Reklama

Zkušenost s brazilským keratinem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineMartule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 30.09.18 15:12
Zkušenost s brazilským keratinem

Ahoj holky :mavam:
Prosím máte některá zkušenosti s aplikací brazilského keratinu na vlasy? A nejlépe v Jičíně? Pomůže to na poničené krepaté blond vlasy? Děkuji! :kytka:

Reklama

Reakce:

G.a.b.c.a20
Kecalka 310 příspěvků 30.09.18 15:35

@Martule Lukáš asi dva roky zpatky jsem mela a za me muzu jen doporucit :-) vlasy jsem mela docela znicene a jen co bylo venku trosku vlhko hned jsem je mela krepate a hnusne.. po keratinu byly hladke a leskle.

Uživatel je onlineMartule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 30.09.18 15:49

@G.a.b.c.a20 Děkuju moc. To vlhko je fakt hrozný,taky mi to krepatí a mám to jak po… slámu. :zed:

G.a.b.c.a20
Kecalka 310 příspěvků 30.09.18 17:42

@Martule Lukáš neni za co :-) jako musim to zaklepat ale od te doby co jsem mela ten keratin ( a ze uz to je fakt dlouho) se mi ty vlasy nekrepati pri vlhku..

Ivetto62
Nováček 1 příspěvek 06.10.18 16:11
Expirace brazilského keratinu

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli některá nevíte, jaka je expirace brazilského keratinu ? Pred tremi roky jsem si ho davala a pulka mi zbyla a nedavno jsem ji zase objevila. Tak nevíte, jestli se to nějak pokazi za ty 3 roky? Nechci aby mi z toho vypadaly vlasy :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >