Reklama

Make up Caviar Long Stay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucy Jay
Povídálka 15 příspěvků 12.10.18 16:45
Make up caviar long stay

Ahoj koupila jsem si tento make up uz v lete.. skvele mi sedl, krasne se vpije neni videt, ale uz je chladneji a uz jsem vice bila tak jsem poridila svetlejsi odstin na smichani a na zimu jenom ten svetli. Ten svetli odstin mi vubec nevyhovuje jde mi videt na pleti na chloupkach nechce se vpit takze mi drla mapu ani kdyz ho smicham s tim tmavsim tak se uz nevpiji a jsem plysova :( zkusila jsem zafixovat sprejem nechala jsem hodinu prodlevu a furt mapa a plysovy finish ke vsemu jsem zkusila na to sahnout a furt se hybe protoze neni vsakly. Cim to muze byt? Dekuji

Reklama

Reakce:

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 12.10.18 16:56

@Lucy Jay Já mám tenhle make up nejraději. Čas od času zkusím jiný a okamžitě se vracím zpět k tomuto. Nepoužíváš třeba jiný podklad? Já přes léto používám opalovací mléko kvůli hyperpigmentaci, v ostatním období používám podkladovou vyhlazující bázi také od Dermacolu. Make up drží perfektně a žádné mapy nedělá. Nemůže to být tím, že mícháš odstíny? S tím zkušenost nemám :think:

lachtanice86
Kelišová 5985 příspěvků 12.10.18 18:22

Mne tedy make upy od dermacolu nesedí nikdy. Nikdy se mi nevpijou a mapy dělají taky. Máš stejný podklad? A ještě je možnost, že jak se změnilo počasí tak bude potřeba jiný podklad. Třeba hutnejsi základ.

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 12.10.18 22:09

Tak ještě vyzkoušej jiný kousek… Nebo si kus „vzít“ kousek testeru z drogerie. Já ho taky používám, je to můj nejoblíbenější, používám dva odstíny a oba sedí stejně.

Lucy Jay
Povídálka 15 příspěvků 13.10.18 10:53

No baze mi dosla jinak jsem mela Rimel, ale i bez baze ten tmavy odstin funguje perfektnr. Ten svetli odstin jsem zkousela i samotny a to je proste hruza :( tak zrovna se chystam do Dm tak koupim podkladovou b. Od dermacolu a uvidim. Jinak ten tmavy odstin,, protoze uz je moc tmavy na podzim" musim tedy michat s jinym makeupem co mam doma a to je loreal infallible 24h matte a uplne v pohode fuer krasny vysledek tak jsem si rikala ze bude lepsi to michat se stejnym make upem a to jr fakt děs. Zkusim to este z tou bazi a uvidm .. nejake doporuceny na tu HUTNEJSI bazy prosim?

Lucy Jay
Povídálka 15 příspěvků 13.10.18 10:56

No baze mi dosla jinak jsem mela Rimel, ale i bez baze ten tmavy odstin funguje perfektnr. Ten svetli odstin jsem zkousela i samotny a to je proste hruza :( tak zrovna se chystam do Dm tak koupim podkladovou b. Od dermacolu a uvidim. Jinak ten tmavy odstin,, protoze uz je moc tmavy na podzim" musim tedy michat s jinym makeupem co mam doma a to je loreal infallible 24h matte a uplne v pohode fuer krasny vysledek tak jsem si rikala ze bude lepsi to michat se stejnym make upem a to jr fakt děs. Zkusim to jeste z tou bazi a uvidm .. nejake doporuceni na tu HUTNEJSI bazi prosim?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >