Reklama

Doporučte suchý šampon

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 27.09.18 14:16
Suchý šampon

Zdravím. :kytka:
Prosím, doporučíte mi některá suchý šampon, ideálně na blond vlasy? Najednou se mi začaly mastit, to s blond vlasy vůbec neznám. 8o Mám je dost dlouhé a nechci si je obden mýt a žehlit, celková úprava mi prostě trvá dlouho. :roll:
Děkuji za typy. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mirenka
Stálice 81 příspěvků 27.09.18 14:20

@Korela chocholatá Batiste

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 27.09.18 14:26

Pouzivam od lorealu,co je na nej ted reklama a je fakt super ;)

kaja00
Extra třída :D 13462 příspěvků 27.09.18 14:29

batiste sucháč

Helca83
Kecalka 142 příspěvků 27.09.18 14:32

Toni&Guy, dražší, ale stačí mi ho min, tím pádem déle vydrzi :palec:

Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:39

@Korela chocholatá
Já si ho vyrábím doma…, jedlá soda, nebo kukuř. škrob a kvalitní kakao (množství dle odstínu vlasů) a je to :)

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 27.09.18 14:40

Děkuji všem. :kytka: Koupím si radši dva různý na doporučení od vás a vyzkouším. :)

Helca83
Kecalka 142 příspěvků 27.09.18 14:43

@Zwetta To ale asi nepůjde na úplne blond vlasy :mrgreen: Nějaký tip čím by šlo kakao nahradit? Nebo to funguje i bez nej? Díky za tip!

Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:52

@Helca83
Jestli to je fakt hodně světlý odstín, tak kakao bych nedávala, ale přidala jen pár kapek nějakého vonného olejíčku a protřepala. Uchovávám v koupelně v dóze, kde jsou ve víčku dírky a na tom je ještě pevné víčko. ;)

Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 27.09.18 14:53

@Helca83
To kakao tam funguje jen jako ztmavovač, jinou funkci nemá, takže být nemusí :)

Jeremi
Kecalka 221 příspěvků 27.09.18 14:58

Nejlepší zkušenost mám se Syoss Volume Lift, ale velmi dobré jsou i ty, co prodává DM pod svou značkou Balea. Má i verzi pro světlé vlasy.

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 27.09.18 15:01
@Jeremi píše:
Nejlepší zkušenost mám se Syoss Volume Lift, ale velmi dobré jsou i ty, co prodává DM pod svou značkou Balea. Má i verzi pro světlé vlasy.

Tak to jsi mi udělala radost, Baleu zbožňuju. :P

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 27.09.18 15:01

Já „jedu“ starou dobrou klasiku :mrgreen: nic lepšího jsem zatím ještě nenašla. :palec: :palec: :D Ale chce vyzkoušet, co sedne. Baleu miluju, ale suchý šampon šel hned do koše. :(

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 27.09.18 21:10

S dovolením se vetru s dotazem. Není ten suchý šampon ve vlasech vidět? Pamatuju ten starý, co používala mamka, když jsem byla holka.Jako vlasy odmastil, ale ve vlasech byl vidět. Jsou ty šampon dnes lepší?

EvulinkaH
Kecalka 352 příspěvků 28.09.18 18:47

Za mě je nejlepší Lush, druhý je Amica

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >