Maca - zvýšení sexuálního libida

488
25.8.20 08:35

Maca - zvýšení sexuálního libida

Ahoj holky,

otázka zní asi jasně. Pomohla vám maca na zvýšení sexuálního libida? Už hodně dlouho bojuji s nízkou tohou na sex, po vysazení antikoncepce a popravdě už mi to leze na mozek. A to nemluvím o partnerovi… :lol:

Uvítám jakoukoliv radu, která by mi mohla pomoct s mým problémem.

Předem děkuji a hezký den všem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
25.8.20 09:43

Nikdy jsem neslyšela, že by maca v tomhle pomáhala. Zkus španělské mušky. Neočekávej od toho zázrak, ale něco to do sebe má ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
25.8.20 09:52

@Wendy.C94 Vážně? Je toho plnej internet. Proto se ptám, jestli to má opravdu nějaký účinek. Afrodiziakům bych se ráda vyhla. To můj problém nebude řešit dlouhodobě. Četla jsem, že maca se užívá i při hormonální nerovnováze, kterou nejspíš procházím, proto bych jí chtěla zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13978
25.8.20 09:57
@Wendy.C94 píše:
Nikdy jsem neslyšela, že by maca v tomhle pomáhala. Zkus španělské mušky. Neočekávej od toho zázrak, ale něco to do sebe má ;)

S opravdovejma španělskejma muškama extra opatrně, není to zrovna legrácka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
25.8.20 10:10

@M_Vladim Jakto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
25.8.20 10:14

@M_Vladim Jó, ty asi myslíš puchýřníky… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.8.20 10:19
@meduzka23 píše:
@Wendy.C94 Vážně? Je toho plnej internet. Proto se ptám, jestli to má opravdu nějaký účinek. Afrodiziakům bych se ráda vyhla. To můj problém nebude řešit dlouhodobě. Četla jsem, že maca se užívá i při hormonální nerovnováze, kterou nejspíš procházím, proto bych jí chtěla zkusit.

Tak maca má i jiné dobře účinky, když to vyzkoušíš, určitě tím nic nezkazíš. Ale co se týče hormonální nerovnováhy - zeptej se dr., měl by Ti poradit líp. Mně teď napadly kapky Gynex - jsou přírodní. Mrkni na recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
25.8.20 10:22

@Wendy.C94 Gynex kapky jsem brala 2 měsíce a žádné extra změny. Asi jsem je brala příliš krátce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
25.8.20 10:27
@meduzka23 píše:
@Wendy.C94 Gynex kapky jsem brala 2 měsíce a žádné extra změny. Asi jsem je brala příliš krátce. :nevim:

Já na ty kapky slyšela jen samou chválu. Mně samotné pomohly otěhotnět (a nebo taky ne, možná to byla náhoda). A švagrové se díky nim lepší perioda. Takže to nějaký vliv na hormony mít bude.

Macu si myslím, že budeš muset brát ještě déle, aby se ukázaly nějaké výsledky.

Ale naprosto Tě chápu… Brát něco tak dlouho a vlastně ani nevědět, jestli to pomůže.. Úplně 100 % recept asi existovat nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
25.8.20 10:33

@Wendy.C94 Já právě taky. Zkusím ty kapky znova a do toho tu macu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama