Doporučte suchý šampon

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 27.09.18 14:16
Suchý šampon

Zdravím. :kytka:
Prosím, doporučíte mi některá suchý šampon, ideálně na blond vlasy? Najednou se mi začaly mastit, to s blond vlasy vůbec neznám. 8o Mám je dost dlouhé a nechci si je obden mýt a žehlit, celková úprava mi prostě trvá dlouho. :roll:
Děkuji za typy. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mirenka
Stálice 95 příspěvků 27.09.18 14:20
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 4 inzeráty 27.09.18 14:26

Pouzivam od lorealu,co je na nej ted reklama a je fakt super ;)

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 27.09.18 14:29

batiste sucháč

Helca83
Kecalka 354 příspěvků 27.09.18 14:32

Toni&Guy, dražší, ale stačí mi ho min, tím pádem déle vydrzi :palec:

Uživatel je onlineZwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:39

@Korela chocholatá
Já si ho vyrábím doma…, jedlá soda, nebo kukuř. škrob a kvalitní kakao (množství dle odstínu vlasů) a je to :)

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 27.09.18 14:40

Děkuji všem. :kytka: Koupím si radši dva různý na doporučení od vás a vyzkouším. :)

Helca83
Kecalka 354 příspěvků 27.09.18 14:43

@Zwetta To ale asi nepůjde na úplne blond vlasy :mrgreen: Nějaký tip čím by šlo kakao nahradit? Nebo to funguje i bez nej? Díky za tip!

Uživatel je onlineZwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:52

@Helca83
Jestli to je fakt hodně světlý odstín, tak kakao bych nedávala, ale přidala jen pár kapek nějakého vonného olejíčku a protřepala. Uchovávám v koupelně v dóze, kde jsou ve víčku dírky a na tom je ještě pevné víčko. ;)

Uživatel je onlineZwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:53

@Helca83
To kakao tam funguje jen jako ztmavovač, jinou funkci nemá, takže být nemusí :)

Jeremi
Kecalka 280 příspěvků 27.09.18 14:58

Nejlepší zkušenost mám se Syoss Volume Lift, ale velmi dobré jsou i ty, co prodává DM pod svou značkou Balea. Má i verzi pro světlé vlasy.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 27.09.18 15:01
@Jeremi píše:
Nejlepší zkušenost mám se Syoss Volume Lift, ale velmi dobré jsou i ty, co prodává DM pod svou značkou Balea. Má i verzi pro světlé vlasy.

Tak to jsi mi udělala radost, Baleu zbožňuju. :P

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 27.09.18 15:01

Já „jedu“ starou dobrou klasiku :mrgreen: nic lepšího jsem zatím ještě nenašla. :palec: :palec: :D Ale chce vyzkoušet, co sedne. Baleu miluju, ale suchý šampon šel hned do koše. :(

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 27.09.18 21:10

S dovolením se vetru s dotazem. Není ten suchý šampon ve vlasech vidět? Pamatuju ten starý, co používala mamka, když jsem byla holka.Jako vlasy odmastil, ale ve vlasech byl vidět. Jsou ty šampon dnes lepší?

EvulinkaH
Kecalka 380 příspěvků 28.09.18 18:47

Za mě je nejlepší Lush, druhý je Amica

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >