Vláskování obočí a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabi32
Stálice 69 příspěvků 20.09.18 19:40
Vlaskovani obočí a menstruace

Ahoj holky prosímvás jsem objednaná konečně po dlouhém odkládání na vlaskování obočí, ale háček je v tom že ten den budu mít předposlední den menstruace, četla jsem že se máme objednávat mimo menstruaci.. Bude to problém nebo ten konec už nevadí? :think:

Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 20.09.18 20:17

Vlaskovani oboci? A to je propana co?

Celina
Závislačka 3585 příspěvků 20.09.18 20:29
@MartinaIrena píše:
Vlaskovani oboci? A to je propana co?

To bude ta úžasnost, co po ní všechny vypadají jako Marfuša :lol:

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 20.09.18 20:32

@Celina :mrgreen:
Ty kraaaso, si to snad fakt pujdu vygooglit

TMana
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 20.09.18 20:35

Závody v tom, jak ze sebe udělat větší zrůdu, postoupily do dalšího levelu. Co bude příště? Vytrhání a domalování vlasů?

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 20.09.18 20:37

Jo takze neco jako to, cemu se driv rikalo permanentni make-up.
Tam bych asi spis popremyslela, jaky mam prah bolesti. Obecne je zena v obdobi MS citlivejsi, takze to muze i ten posledni den trochu vic bolet. Ale osobne po svych trech porodech uz asi vydrzim jakoukoliv bolest. :mrgreen:

K92
Kecalka 214 příspěvků 20.09.18 20:46

Problém je v tom, že to může víc krvácet. Předpokládám, že ti budou pichat do kůže a poteče krev. Trhali mi během MS moudrak, já netušila že to je problém a měla bych to dr. říct. Doktorka byla trochu naštvaná, ale předem mě neupozornila a já o tom do té doby v životě neslyšela. S nějakým vlaskovanim naštěstí zkušenost nemám.

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 20.09.18 21:27

Všechny nevypadají jako Marfuša, když je to dobře udělaný :D občas mi přijde že dokreslený tužkou vypadá teda u někoho hůř než vytetovaný :D aha, tak děkuji za názory :)

mroe
Extra třída :D 14555 příspěvků 20.09.18 21:54
@MartinaIrena píše:
Jo takze neco jako to, cemu se driv rikalo permanentni make-up.
Tam bych asi spis popremyslela, jaky mam prah bolesti. Obecne je zena v obdobi MS citlivejsi, takze to muze i ten posledni den trochu vic bolet. Ale osobne po svych trech porodech uz asi vydrzim jakoukoliv bolest. :mrgreen:

Jak moc permanentni to je? Co se dela, kdyz Breznev vyjde z mody?
Mne to pripada hrozne, asi stejne jako barbiny s prodlouzenymi a zahustenymi rasami… na inteligentnim vzhledu to proste obvykle neprida.

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 23.09.18 19:39
@mroe píše:
Jak moc permanentni to je? Co se dela, kdyz Breznev vyjde z mody?
Mne to pripada hrozne, asi stejne jako barbiny s prodlouzenymi a zahustenymi rasami… na inteligentnim vzhledu to proste obvykle neprida.

Stejne jako umely cokoliv. Me osobne nejvic odpuzujou umely nehty a jakekoliv zasahy do tvare. Je to proste poznat, ze je to umely. Znama ted byla na nejakem vylepseni a uplne ji zmizela mimika z tvare. Hruza. A to uz podle me nejde vzit zpatky. Viz celebrity typu Vondrajda nebo Studenkova

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >