Reklama

Makeup guru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IrčaMatka
Nováček 5 příspěvků 28.03.18 20:02
makeup guru

Mám závažný problém! Má nevlastní dcera mě pořád obviňuje, že si neumím udělat makeup a tvrdí, že se za mě stydí na svých plesech na které, jsme nucena svým přítelem chodit (samo sebou to pro něj ráda dělám :oops: ). Chtěla jsem se v tom zlepšit a tak jsem šla na nějaký kurz. Minulý týden jsem se zase připravovala na akci a chtěla jsem využít svých nově nabitých schopností: vytáhla jsem své nové makeup potřeby a pustila se do toho trvalo mi to ani ne čtvrt hoďky a v tu si to tam má nevlastní dcera nakráčí a zeptá se mě zda chci udělat makeup. Pak se na mě zděšeně podívá a řekne „Radši dneska zůstaň doma, mám dojem, že víc strapnění před svým přítelem nesnesu!“ Tak jsem neu :think: držela temperament (ano pořád mi dělá problémy) a vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 28.03.18 20:07

Nevím, jak se líčíš, to bychom museli vidět, ale tvůj problém není v make-upu, ani v tvém temperamentu. I když teda, nazvat holku prostitutkou, to je hardcore :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 28.03.18 20:10
@IrčaMatka píše:
Mám závažný problém! Má nevlastní dcera mě pořád obviňuje, že si neumím udělat makeup a tvrdí, že se za mě stydí na svých plesech na které, jsme nucena svým přítelem chodit (samo sebou to pro něj ráda dělám :oops: ). Chtěla jsem se v tom zlepšit a tak jsem šla na nějaký kurz. Minulý týden jsem se zase připravovala na akci a chtěla jsem využít svých nově nabitých schopností: vytáhla jsem své nové makeup potřeby a pustila se do toho trvalo mi to ani ne čtvrt hoďky a v tu si to tam má nevlastní dcera nakráčí a zeptá se mě zda chci udělat makeup. Pak se na mě zděšeně podívá a řekne „Radši dneska zůstaň doma, mám dojem, že víc strapnění před svým přítelem nesnesu!“ Tak jsem neu :think: držela temperament (ano pořád mi dělá problémy) a vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

jak jsi přišla zrovna na prostitutku? :mrgreen: 8o
tedy na jednu stranu tě chápu, že tě fracek vytočil ale na druhou stranu je todosti ehm.. no dost blbý furt seš dospělá a ona je sice třeba rozmazlenec a drzej ale děcko přítele…

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.03.18 20:12

Na youtube je asi milion navodu jak se licit. Bez fotky se asi těžko poradi. No a chování nekomentuji…

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.03.18 20:16

@IrčaMatka
Tak ono záleží taky jak vypadáš v tom make-upu. Jestli ti nedělá třeba masku apod.
Podle toho co píšeš, tak usuzuji, že asi zrovna nemáš dobré vztahy s přítelovou dcerou. Ale to neznamená, že ji musíš nadávat do prostitutky i když ti to třeba ujelo. :) Kolik ji je? :) Co používáš za make-up?

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.03.18 20:18

@IrčaMatka
Ono hlavně nestačí si jen napatlat make-up, ale chce se to o pleť i starat a důkladně ji ošetřit. Záleží jakou máš pleť jestli mastnou nebo suchou. :)

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 20:27

:lol: promin, ale tos me pobavila. Proc prostitutko? :lol:
Proc ji teda nereknes, jestli by te mohla nalicit? Ono bez fotky se spatne soudi

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 28.03.18 20:41
@IrčaMatka píše: … vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

Prostitutko? to já mám lepší slova :lol: ty by jí ukáznily lépe.
K tomu makeupu, základ je nelíčit výrazně oči i rty. Jasně najdou se takové co jim to sluší, ale většinou tohle né. Přirozený, tonovaný lesk postačí, žádné modré, zelené či jinak výrazné stíny. Kamarádka si také myslela jak není šik a u maturity jí to dali vyžrat kvůli téhle chybě. To jen všeobecně jinak by to chtělo foto.
Rada jak udržet temperemant je jediná-mít dostatek svého sebevědomí a dávat jej rázně najevo. Holce sklapne a nervy budou v klidu. Prostě dát jí najevo, že jsi se sebou spokojená a ignorovat jí.

Černá vdova
Echt Kelišová 8898 příspěvků 28.03.18 20:49
@IrčaMatka píše:

Jo, příště se raději kousni do jazyka. Říct někdo mojí dceři to, co jsi řekla Ty, skončili bychom spolu okamžitě a bez pardonu.

Konnny
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 28.03.18 21:00

@Černá vdova Tak, synovi zase řekla Ty transko, nejde pro slovo daleko 8o

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 28.03.18 21:09

Zkus místo kurzu o make-upu kurz sebeovládání.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 28.03.18 21:10

Klidně mi pošli fotku nebudu to nikde zveřejňovat a třeba poradím :srdce:

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 28.03.18 21:15

@Vladimirovna
Taky klidně ráda poradím. :) Líčím i kamarádky.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 28.03.18 21:42

Jasne trolle :mrgreen:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 28.03.18 21:48

@zudina Taky si myslím :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >