Mám šanci si ve 40 najít kamarádky?

Anonymní
4.1.20 23:29

Ma to nekdo z vas stejne?

Rada bych slysela, zda nekdo z vas ma podobnou zkusenost. Je mi 40 let a mela jsem tri velmi dobre kamaradky, znam je 20-25 let, takze zadna povrchni pratelstvi. Kamaradky jsou stejne stare. Travila jsem s nimi hodne casu, mame stejne stare deti, takze jsme mely i spolecne aktivity. Kolem 35. roku se to zacalo kazit, sla na ne asi krize stredniho veku, bud se rozvedly ony nebo manzel s nimi, nektere se rozvadi ted, maji milence cca 30 ti lete, chodi parit do klubu a “uzivaji si zivota”. Vzdycky jsem jim byla vrbou, ale ted kdyz potrebuji ja, nema zadna cas. Ja totiz nechodim nikam parit a asi se neumim bavit v jejich stylu. Hodne se venuji detem, takze bych sla nekam s detmi, ale to nemaji vecne cas. Zjistila jsem, ze jsem vlastne uplne sama, dost me to mrzi a chybi mi. Manzel rika, ze je to moje chyba, mysli to tedy ironicky…protoze aktualne neresim umely prsa a taky jaka bude parba nekde na horach. Mozna je chyba i ve me nevim, netusim, ale znam je pres 20 let. Jedna mi rekla, ze k nam nechce chodit, ze vidi o co vsechno prisla… zazil nekdo z vas? Nasel treba i ve 40 nove pratele?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
405
4.1.20 23:38

Jsem ve tvém věku a taky nemám nikdy čas. Opravdu se urvu od dětí a z baráku jednou čtvrtletně na kosmetiku a to mám ještě černé svědomí, že jsem péči hodila na může nebo babičku. S kámoškama vecer posedět jsem loni byla 2×. Jsou na tom skoro stejně jako já, častěji to prostě nedáme. Jen jedna už má větší samohlidaci děti a ta chodí na kafco tak 2× do měsíce. Napadá mě, že to bereš moc osobně, dneska prostě nemá nikdo čas. Měla bys jim jít trochu naproti a ne si hned hledat nové přátelé. Nemá čas, protože někam musí… tak jdi s ní, ikdyby šla třeba jen klukovi koupit boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
4.1.20 23:41

A jinak jo, našla jsem si nedávno nové 2 kamarádky. Jednu přes syna, chtěl se s kamarádem ze školky navštěvovat, tak pochopitelně bylo třeba komunikovat s maminkou a teď k nám chodí pravidelně a druhá se pristehovala vedle nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
4.1.20 23:44

Nicnerikajici název diskuze. :roll:
Možná jim opravdu nastavujes zrcadlo a neni jim to příjemné. Což ale není tvoje chyba.
Ale kdo by stál v tomhle věku a s detmi o povrchní pipky? Ja ne. Mrzi to, jistě, ale někdy holt byt obklopena kamaradkami neni žádná výhra. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8007
4.1.20 23:45

Ahoj, neznám tě, takže to neni přímo na tebe, ale když se zamyslím a rozhlédnu, tak i ženy co mají ke 40-prostě žijí.. Já taky nejsem nějaký pařící typ :) ale co mám kamarádky z dětství, tak prostě mají aktivní styl života- chodí na plesy, chodí, třeba si posedět sem tam bez dětí, jezdí na různé akce.. Pak mám v rodině sestřenku, a dvě kamarádky, co mají děti, a mají domácnost, děti, a jak píšeš, spíš rodinný život a prostě přátele moc nemají..
Mají maminky s dětmi, ale děti vyrůstají a už chození na hřiště a různé akce odpadají..
Nechodí nikde, nebaví je to, nevidí v tom smysl… Já když mě jedna znich, s kterou nemám špatný vztah, několikrát zvala, s dětmi, taky jsem to odmítla, protože, já taky vidíms píš odpočinek a odreagování, konečně bez dětí a ne zase s dětmi.. toho jsem opravdu nachozená hodně..
Možná najít stejnou kamarádku, jak ty, co nevidí nejaký smysl někde chodit, a spíš je s dětmi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:50
@Hofida píše:
Jsem ve tvém věku a taky nemám nikdy čas. Opravdu se urvu od dětí a z baráku jednou čtvrtletně na kosmetiku a to mám ještě černé svědomí, že jsem péči hodila na může nebo babičku. S kámoškama vecer posedět jsem loni byla 2×. Jsou na tom skoro stejně jako já, častěji to prostě nedáme. Jen jedna už má větší samohlidaci děti a ta chodí na kafco tak 2× do měsíce. Napadá mě, že to bereš moc osobně, dneska prostě nemá nikdo čas. Měla bys jim jít trochu naproti a ne si hned hledat nové přátelé. Nemá čas, protože někam musí… tak jdi s ní, ikdyby šla třeba jen klukovi koupit boty.

Ony ale cas maji, porad nekde chodi, ale ne se mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:53
@Janasas píše:
Ahoj, neznám tě, takže to neni přímo na tebe, ale když se zamyslím a rozhlédnu, tak i ženy co mají ke 40-prostě žijí.. Já taky nejsem nějaký pařící typ :) ale co mám kamarádky z dětství, tak prostě mají aktivní styl života- chodí na plesy, chodí, třeba si posedět sem tam bez dětí, jezdí na různé akce.. Pak mám v rodině sestřenku, a dvě kamarádky, co mají děti, a mají domácnost, děti, a jak píšeš, spíš rodinný život a prostě přátele moc nemají..
Mají maminky s dětmi, ale děti vyrůstají a už chození na hřiště a různé akce odpadají..
Nechodí nikde, nebaví je to, nevidí v tom smysl… Já když mě jedna znich, s kterou nemám špatný vztah, několikrát zvala, s dětmi, taky jsem to odmítla, protože, já taky vidíms píš odpočinek a odreagování, konečně bez dětí a ne zase s dětmi.. toho jsem opravdu nachozená hodně..
Možná najít stejnou kamarádku, jak ty, co nevidí nejaký smysl někde chodit, a spíš je s dětmi..

Ja to asi mozna cely blbe napsala, ja bych taky nekam zasla bez deti, delam pole dance, mam vysokou manazerskou pozici, nejsem zadna putka. Jenze ony nechteji jit se mnou, kdou radej s kamoskou, ktera se taky rozvadi a maji tak spolecny tema. Ja se nerozvadim ani nemam kolouska.

• Citovat
  • Nahlásit
8007
4.1.20 23:53

A proč teda nejdeš s nima. nebo kde teda chodí a ty ne? Jako je jasné, pokud třeba si zajdou rády bez dětí na kávu a ty je třeba zveš třeba na hřiště s dětmi, že se jim asi nechce-prostě mají jiné už předstravy o čase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8007
4.1.20 23:54

Jo už to čtu, tak asi to je tím, že už prostě třetí… :nevim: to se stane i běžně 3 ženské a přátelství většinou nejde

Příspěvek upraven 04.01.20 v 23:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:54
@robinka píše:
Nicnerikajici název diskuze. :roll:
Možná jim opravdu nastavujes zrcadlo a neni jim to příjemné. Což ale není tvoje chyba.
Ale kdo by stál v tomhle věku a s detmi o povrchní pipky? Ja ne. Mrzi to, jistě, ale někdy holt byt obklopena kamaradkami neni žádná výhra. :kytka:

No asi jim nastavuji zrcadlo a asi jsem i trapna, protoze se hloupe nehihnam a nebavim se o umelych kozach..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:58
@Janasas píše:
A proč teda nejdeš s nima. nebo kde teda chodí a ty ne? Jako je jasné, pokud třeba si zajdou rády bez dětí na kávu a ty je třeba zveš třeba na hřiště s dětmi, že se jim asi nechce-prostě mají jiné už předstravy o čase…

Tak to neni, kdykoliv nekam chci zajit, tak uz maji nekde neco jinyho s nekym jinym. Ty tri kamosky se vzajemne neznaji…ony se ozvou jen kdyz neco potrebuji. Kdyz chci ja nema nikdo cas. Jedne rikam: pojed se mnou k mori, ona ze neplanuje tak dopredu, kdyz ji reknu v cervnu, tak uz ma prece neco strasne dlouho naplanovane. Asi je chyba ve me, ale zname se 20 let :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:59
@Janasas píše:
Jo už to čtu, tak asi to je tím, že už prostě třetí… :nevim: to se stane i běžně 3 ženské a přátelství většinou nejdePříspěvek upraven 04.01.20 v 23:55

Neznaji se vzajemne

• Citovat
  • Nahlásit
5.1.20 00:00

No a aka je pointa? ze oni nesedia na riti doma a netoci sa im cely zivot okolo deciek? no proste maju ine zaujmy, inak si kompenzuju bolest atd. nikde nieje napisane, ze ked tebe vyhovuje sediet doma na riti doma s detmi, ze to tak musi vyhovovat vsetkym. najdi si kamaratky so zaujmami a zivotnym stylom ako mas ty. neviem preco by sa ony nemohli ist zabavat a riesit umelr kozy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8007
5.1.20 00:00

Já chopila, že jste jakoby,, parta… že se znáte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 00:08
@Pravda Bolí píše:
No a aka je pointa? ze oni nesedia na riti doma a netoci sa im cely zivot okolo deciek? no proste maju ine zaujmy, inak si kompenzuju bolest atd. nikde nieje napisane, ze ked tebe vyhovuje sediet doma na riti doma s detmi, ze to tak musi vyhovovat vsetkym. najdi si kamaratky so zaujmami a zivotnym stylom ako mas ty. neviem preco by sa ony nemohli ist zabavat a riesit umelr kozy.

Pointa je v tom, ze mam pocit, ze kolem 40 lidem jebe v hlave. A taky v tom, ze je mi lito, ze jsem prisla o kamosky, ktery znam tak dlouho. A jestli ti prijde v poho si ve 40 hrat ma to, ze je mi 20, tak mne to prijde mega trapny. A myslim, ze bavit se umim, a nesedim doma na riti jen s detma proboha. Asi jsem to nevyjadrila uplne dobre, tak to napisu sem. Vsem se rozpadly rodiny, a myslim ze reseni umelych koz a hledani mladych milencu je jen vyraz cireho zoufalstvi. Ja mam rodinu, manzela, dobrou praci, proste se se mnou necheji stykat, protoze mi zavidi. A ani maji jiste jine problemy, ale od toho jsou kamosky, aby pomohly vyslechly ne? Je to dost vypointovany?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat