Přeliv na vlasy + bazén

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fircon
Kecalka 296 příspěvků 05.10.18 09:15
Přeliv na vlasy + bazén

Zdravím,
ráda bych první šediny zatím vyřešila přelivem a ne hned „definitivní“ barvou.
Jenže chodím se synem každý týden plavat a bojím se, abych „nepouštěla“ vzhledem k tomu, že přeliv se vymývá.
Někde jsem slyšela, že se vymývá pouze šamponem, ale jestli to je pravda, nevím.
Jaké máte zkušenosti s různými značkami? Je nějaká, která mi v bazénu nepustí?
Prosím doporučte.
 Díky.

Reakce:
arrow
Stálice 89 příspěvků 5 inzerátů 05.10.18 09:44

Já mám přeliv udělaný přímo od kadeřnice. Vymývá se (šamponem) jen při prvních 2-3 mytích, pak už nic nepozoruji. V bazénu problém nikdy nebyl. Letos mi dost vydržel i přes to parné slunečné léto, až se divila sama kadeřnice :)

niezabudka
Kecalka 167 příspěvků 05.10.18 13:29

Podľa mojej kaderníčky preliv šediny neprekryje. Na tento účel používam bezamoniakové farby na vlasy, sú šetrnejšie, postupne sa pomaličky vymývajú. Treba použiť trochu tmavší odtieň, než aký majú vlasy. Vlasy mi rastú veľmi rýchlo, dofarbujem cca. každý mesiac a neodrazilo sa to na ich kvalite. Sestra sa chodí farbiť kaderníčke a dofarbuje cca. po 2,5 až 3 mesiacoch.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >