Má smysl ClerBlue digi?

Anonymní
30.11.20 07:45

Má smysl ClearBlue digi?

Ahoj holky. Má nějaký smysl dělat ClerBlue, když mi mamatesty vychází negativně?

Dnes 12 den zpoždění, testy negativní, bradavky citlivý, prsa nalitý, točí se hlava asi už 14 dní, břichu sem tam píchne. Minulý víkend v sobotu mini špinění jinak nic.

Hormonální porucha? nebo je ještě možnost, že tam prcek je?

Děkuji za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1237
30.11.20 08:02

Já si vždy CB dělala až byl duch na mamatestu. Pokud na něm fakt nic nemáš z ranní moči, tak bych ty 200 nevyhodila. Tělo není stroj, tak počkej, nemusí to být hned porucha a za mě 12 dni po vynechání MS už fakt musí něco být. Leda bys měla extra nepravidelný cyklus což jestli máš zkus kapky Gynex. Přeji ať to brzy vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
30.11.20 08:03

Pokud máš negativní testy, tak těhotná nejsi, na tom značka testu nic nezmění, všechny testy pracují na stejném principu,, Příznaky máš vsugerované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
30.11.20 08:03

Ne, jakýkoliv test by to už dávno ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 08:13

Díky za rady o mimko se snažíme skoro 3 roky. Všechny přípravky a nevím co dalšího včetně laparky mám za sebou :)
Tohle je asi jen zoufale volání po nějaké naději. Dám na Vaše rady, Clear dělat nebudu a vrátím se k čekání na další cyklus.
I tak děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
25415
30.11.20 08:14
@Anonymní píše:
Díky za rady o mimko se snažíme skoro 3 roky. Všechny přípravky a nevím co dalšího včetně laparky mám za sebou :)
Tohle je asi jen zoufale volání po nějaké naději. Dám na Vaše rady, Clear dělat nebudu a vrátím se k čekání na další cyklus.
I tak děkuji :)

A spermie máte taky ok? Proč to za ty 3 roky neřešíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 08:18

Spermie máme OK, já jsem OK. Pouze problémy se štítnou žlázou.
Jelikož jsem „mladá“ 28 tak zatím jsme vše řešili pouze s gynekologem. Není to tak, že sedím doma na prdeli a čekám na zázrak. Udělala, zkusila jsem snad vše.
Je mi jasné, že teď už mi zbývá pouze reprodukční klinika na kterou se mi prostě úplně zatím nechce..

• Citovat
  • Nahlásit
396
30.11.20 08:21
@Anonymní píše:
Jelikož jsem „mladá“ 28 tak zatím jsme vše řešili pouze s gynekologem. Není to tak, že sedím doma na prdeli a čekám na zázrak. Udělala, zkusila jsem snad vše.
Je mi jasné, že teď už mi zbývá pouze reprodukční klinika na kterou se mi prostě úplně zatím nechce..
Úplně tě chápu. Máme to taky tak. Ale taky jsem si řekla, že se dáme ještě do klidu a třeba se necháme překvapit. Ale v novém roce bychom už někam zašli.
Je dobré nechat se vyšetřit, ale ne vždy je v tom zdravotní problém. Poslední dobou se ještě více častěji na příčinu neplodnosti nepřijde. A mnohokrát stačí jen „přestat na to myslet“.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 08:27

@Janule84
Jsem ráda, že to má někdo nastavené stejně. Nám ještě čeká stěhování a dokončujeme rekonstrukci. Tak jsme si dali čas do stěhování, kdy opadne i stres okolo tohoto a pak už to budeme řešit jinde.
Já se tomu brání, protože víc, že to bude ještě víc náročný na hlavu..

• Citovat
  • Nahlásit
396
30.11.20 08:39
@Anonymní píše:
@Janule84
Jsem ráda, že to má někdo nastavené stejně. Nám ještě čeká stěhování a dokončujeme rekonstrukci. Tak jsme si dali čas do stěhování, kdy opadne i stres okolo tohoto a pak už to budeme řešit jinde.
Já se tomu brání, protože víc, že to bude ještě víc náročný na hlavu..

Třeba to stěhování pomůže. Budete mít myšlenky někde jinde. Jenom je dobrý zjistit, zda vůbec probíhá ovu :) Tak přeji hodně nervů se stěhováním :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
30.11.20 08:41

To opravdu nemá smysl. Clear Blue má nižší citlivost, než obyčejný mamatest.
Mamatest ukazuje při 10(čehosi, ty jednotky si úplně nevybavuju a nechci kecat) a Clear Blue potřebuje 25. Takže pokud je negativní mamatest, tak clear blue bude negativní taky.
Za sebe si myslím, že Clear Blue je takový nóbl test, který se dobře fotí a ukazuje rodině/kamarádkám. Než ten počůraný supermaličký testík za 50kč :) Sama jsem ho použila, až když jsem měla pozitivní ten obyč. Nechtěla jsem zahodit dvě stovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
30.11.20 08:59
@Anonymní píše:

Zas tak mlada uz nejsi. Mela bys to konzultovat c CAR, tvuj gynekolog je divny, kdyz te 3 roky takto necha. 3 roky nejsou normalni. Do CAR nepotrebujes doporuceni gynekologa, muzes se tam objednad hned dnes. Udelaji ti lepsi vysetreni a pak uvidis. Navsteva CAR hned neznamena IVF, dulezite je, abys mela vse zkontrolovane.
A ne, nema cenu utracet za drahe testy, V tom CleadBlue je taky prouzek, jako v tvem mamatestu, jen se jeho barva vysetruje elektronicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
30.11.20 09:01

@LilyJane A k cemi jsi ho teda koupila, kdyz jsi ho pouzila, kdyz si vedela, ze jsi tehotna? Fakt kvuli fotce? :) No, nevadi. Zakladatelce jsme odpovedely a ma jiny problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 09:02
@Petra Star píše:
Zas tak mlada uz nejsi. Mela bys to konzultovat c CAR, tvuj gynekolog je divny, kdyz te 3 roky takto necha. 3 roky nejsou normalni. Do CAR nepotrebujes doporuceni gynekologa, muzes se tam objednad hned dnes. Udelaji ti lepsi vysetreni a pak uvidis. Navsteva CAR hned neznamena IVF, dulezite je, abys mela vse zkontrolovane.
A ne, nema cenu utracet za drahe testy, V tom CleadBlue je taky prouzek, jako v tvem mamatestu, jen se jeho barva vysetruje elektronicky.

Můj gynekolok není divný. O těchto možnostech mi říká už dlouho, ale jak jsem psala víš, tohle je problém ve mě, a to strach, že mi z toho už fakt hrabne..
Děkuji za názory k otázce.

• Citovat
  • Nahlásit
2573
30.11.20 09:06
@Anonymní píše:
Můj gynekolok není divný. O těchto možnostech mi říká už dlouho, ale jak jsem psala víš, tohle je problém ve mě, a to strach, že mi z toho už fakt hrabne..
Děkuji za názory k otázce.

Fajn, tak to se omlouvam. Tak samozrejme porad se doma podarit muze, ale kdyz blbes s tim, ze jeden test nic a premyslis o jnem, tak uz ti hrabat zacina. Nekdy je proste navsteva specializovaneho pracoviste spis uleva. A neboj, stres u zeny na uspech nema vliv, na to jsou studie. Stress zhorsuje jen kvalitu spermii. Mate reprodukcni imunologii paru? To by bam gynekolog jeste mohl napsat, myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat