Make up Caviar Long Stay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy Jay
Povídálka 18 příspěvků 12.10.18 16:45
Make up caviar long stay

Ahoj koupila jsem si tento make up uz v lete.. skvele mi sedl, krasne se vpije neni videt, ale uz je chladneji a uz jsem vice bila tak jsem poridila svetlejsi odstin na smichani a na zimu jenom ten svetli. Ten svetli odstin mi vubec nevyhovuje jde mi videt na pleti na chloupkach nechce se vpit takze mi drla mapu ani kdyz ho smicham s tim tmavsim tak se uz nevpiji a jsem plysova :( zkusila jsem zafixovat sprejem nechala jsem hodinu prodlevu a furt mapa a plysovy finish ke vsemu jsem zkusila na to sahnout a furt se hybe protoze neni vsakly. Cim to muze byt? Dekuji

Reakce:
tterka
Kelišová 5420 příspěvků 12.10.18 16:56

@Lucy Jay Já mám tenhle make up nejraději. Čas od času zkusím jiný a okamžitě se vracím zpět k tomuto. Nepoužíváš třeba jiný podklad? Já přes léto používám opalovací mléko kvůli hyperpigmentaci, v ostatním období používám podkladovou vyhlazující bázi také od Dermacolu. Make up drží perfektně a žádné mapy nedělá. Nemůže to být tím, že mícháš odstíny? S tím zkušenost nemám :think:

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 12.10.18 18:22

Mne tedy make upy od dermacolu nesedí nikdy. Nikdy se mi nevpijou a mapy dělají taky. Máš stejný podklad? A ještě je možnost, že jak se změnilo počasí tak bude potřeba jiný podklad. Třeba hutnejsi základ.

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 12.10.18 22:09

Tak ještě vyzkoušej jiný kousek… Nebo si kus „vzít“ kousek testeru z drogerie. Já ho taky používám, je to můj nejoblíbenější, používám dva odstíny a oba sedí stejně.

Lucy Jay
Povídálka 18 příspěvků 13.10.18 10:53

No baze mi dosla jinak jsem mela Rimel, ale i bez baze ten tmavy odstin funguje perfektnr. Ten svetli odstin jsem zkousela i samotny a to je proste hruza :( tak zrovna se chystam do Dm tak koupim podkladovou b. Od dermacolu a uvidim. Jinak ten tmavy odstin,, protoze uz je moc tmavy na podzim" musim tedy michat s jinym makeupem co mam doma a to je loreal infallible 24h matte a uplne v pohode fuer krasny vysledek tak jsem si rikala ze bude lepsi to michat se stejnym make upem a to jr fakt děs. Zkusim to este z tou bazi a uvidm .. nejake doporuceny na tu HUTNEJSI bazy prosim?

Lucy Jay
Povídálka 18 příspěvků 13.10.18 10:56

No baze mi dosla jinak jsem mela Rimel, ale i bez baze ten tmavy odstin funguje perfektnr. Ten svetli odstin jsem zkousela i samotny a to je proste hruza :( tak zrovna se chystam do Dm tak koupim podkladovou b. Od dermacolu a uvidim. Jinak ten tmavy odstin,, protoze uz je moc tmavy na podzim" musim tedy michat s jinym makeupem co mam doma a to je loreal infallible 24h matte a uplne v pohode fuer krasny vysledek tak jsem si rikala ze bude lepsi to michat se stejnym make upem a to jr fakt děs. Zkusim to jeste z tou bazi a uvidm .. nejake doporuceni na tu HUTNEJSI bazi prosim?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >