Má soused právo?

10636
29.5.17 13:47

Má soused právo?

Hezký den všem ;-)

máme hyperaktivního syna, je mu téměř 6let.Dnes ho hlídala mamka a on si kopal s balonem. Balon mu spadnul k sousedom a zrovna na cibuli, koukala jsem, dva výhonky mu to zlomilo, ne uplně, ale má je nalomený.
Soused prý vyběhl z foliáku a začal hubovat, že si má jít kopat jinam a ne k plotu-to chápu, máme placu dost na zahradě..Ale balon nevrátil s tím, že si ho vzal a že se zabavuje.

Tak nevim jestli mám na něj zazvonit at ho vrátí nebo až se sám odprdne a vrátí ho sám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.5.17 13:49

Ty jo, tak to by ses taky mohla načekat :D Tam zajdi, hezky se omluv za cibulky, a ať ti ho vrátí. Balon je pořád váš, tak na co byste čekali ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
29.5.17 13:49

No myslím že vám ho vrátí, ale určitě mu zaplať škodu za ty cibulky, nebo dones upečenou bábovku… zkus to po dobrém :)

• Nahlásit
  • Citovat
10636
29.5.17 13:52

Když on je takovej, že ho naštve i štěkání našeho psa.. :roll: tak já to zkusím po dobrým, až bude venku. Zkusím se s ním domluvit.
Je to situace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14279
29.5.17 13:53

Poslala bych tam syna at se pekne sousedovi omluvi a poprosi o balon, takovouhle prkotinu by si moh vyridit sam, ja nevidim moc rada, kdyz rodice resi kazdy maly prusvih deti, ty jsou pak nesamostatne a ve vsem na rodice spolehaji. Aspon si da priste pozor, aby mu tam balon nespadnul :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 13:54

Soused je učitel, ne? Vrátí až na konci školního roku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
29.5.17 13:55

@Kriss Tina no že jo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
29.5.17 13:56
@hudečice píše:
Soused je učitel, ne? Vrátí až na konci školního roku :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to by bylo za chvíli. Ne je to už důchodce a ani bývalej učitel :-)
ale jinak by mu to šlo :-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
29.5.17 13:58

Vyslala bych kluka s omluvou za sousedem, ať ho poprosí o vrácení balónu. Myslím, že na to soused čeká, k čemu by mu jinak byl klukův balón.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 14:00
@cverunka píše:
Vyslala bych kluka s omluvou za sousedem, ať ho poprosí o vrácení balónu. Myslím, že na to soused čeká, k čemu by mu jinak byl klukův balón.

Já si taky myslím, že to soused nemyslí zle. Jen pošli kluka, řekni mu, ať se omluví a zeptá se, zda-li balón může být vrácen a že se za cibulky omlouvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10636
29.5.17 14:01

To musím stejně s ním, protože má vyvojovou dysfazii a soused by mu asi nerozuměl, tak budu dělat tlumočníka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 14:07
@kkaattkkaa píše:
To musím stejně s ním, protože má vyvojovou dysfazii a soused by mu asi nerozuměl, tak budu dělat tlumočníka :-)

Vem s sebou kus bábovky či štrůdlu na ochutnávku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 14:17

Já bych se šla slušně omluvit i s nějakou kompenzací (např. ta bábovka). Pak bych očekávala, že balon vrátí. Taky bych byla mrzutá, kdyby mi někdo poničil moje výpěstky. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 14:27

:lol: :lol: :lol: :lol: přesně mě napadlo, jestli to není učitel :lol: prej že se zabavuje :lol: :lol: jako já bych byla asi taky naštvaná kdyby mi něco poničil, ale dá se to určo vyřešit po dobrém, pokud to tam nekope dvacetkrát denně :lol: ale vážně jsi mě pobavila s tim :že se zabavuje :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11463
29.5.17 14:36
@Doe_Jane píše:
No myslím že vám ho vrátí, ale určitě mu zaplať škodu za ty cibulky, nebo dones upečenou bábovku… zkus to po dobrém :)
škodu za (já nevím), tři cibule… pět korun prosím :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama