Reklama

Krém proti zarůstání chloupků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saruska00
Povídálka 29 příspěvků 18.09.18 18:19
Krém proti zarůstání chloupků

Ahoj holky, potrebuju poradit. V podpaží, tříslech i na intimních partiích mám bolaky od holení. Typy na internetu jsem všechny vyzkoušela, bohužel nepomáhá nic, jak drahé žiletky, peeling atd. Proto mě nenapadá nic jiného, než vyzkoušet nějaký krém, proti zarůstání chloupků. Máte některá zkušenosti?
Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 18.09.18 18:21

Tak rady budu sledovat taky, protože ať použiji cokoli tak se mi dělají boláky od zarostlých chloupků.

Celina
Závislačka 3044 příspěvků 18.09.18 19:14

Avon má v sortimentu Skin so soft tělové mléko po depilaci, vyzkoušeno a funguje :pankac:

LenkaHl
Stálice 90 příspěvků 18.09.18 20:07

Já používám od Balei krém po holení (https://www.omlazeni.cz/…35438360.jpg). Měla jsem šílené boláky a po tomhle nic, hydratuje to krásně nohy a pěkně to voní. A je to za pár kaček. Mají ještě jedno balení, nebo aspoň měly a to bylo bez vůně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >