Reklama

Vláskování obočí a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 20.09.18 19:40
Vlaskovani obočí a menstruace

Ahoj holky prosímvás jsem objednaná konečně po dlouhém odkládání na vlaskování obočí, ale háček je v tom že ten den budu mít předposlední den menstruace, četla jsem že se máme objednávat mimo menstruaci.. Bude to problém nebo ten konec už nevadí? :think:

Reklama

Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10045 příspěvků 20.09.18 20:17

Vlaskovani oboci? A to je propana co?

Celina
Závislačka 3036 příspěvků 20.09.18 20:29
@MartinaIrena píše:
Vlaskovani oboci? A to je propana co?

To bude ta úžasnost, co po ní všechny vypadají jako Marfuša :lol:

MartinaIrena
Extra třída :D 10045 příspěvků 20.09.18 20:32

@Celina :mrgreen:
Ty kraaaso, si to snad fakt pujdu vygooglit

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 20.09.18 20:35

Závody v tom, jak ze sebe udělat větší zrůdu, postoupily do dalšího levelu. Co bude příště? Vytrhání a domalování vlasů?

MartinaIrena
Extra třída :D 10045 příspěvků 20.09.18 20:37

Jo takze neco jako to, cemu se driv rikalo permanentni make-up.
Tam bych asi spis popremyslela, jaky mam prah bolesti. Obecne je zena v obdobi MS citlivejsi, takze to muze i ten posledni den trochu vic bolet. Ale osobne po svych trech porodech uz asi vydrzim jakoukoliv bolest. :mrgreen:

K92
Kecalka 161 příspěvků 20.09.18 20:46

Problém je v tom, že to může víc krvácet. Předpokládám, že ti budou pichat do kůže a poteče krev. Trhali mi během MS moudrak, já netušila že to je problém a měla bych to dr. říct. Doktorka byla trochu naštvaná, ale předem mě neupozornila a já o tom do té doby v životě neslyšela. S nějakým vlaskovanim naštěstí zkušenost nemám.

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 20.09.18 21:27

Všechny nevypadají jako Marfuša, když je to dobře udělaný :D občas mi přijde že dokreslený tužkou vypadá teda u někoho hůř než vytetovaný :D aha, tak děkuji za názory :)

mroe
Extra třída :D 14308 příspěvků 20.09.18 21:54
@MartinaIrena píše:
Jo takze neco jako to, cemu se driv rikalo permanentni make-up.
Tam bych asi spis popremyslela, jaky mam prah bolesti. Obecne je zena v obdobi MS citlivejsi, takze to muze i ten posledni den trochu vic bolet. Ale osobne po svych trech porodech uz asi vydrzim jakoukoliv bolest. :mrgreen:

Jak moc permanentni to je? Co se dela, kdyz Breznev vyjde z mody?
Mne to pripada hrozne, asi stejne jako barbiny s prodlouzenymi a zahustenymi rasami… na inteligentnim vzhledu to proste obvykle neprida.

MartinaIrena
Extra třída :D 10045 příspěvků 23.09.18 19:39
@mroe píše:
Jak moc permanentni to je? Co se dela, kdyz Breznev vyjde z mody?
Mne to pripada hrozne, asi stejne jako barbiny s prodlouzenymi a zahustenymi rasami… na inteligentnim vzhledu to proste obvykle neprida.

Stejne jako umely cokoliv. Me osobne nejvic odpuzujou umely nehty a jakekoliv zasahy do tvare. Je to proste poznat, ze je to umely. Znama ted byla na nejakem vylepseni a uplne ji zmizela mimika z tvare. Hruza. A to uz podle me nejde vzit zpatky. Viz celebrity typu Vondrajda nebo Studenkova

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >