Má smysl jít do cirkusu ?

Romulda
23.4.10 21:29

Má smysl jít do cirkusu ?

Holky, poraďte mi, mám smysl jít s dvouletým dítkem do cirkusu nebo je ještě malej a nevydrží mi tam ??? Díky, Romča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17711
23.4.10 21:35

já myslím že vydrží :palec: sice děti nemám, ale mohli by ho už zajímat zvířátka a tak… :dance: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
23.4.10 21:38

Jž s prvnim synem taky byla a řekla bych že si to moc užival zvlášt když mě pak vytáhli do manéže a musela jsem drandit dokola a dělat motorku. No užívali si to evidentně i naši známí co tam byli a málo jich nebylo . Cirkus je tu jednou za uherák. Ale neboj já jsem tady na ty věci smolař vždycky mě všude vyberou. :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Romulda
23.4.10 21:40
pandora píše:
Jž s prvnim synem taky byla a řekla bych že si to moc užival zvlášt když mě pak vytáhli do manéže a musela jsem drandit dokola a dělat motorku. No užívali si to evidentně i naši známí co tam byli a málo jich nebylo . Cirkus je tu jednou za uherák. Ale neboj já jsem tady na ty věci smolař vždycky mě všude vyberou. :mrgreen: :oops:

No tak teď tuplem přemýšlím, jestli jít :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9879
23.4.10 21:42

No jo je to risk. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5243
23.4.10 21:46

Asi hodně záleží na dítěti. Matys má zatím 1 a 3/4, ale vím, že by nesnesl na něco koukat a přitom se toho nezúčastnit…prostě vydržel by - přivázaný k sedadlu a napíchaný sedativama :mrgreen:
Ale když vidím děti, co už jako nechodící miminka se spokojí s tím, že sedí a pozorují okolí a vydrží bez problémů třeba 3h v restauraci, aniž by se ozvaly, tak je mi jasné, že spousta dětí to zvládně! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 21:50

presne, vulpes. Uz vidim tu nasi, jak se vali v silenym hysteraku, ze chce za zviratkama apod…
Ja mam s cirkusem celkem problem, jako dospela vidim to, co jsem jako dite nevidela, tu uroven, ustajeni zvirat, lidi, kteri se tim zivi, takovi ti „svetsti“, klauni, kteri jsou spis k placi…my do cirkusu nepujdem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2294
23.4.10 22:02

Včera zrovna jsem byla s holkou v cirkuse. Nejdřív koukala, pak chtěla za nima a když to nešlo, tak se začala zlobit a ptát se furt dokola, proč tam nemůže. Byli jsme otrávený obě. O přestávce jsme obešli zvířata co tam měli a šli jsme domů. Ale u nás je to tak, že na všechno chce šahat, všechno vyzkoušet atd. Pasivní sledování čehokoliv u nás neexistuje.
Jo a ještě, já osobně cirkus nemusím, právě kvůli těm zvířatům, když jsem ty chudinky pohublý špinavý viděla když přijeli, tak nic moc pocit. Koně pak uvázali a nechali stát venku na dešti (aspon se spláchla ta špína z nich), chudáci koně pod sebou vyždibovali poslední stébla trávy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
23.4.10 22:06

My jsme byli v cirkuse (Bernes) asi před měsícem, já jsem byla naprosto nadšená, fakt se mi to hodně líbilo, myslím, že ještě víc, než když jsem byla dítě. :lol: Byla jsem jen s Míšou, ta byla taky unešená, s Nikysem bych si teda ještě netroufla, on je neposeda, nevydrží někde sedět dlouho, celé to vystoupení trvalo přes 2 hodiny s 15ti minutovou přestávkou. Záleží na dítěti, některé jsou klidné a v pohodě se to s nima dá i v těch dvou letech zvládnout, a některé (ty moje :lol: ) nemůžeš vzít prostě nikam.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 22:06

Určitě užije :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.10 22:09
Murka píše:
Včera zrovna jsem byla s holkou v cirkuse. Nejdřív koukala, pak chtěla za nima a když to nešlo, tak se začala zlobit a ptát se furt dokola, proč tam nemůže. Byli jsme otrávený obě. O přestávce jsme obešli zvířata co tam měli a šli jsme domů. Ale u nás je to tak, že na všechno chce šahat, všechno vyzkoušet atd. Pasivní sledování čehokoliv u nás neexistuje.
Jo a ještě, já osobně cirkus nemusím, právě kvůli těm zvířatům, když jsem ty chudinky pohublý špinavý viděla když přijeli, tak nic moc pocit. Koně pak uvázali a nechali stát venku na dešti (aspon se spláchla ta špína z nich), chudáci koně pod sebou vyždibovali poslední stébla trávy :zed:

Bohužel i to se v některých děje,naštěstí je jich málo.Chce si vybrat cirkus větší s dobrým jménem,tam mají zvířata kolikrát raději než lidi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
23.4.10 22:31

Byli jsme myslím minulý týden - už zde zmiňovaný cirkus Bernes. Reakce dětí viz foto, věk viz metříky, žijou tím pořád. H. tedy neseděla celou dobu, stála přede mnou, tancovala, ale dalo se to ukočírovat. Zvířata vypadala opečovávaně, co mě zarazilo, to byl mladičký Ludvík Berousek, který sice předváděl parádní akrobacii, ale ruce v loktech nebyl schopný narovnat a krk bych řekla že taky dostává na frak :-( .

Jo a nebrala bych s takovým prckem určitě lóži, zvířata jsou hodně blízko + ze své výšky uvidí třeba koňům tak na břicho :wink: .

Příspěvek upraven 24.04.10 v 01:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
23.4.10 23:14

Ahoj, tak manžel byl s Věrkou poprvé v cirkuse, když jí bylo něco málo přes dva roky :wink: Doma byli zpět asi za 15 min, bo dcerce se to líbilo jen do chvíle, než v cirkuse zhasli… Záleží na dítku :wink: Pak byla zhruba za půl roku v divadle, a tam už vydržela v pohodě, jen už chtěla o přestávce jít domů :wink: Ale tentokrát statečně vydržela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
23.4.10 23:48

Ahoj,

my byli v cirkuse asi před 14ti dny. Přijel k nám cirkus Berousek. :-) Deniska byla nadšená ze zvířátek a z toho, jak všichni okolo tleskali. :potlesk: Seděli jsme v loži, kterou doporučuju. :palec: Takhle malý dítko musí vidět vše z blízka. Právě, aby ho to zaujalo a bavilo. Cirkus trval cca 2,5 hodiny s malou přestávkou a krásně jsme to celé vydrželi. U Berousků zvířátka v žádném případně netrpí. Tím nemyslím drezůru. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
24.4.10 01:23

Ještě můžeš zkusit nejdříve zvěřinec - okouknete zvířata zblízka, můžete nakouknout i do stanu - dítko uvidí, do čeho by šlo a ty uvidíš reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama