Makeup guru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IrčaMatka
Nováček 5 příspěvků 28.03.18 20:02
makeup guru

Mám závažný problém! Má nevlastní dcera mě pořád obviňuje, že si neumím udělat makeup a tvrdí, že se za mě stydí na svých plesech na které, jsme nucena svým přítelem chodit (samo sebou to pro něj ráda dělám :oops: ). Chtěla jsem se v tom zlepšit a tak jsem šla na nějaký kurz. Minulý týden jsem se zase připravovala na akci a chtěla jsem využít svých nově nabitých schopností: vytáhla jsem své nové makeup potřeby a pustila se do toho trvalo mi to ani ne čtvrt hoďky a v tu si to tam má nevlastní dcera nakráčí a zeptá se mě zda chci udělat makeup. Pak se na mě zděšeně podívá a řekne „Radši dneska zůstaň doma, mám dojem, že víc strapnění před svým přítelem nesnesu!“ Tak jsem neu :think: držela temperament (ano pořád mi dělá problémy) a vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 46115 příspěvků 28.03.18 20:07

Nevím, jak se líčíš, to bychom museli vidět, ale tvůj problém není v make-upu, ani v tvém temperamentu. I když teda, nazvat holku prostitutkou, to je hardcore :mrgreen:

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 28.03.18 20:10
@IrčaMatka píše:
Mám závažný problém! Má nevlastní dcera mě pořád obviňuje, že si neumím udělat makeup a tvrdí, že se za mě stydí na svých plesech na které, jsme nucena svým přítelem chodit (samo sebou to pro něj ráda dělám :oops: ). Chtěla jsem se v tom zlepšit a tak jsem šla na nějaký kurz. Minulý týden jsem se zase připravovala na akci a chtěla jsem využít svých nově nabitých schopností: vytáhla jsem své nové makeup potřeby a pustila se do toho trvalo mi to ani ne čtvrt hoďky a v tu si to tam má nevlastní dcera nakráčí a zeptá se mě zda chci udělat makeup. Pak se na mě zděšeně podívá a řekne „Radši dneska zůstaň doma, mám dojem, že víc strapnění před svým přítelem nesnesu!“ Tak jsem neu :think: držela temperament (ano pořád mi dělá problémy) a vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

jak jsi přišla zrovna na prostitutku? :mrgreen: 8o
tedy na jednu stranu tě chápu, že tě fracek vytočil ale na druhou stranu je todosti ehm.. no dost blbý furt seš dospělá a ona je sice třeba rozmazlenec a drzej ale děcko přítele…

Vladimirovna
Kecalka 407 příspěvků 28.03.18 20:12

Na youtube je asi milion navodu jak se licit. Bez fotky se asi těžko poradi. No a chování nekomentuji…

Dory22
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 28.03.18 20:16

@IrčaMatka
Tak ono záleží taky jak vypadáš v tom make-upu. Jestli ti nedělá třeba masku apod.
Podle toho co píšeš, tak usuzuji, že asi zrovna nemáš dobré vztahy s přítelovou dcerou. Ale to neznamená, že ji musíš nadávat do prostitutky i když ti to třeba ujelo. :) Kolik ji je? :) Co používáš za make-up?

Dory22
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 28.03.18 20:18

@IrčaMatka
Ono hlavně nestačí si jen napatlat make-up, ale chce se to o pleť i starat a důkladně ji ošetřit. Záleží jakou máš pleť jestli mastnou nebo suchou. :)

Verun83
Echt Kelišová 8059 příspěvků 33 inzerátů 28.03.18 20:27

:lol: promin, ale tos me pobavila. Proc prostitutko? :lol:
Proc ji teda nereknes, jestli by te mohla nalicit? Ono bez fotky se spatne soudi

axlpol
Závislačka 2638 příspěvků 121 inzerátů 28.03.18 20:41
@IrčaMatka píše: … vyjekla na ní „Ty jedna rozmazlená prostitutko!“ Můj přítel mě od teď nebere na žádné akce a já jsem musela zdvojnásobit svá sezení s terapeutkou :,(. Nemáte některá nějakou radu jak držet svůj temperament pod kontrolou?!

Prostitutko? to já mám lepší slova :lol: ty by jí ukáznily lépe.
K tomu makeupu, základ je nelíčit výrazně oči i rty. Jasně najdou se takové co jim to sluší, ale většinou tohle né. Přirozený, tonovaný lesk postačí, žádné modré, zelené či jinak výrazné stíny. Kamarádka si také myslela jak není šik a u maturity jí to dali vyžrat kvůli téhle chybě. To jen všeobecně jinak by to chtělo foto.
Rada jak udržet temperemant je jediná-mít dostatek svého sebevědomí a dávat jej rázně najevo. Holce sklapne a nervy budou v klidu. Prostě dát jí najevo, že jsi se sebou spokojená a ignorovat jí.

Uživatel je onlineČerná vdova
Kelišová 6368 příspěvků 28.03.18 20:49
@IrčaMatka píše:

Jo, příště se raději kousni do jazyka. Říct někdo mojí dceři to, co jsi řekla Ty, skončili bychom spolu okamžitě a bez pardonu.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 28.03.18 21:00

@Černá vdova Tak, synovi zase řekla Ty transko, nejde pro slovo daleko 8o

lamicina
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 28.03.18 21:09

Zkus místo kurzu o make-upu kurz sebeovládání.

Vladimirovna
Kecalka 407 příspěvků 28.03.18 21:10

Klidně mi pošli fotku nebudu to nikde zveřejňovat a třeba poradím :srdce:

Dory22
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 28.03.18 21:15

@Vladimirovna
Taky klidně ráda poradím. :) Líčím i kamarádky.

zudina
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 28.03.18 21:42

Jasne trolle :mrgreen:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 28.03.18 21:48

@zudina Taky si myslím :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Tumáš, Angelo! Trump měl po ní mrsknout bonbony, Macronovi vytkl terorismus

Po nedávném summitu G7 v Kanadě svět obletěla fotografie, na které to prý... číst dále >

Sex za léky? „Obvinění jsou nepotvrzená,“ říká zástupce českých Lékařů bez hranic

Nezisková organizace Lékaři bez hranic se již řadu let zasazuje o humanitární... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Reklama