Make up na smíšenou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mista1
Kecalka 181 příspěvků 18.09.18 19:39
Make up na smíšenou pleť

Ahoj, obracím se na vás o pomoc s výběrem make upu. Mam smíšenou pleť s ucpávajícími se póry v T-zóně. Nesedí mi make upy „matte effect“ Ty pudrové částečky se mi separují z pleti po hodině, treba BB anti blemish od Clinique, za 900 Kč hrozný. Mam radsi krémové a prepudrovat. Ale aby mi nezalezal do poru, ty silikonové s kapatkem, nebo vyhlazujici satenove mi dělají krupicku :nevim: uz jsem bezradna, v Sephore apod. jsem se ptala ale nic moc mi neporadili, lékarenske mají hrozne odstíny. Mam světlou plet s lehce žlutým podtonem, nejvíc mi obecně sedi asi Dermacol, ale ty jsou všechny strasne růžové. Nevadi mi si i připlatit kdyz to nebude teda 2500 :mrgreen: poraďte značku a odstín který používáte :)

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 18.09.18 19:43

Minerální Lily Lolo je výborný. Přírodní, vegan a hlavně netestovaný na zvířatech :palec:

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 18.09.18 19:45

A veliký výběr odstínů. A můžeš si objednat vzorky za pár babek :)

Mista1
Kecalka 181 příspěvků 18.09.18 19:47

@vjerunqa Ja zatím mela vždy tekuté, ale kouknu na nej :)

Ano Andromeda
Kecalka 114 příspěvků 20.10.18 17:38
Make up pro smíšenou pleť

Zdravím, taky prosím o rady na nějaký make up pro smíšenou pleť, jsem takový střed v barvě pleti. Koupím nějaký, co mi vydrží celý den i v DM? Děkuji :kytka:

Martassek
Kecalka 251 příspěvků 20.10.18 17:43

Ahoj, mi se nejvíce osvědčil pěnový make-up od essence za 100,–. :D A to si na kosmetiku docela potrpím… :D

terien
Echt Kelišová 8524 příspěvků 20.10.18 17:57

Já používám pen stick od Max Factor. Dobře kryje.

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 20.10.18 18:40

@Ano Andromeda catrice s kapatkem. Cca 200,– kč

cecetka
Kelišová 7490 příspěvků 20.10.18 19:02

@Ano Andromeda Kazde z nas vyhovuje neco jineho. Bohuzel je to cestou „pokus-omyl“ :( Skoc do Rossmanna, do zitra maji slevu 50% na dekorativku. Snad tam neco jeste zbylo :roll:

Essence mousse, Cartice, L'oreal true match, Rimmel lasting finish. To jsou z drogerky asi ty nejpouzivanejsi. Nekomu vyhovuje i Dermacol. Neexistuje jeden univerzalni, ktery sedi vsem.

ivik21
Generální žvanilka 20320 příspěvků 20.10.18 19:06
@Ano Andromeda píše:
Zdravím, taky prosím o rady na nějaký make up pro smíšenou pleť, jsem takový střed v barvě pleti. Koupím nějaký, co mi vydrží celý den i v DM? Děkuji :kytka:

Catrice…

cecetka
Kelišová 7490 příspěvků 21.10.18 05:04

A neni umeni jen vybrat spravny makeup pro dany typ pleti (slozeni, konzistence) a jeho odstin a podton, ale take ho spravne aplikovat, zapracovat, zapudrovat. Bych rekla, ze toto je asi na celem liceni to nejnarocnejsi :roll:

VeruDol
Povídálka 39 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 18:54

Můj oblíbený je bourjois healthy mix serum (na rozdíl od klasického healthy mix je na pleti lehčí a vypadá i přirozeněji) má střední krycí schopnost podle mě a dá se vrstvit.
Za mě odstín 52 (světlý se žlutým podtónem) :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >