Manžel chce doma o všem rozhodovat.

Anonymní
4.1.20 22:39

Manžel chce doma o všem rozhodovat.

Ahoj všem,
manžel chce, abychom se ho doma ptali úplně na vše. Ptá se, co jsem dala do jídla, jak jsem jídlo připravovala…zkrátka podrobný návod přípravy. Sám nikd nevaří.
Ptá se, na jaký program jsem prala prádlo, i když sám nepere atd. Všechno musí dozorovat atd.
Dneska to došlo tak daleko, že se hrozně urazil, když jsme se přesadily s dcerou v autě. prý bez dovolení. Vykládal o tom asi dvě hodiny. :zed: :zed:
Je to normální? :pocitac: Blíží se mu 60 let a je to horší a horší.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15699
4.1.20 22:41

8o ne to neni normální. Nastav mu zrcadlo, delej den dva totez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 22:42

Ne, normální to není a velmi rychle bych to utnula. Jak moc se to zhoršuje? Jakože před deseti lety taky chtěl vědět, jak si prala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
4.1.20 22:42

Možná to tak někteří chlapi mají, ten náš se s příchodem 50ky tako začal záhadně „zajímat“ o vaření a praní… jo a taky o žehlení utěrek… je to s ním horší a horší, no ale dá se to vydržet - pohled dcery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 22:45
@DeeSocialWorker píše:
Ne, normální to není a velmi rychle bych to utnula. Jak moc se to zhoršuje? Jakože před deseti lety taky chtěl vědět, jak si prala?

před 10 lety by to neřešil. :D je strašně přecitlivělý, nikdo si ho neváží apod.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 22:47
@Jeanny21 píše:
Možná to tak někteří chlapi mají, ten náš se s příchodem 50ky tako začal záhadně „zajímat“ o vaření a praní… jo a taky o žehlení utěrek… je to s ním horší a horší, no ale dá se to vydržet - pohled dcery
:zed: tak o žehlení se ještě nezajímá. A mohl by… :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
13738
4.1.20 22:53

Ne to není normalni, až by se příště ptal na nějaký podrobný postup, tak ho pošlu ať si to udělá sám, když to chce mít pod kontrolou :roll: nebo bych mu začla dělat to samé 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
4.1.20 22:54

Možná se stal úzkostnějším, cítí potřebu mít určité věci kolem sebe pod kontrolou. Čeho se konkrétně obává? Bylo by lepší nebrat si to osobně, ale to se asi lehko řekne. Nenápadně třeba nasměrovat k psychologovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 23:05
@Lurin píše:
Možná se stal úzkostnějším, cítí potřebu mít určité věci kolem sebe pod kontrolou. Čeho se konkrétně obává? Bylo by lepší nebrat si to osobně, ale to se asi lehko řekne. Nenápadně třeba nasměrovat k psychologovi…

možná se bojí stáří. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 23:08

Chodí váš muž do práce? Jaké měl nebo má pracovní zařazení? Můj to na mě taky zkoušel, když byla ve firmě krize a byl víc doma, neměl komu šéfovat, byl zvyklý mít věci a lidi pod kontrolou, tak se realizoval na mě. Rychle jsem to utnula, zbláznila bych se z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25767
4.1.20 23:14

Dědkovatí. Chlapský přechod. Často to i doprovází stížnosti na politiku, dnešní poměry, dojímání se nad starými zlatými časy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 23:22
@Meduňková píše:
Chodí váš muž do práce? Jaké měl nebo má pracovní zařazení? Můj to na mě taky zkoušel, když byla ve firmě krize a byl víc doma, neměl komu šéfovat, byl zvyklý mít věci a lidi pod kontrolou, tak se realizoval na mě. Rychle jsem to utnula, zbláznila bych se z toho.

dělal vedoucího ve výrobě, teď je v kanclu sám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 23:25
@Bábrdl píše:
Dědkovatí. Chlapský přechod. Často to i doprovází stížnosti na politiku, dnešní poměry, dojímání se nad starými zlatými časy :nevim:

jj, to mě taky sejří. Sice se mi blíží 50, ale necítím se být tak stará, abych musela neustále řešit věk a co bylo a nebylo lepší. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
956
4.1.20 23:30

Bála bych se spíš nějaké nemoci.. :think:
Tohle je hodně velký posun v jeho povaze, to je nějaký divný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
4.1.20 23:56

Má nějaké koníčky? Co ho zaměstnat jinak? Ať tuto svou přebytečnou energii vynaloží jinde a užitečněji. Garáž, zahrádka,…
Nebo mu vše pořádně vysvětlit, do pořádných detailů, aby ho to otrávilo se příště ptát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama