Reklama

Make up na smíšenou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mista1
Kecalka 166 příspěvků 18.09.18 19:39
Make up na smíšenou pleť

Ahoj, obracím se na vás o pomoc s výběrem make upu. Mam smíšenou pleť s ucpávajícími se póry v T-zóně. Nesedí mi make upy „matte effect“ Ty pudrové částečky se mi separují z pleti po hodině, treba BB anti blemish od Clinique, za 900 Kč hrozný. Mam radsi krémové a prepudrovat. Ale aby mi nezalezal do poru, ty silikonové s kapatkem, nebo vyhlazujici satenove mi dělají krupicku :nevim: uz jsem bezradna, v Sephore apod. jsem se ptala ale nic moc mi neporadili, lékarenske mají hrozne odstíny. Mam světlou plet s lehce žlutým podtonem, nejvíc mi obecně sedi asi Dermacol, ale ty jsou všechny strasne růžové. Nevadi mi si i připlatit kdyz to nebude teda 2500 :mrgreen: poraďte značku a odstín který používáte :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 18.09.18 19:43

Minerální Lily Lolo je výborný. Přírodní, vegan a hlavně netestovaný na zvířatech :palec:

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 18.09.18 19:45

A veliký výběr odstínů. A můžeš si objednat vzorky za pár babek :)

Mista1
Kecalka 166 příspěvků 18.09.18 19:47

@vjerunqa Ja zatím mela vždy tekuté, ale kouknu na nej :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >