Mají vaše děti svůj PC?

Anonymní
13.11.20 22:57

Mají vaše děti svůj PC?

Dobrý večer,
mají vaše děti už vlastní počítač či notebook?
Syn si strašně dlouho přeje vlastní PC, šetří si na něj všechny peníze co dostane. Manzel teď přišel s tím, jestli mu ho nepořídime k 10.tym narozeninám. Ja jsem hodně na vážkách na jednu stranu bych byla pro, ale je to za 1.strasne peněz (i když by nám na to prodali babičky a dědové)a za 2. nevím zda pak nebudou mezi námi (mnou a synem) hádky, protože já ho tam stejně nenechám takovou dobu jakou on by si přál…
Jediný pozitivum vidím v tom, že nebude na našem PC v obýváku například při online výuce, nebo když hraje s kamarádama (leze mě to hrozně na nervy)
Pořídili byste mu ho?
Prosím anonym kvůli kamarádkám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4495
13.11.20 23:01

Co myslíš tím strašně moc peněz? Dneska se dá koupit notas za 4-5-6tis. A kdyby to bylo velké přáni desetiletého tak bych na vánoce pořídila jako hlavní dárek. A určitě hlídala co tam dělá, jak dlouho hraje apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14080
13.11.20 23:04

Pokud si ho tak moc přeje tak bych mu ho koupila, ale v tomto věku určitě omezeně. Např. hodinu denně max a až po vykonání povinností (výpomoc v domácnosti, domácí úkoly atd.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 23:06

4-5 tisíc bych neřešila, ale na tom by podle manžela nešly hry co syn hraje (Fortnite, Minecraft) manžel vybral počítač za nějakým cca 20tisic 8o prý aby mu už vydržel.

• Citovat
  • Nahlásit
20027
13.11.20 23:11

Ano mají a syn je mladší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50972
13.11.20 23:17

Nemaji. Mame doma dva notb. spolecne. Budeme muset prikoupit, ze mame tri deti, kdyby nastal dalsi zadrhel. Ale opet bude brany, ze spolecne. Starsi deti maji sve dotykace. Takze zatim nemame duvod. Ted behem distancni vyuky jsem musela jeden odnest k dceri do pokoje a druhy zustal v pracovne. At se pri on-line nerusi a muzou pracovat. Moje toho nezneuzivaji.
Klidne bych ke kulatinam vlastni notb. poridila. Jeden velky darek od cele rodiny. Proc ne?
Stejne ty urcujes, jak s nim bude pracovat.
Teda dneska jsem sla do pracovny do skrine, kdyz mela starsi on-line hodinu a zrovna jsem slysla, ze rebel si hraje strilecky a behem hodiny. Proste puberta v plnem proudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
13.11.20 23:17
@Anonymní píše:
4-5 tisíc bych neřešila, ale na tom by podle manžela nešly hry co syn hraje (Fortnite, Minecraft) manžel vybral počítač za nějakým cca 20tisic 8o prý aby mu už vydržel.

Jak dlouho si predstavuje, ze mu vydrzi se stejnym vykonem a moznosti na nem hrat hry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 23:31

@luci.no No já bych měla představu, že už navěky :D Manžel tvrdí těch 5-6let :D
Počítačům vůbec nerozumím.

• Citovat
  • Nahlásit
5237
13.11.20 23:35
@Anonymní píše:

Pamatuju si že si moje máma kupovala notas značky Lenovo, rozhodně nebyl drahej, protože by to nekoupila, a vydržel ji 15 let. Dnes seženeš notasy pod 10tis a vydrží fakt dlouho.. Notas za 20 bych si nekoupila ani já sama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12473
13.11.20 23:36

Ano pocitam s nakupem jiz do 1 tridy. V dnesni dobe skoro nutnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
13.11.20 23:36
@Anonymní píše:
:palec: tak nech vyber na manzelovi. Diteti bych pocitac poridila. Ja mam deti mladsi, ale kdyz si neco hodne praly, tak to dostaly (kdyz to bylo v nasich moznostech). Ta radost v jejich ocich byla k nezaplaceni :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21301
13.11.20 23:41

Koupila bych mu takovy, jaky potrebuje k vyuce, ne takovy, aby na nem mohl parit hry. Dcera dostala svuj notebook ve 14 letech, mladsi mela stesti a kvuli Covidu uz v 11. Ani jedna nedostala novy. Prvnak ho opravdu nepotrebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
13.11.20 23:46

No, moje děti ho v deseti neměly, to jsme se střídali o můj počítač. ale to byla jiná doba. DNESKA by ho dostaly, vzhledem k on-line výuce, která už nějaký ten měsíc probíhá a dá se předpokládat, že i když se děti do škol vrátí, tak zas dřív či později přijde doba distanční výuky. jako kvalita by záležela na tom, kolik peněz bych mohla postrádat. prvořadě by ho měli na učení (tam stačí levný) a hry by případně mohli hrát na mojem. ovšem kdyby mě to finančně nebolelo, tak bych taky rovnou brala dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
13.11.20 23:49

Doma mame jeden společný. Jinak stejně má každý mobil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
13.11.20 23:50
@mackA159 píše:
Pamatuju si že si moje máma kupovala notas značky Lenovo, rozhodně nebyl drahej, protože by to nekoupila, a vydržel ji 15 let. Dnes seženeš notasy pod 10tis a vydrží fakt dlouho.. Notas za 20 bych si nekoupila ani já sama..

tak ono zase pokud počítají i s hraním her, tak tam těch 20 přehnaných nebude. můj kluk si kupoval taky v nějaké takové cenové relaci a jak je starší, tak ho ještě vylepšuje, aby se mu ty hry hrály lépe :nevim: ale on tedy si na něj našetřil (no, základ měl z pojištění za zlomenou ruku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama