Oni někdy navýší i kapacitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
1.8.21 18:05

Tak pedagogicka VS v naproste vetsine neni skola prvni volby.
A ani Ty nebudes zrovna studijni typ, podle mista, na kterem jsi skoncila.
Takze by Ti odvolani mohlo vyjit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6218
1.8.21 18:11
@vokishka píše:
tak oni zřejmě mají vzory, podává se to naprosto běžně. Pochybuju, že škola bude obvolávat jen tak studenty, kteří nepodali odvolání. Předpokládají, že teda nemají zájem. Známý podával odvolání na začátku července, taky nepřijatý pro nedostatek místa, a ejhle, v srpnu jde k zápisu. Oni někdy navýší i kapacitu.

Vetsinou se musi udavat duvod. V dnesni dobe internetu se nikdo neodvolava, ale napisou to do elektronicke prihlasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
1.8.21 18:12
@Wani píše:
Vetsinou se musi udavat duvod. V dnesni dobe internetu se nikdo neodvolava, ale napisou to do elektronicke prihlasky.

tak ten známý podával klasické odvolání a musel přiložit i diplom, bylo to magisterské studium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32623
1.8.21 18:17
@Wani píše:

ještě jedna odpověd, schválně jsem se na Ostravskou podívala a mají tam
Proti rozhodnutí můžete podat odvolání do 30 dnů ode dne doručení písemného rozhodnutí o nepřijetí ke studiu. Písemné odvolání proti tomuto rozhodnutí se podává k děkanovi příslušné fakulty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
1.8.21 18:21

Kolik berou na tvůj obor a co jsi chtěla studovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17197
1.8.21 18:24

Jako duvod staci uvest, ze v pripade, ze se uvolni misto po jinem uchazeci, zajem odvolatele stale trva. Pise se to tak i u odvolani na SS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
1.8.21 18:34

Má odvolání cenu?

Děkuji za reakce, berou 60 lidí, hlásila jsem se na sociální pedagogiku. Mám sice SŠ ekonomickou, ale tenhle obor mě celkem zaujal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
1.8.21 18:49
@Wani píše:

To je nesmysl, že škola bude sama někoho kontaktovat. Přednostně musí řešit ty s odvoláním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat