Epilátor IPL Philips Lumea Advanced

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nigrinka
Kecalka 125 příspěvků 28.09.18 15:47
epilator IPL Philips Lumea Advanced

Ahoj, ráda bych do tohoto investovala. Jsem správný typ - tmavé chloupky… Má někdo pozitivní zkušenosti? Již je to nějakou dobu na trhu tak věřím, že by mohlo být víc optimistických názorů než před pár lety. Bolí to? Jak dlouho si ošetřujete lýtka? Ráda bych to na lýtka, ret, kotlety i podpaždí… Děkuji za jakékoliv doporučení. Hezký den Z.

Reakce:
nigrinka
Kecalka 125 příspěvků 30.09.18 08:46

Prosím pomozte mi se rozhodnout…

Bebepe
Kecalka 199 příspěvků 26.11.18 22:55

@nigrinka tak ja jsem se dlouho rozhodovala a jsem rada, ze jsem do toho sla. Jsem tmavy typ, chloupku mam tak 3× vic nez bezna zena a mam je tmave a silne. Zatim mam za sebou jen prvni aplikaci (dnes jsem delala druhou) a prikladam foto, jak mi chloupky za 14 dni narostly (14 dni jsem se vubec neholila) a na nekterych mistech, mam jiz uplne hole casi…bez prvni aplikace bych po 14 dnech neholeni mela nohy zarostle jako chlap. Jedine co je otravne je ten straveny cas blikanim (v manualu pisou, ze to trva par minut…mne ruce, nohy, intim zona, podpazi, oblicej trva cca 3 hodiny…mozna casem dostanu grif a zrychlim to…) Ale predstava toho ,ze za nejakou dobu to budu delat jen jednou za 6 tydnu a budu mit telo bez chloupku a bez pupinku a podrazdeni pokozky po holeni ,mi za to stoji .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 14:02

Ahoj, holky rozhoduji se mezi SC1997 s nástavcem na obličej a SC1998 s nástavcem na obličej a bikiny. Vyplatí se investovat 1500 navíc kvůli nástavci na bikiny? Díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >