Jak se nalíčit do práce tak, aby to vydrželo celý den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ano Andromeda
Kecalka 112 příspěvků 19.09.18 07:01
Líčení rady

Ahoj holky, příští týden nastupuji do nové práce, kde budu reprezentovat firmu a musím tak vypadat hezky. Jenže, ačkoliv je mi 22 let, tak se nelíčím. Byl by tu někdo hodný, kdo by mi v tom mohl poradit, nějaké dobré produkty, se kterými máte zkušenost? Absolutně se v tom nevyznám, ale potřebuji, aby mi líčení, hlavně make-up vydržel celý den, tak jestli poradíte něco fixačního? Něco, co se dá koupit třeba v DM, určitě ne Avon a Mary Kate. A jestli byste byly tak hodné a poslaly mi odkazy třeba do zpráv, pokud nechcete sem, budu moc vděčná! Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 19.09.18 07:06

@Ano Andromeda Záleží na tom jaký typ máš pleti,jestli jsi světlá,nebo tmavší,barva vlasů,očí a tak :)

Ano Andromeda
Kecalka 112 příspěvků 19.09.18 07:09

Pleť spíš světlá, řekla bych, že 2 nebo 1. Dlouhé kaštanové vlasy, oči mám modro-hnedo-zeleny.

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 19.09.18 07:10
@Ano Andromeda píše:
Ahoj holky, příští týden nastupuji do nové práce, kde budu reprezentovat firmu a musím tak vypadat hezky. Jenže, ačkoliv je mi 22 let, tak se nelíčím. Byl by tu někdo hodný, kdo by mi v tom mohl poradit, nějaké dobré produkty, se kterými máte zkušenost? Absolutně se v tom nevyznám, ale potřebuji, aby mi líčení, hlavně make-up vydržel celý den, tak jestli poradíte něco fixačního? Něco, co se dá koupit třeba v DM, určitě ne Avon a Mary Kate. A jestli byste byly tak hodné a poslaly mi odkazy třeba do zpráv, pokud nechcete sem, budu moc vděčná! Děkuji
Řasenku a lesk na rty mají v každé drogerii. Pokud nemáš problematickou pleť, bude to stačit. Nevím, kde berou holky jistotu, že upravené jsou jen zmalované.
terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 19.09.18 07:10

Tak zrovna tužky na oči od Avonu mi vyhovují nejvíc. Mají hezké odstíny šedé, vydrží mi celý den a cenově vychází suprově. Zrovna šedou tužku bych ti na začátek doporučila když nejsi zvyklá se líčit. Záleží jakou máš pleť, jestli suchou, mastnou, problematickou,…

Biibii
Stálice 75 příspěvků 19.09.18 07:12

Já teď kupovala v tetě od značky catrice, make UP super, bázi pod make UP(taky dobra věc) a fixační sprej, který zmatni malé up a nelesknes se jak byci koule :D, jsem fakt spokojena, značka není nejlevnější ale ani mezi tema extra drahými. Zkus se kouknout :) a doporučuji, jestli se nemalujes, nepoustet se do konturovani obličeje, vypadá to fakt hrozné když to holka neumí :lol:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 19.09.18 07:14

Typ pleti? Suchá/mastná/pro­blematická?
Co se týče stínů,já mám ráda od makeup revolution,dobrá pigmentace za skvělou cenu. Řasenku si každý musí najít sám,podle toho,co od ní očekává.
Na obočí jsou dobré tužky od Catrice,má i Maybelline.
Bronzery a tvářenky mám ráda od Freedom,nebo od Lorealu :)
Jinak já mám pleť mastnou a miluju makeup od Revlonu color stay,dělají i na suchou :)

Ano Andromeda
Kecalka 112 příspěvků 19.09.18 07:15

@Biibii Díky za tip, já ani nevím, co to je konturování. :mrgreen:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 19.09.18 07:16

+ještě mohu doporučit od Maybelline color tatto,odstín one and one bronze,nejlepší :palec:

Ano Andromeda
Kecalka 112 příspěvků 19.09.18 07:16

Pleť mám mastnou a pár beďarů a to se drží, nevím, co si představit pod pojmem problémová pleť :nevim:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 19.09.18 07:17

@Ano Andromeda Když si dáš makeup,ztratíš rysy v obličeji a právě konturováním si je zase přidáš :lol:

Biibii
Stálice 75 příspěvků 19.09.18 07:17
@Ano Andromeda píše:
@Biibii Díky za tip, já ani nevím, co to je konturování. :mrgreen:

Jestli mas instagram, je tam par fakt dobrých tipů na líčení v oddeleni(??) krása. Mezi těmi videi je i to konturovani, zvýraznění licnich kosti, nosu a pod tmavsim odstínem než je make UP. Vypadá to fakt hezky, ale když to člověk umí. Ani já to neumím takže se do toho nepoustim, neboť pak vypadam jak zmalovanej klaun :lol: :lol:

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 19.09.18 07:18
@Ano Andromeda píše:
Pleť mám mastnou a pár beďarů a to se drží, nevím, co si představit pod pojmem problémová pleť :nevim:

Víš co, jdi radši ke kosmetičce.

K.a.c.i.k93
Kelišová 5667 příspěvků 19.09.18 07:18

@Ano Andromeda Zkus od toho Revlonu,já mám také pleť mastnou s pupínky a makeup mi drží i 12 hod :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 19.09.18 07:22
@Ano Andromeda píše:
Pleť mám mastnou a pár beďarů a to se drží, nevím, co si představit pod pojmem problémová pleť :nevim:

No to není nic moc - budeš potřebovat minimálně bb krém a korektor, možná i make-up, pak pudr, stíny, tužku na oči, rasenku a rtenku. Ideálně taky zdravicko nebo rozjasnovac. Doporučuji začít trénovat :lol: Ja většinou kupuji loreal a když si chci udělat radost, tak dior, ale to uz je trosku dražší. Vem s sebou na nakup kamarádku, která poradi přímo na místě

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >