Málem jsem si otrávila dítě

Anonymní
18.11.15 19:03

Malem sme si otravila dite

Citim se hrozne a potrebuju se alepson anonymne sverit. Posledni tyden me trapi chripka, plny nos, bolets hlavy. Mala zacala pres noc i den kricet ze ji boli zoubky (coz je na mou bolavou hlavu). V noci se budi co hodinu. Dnes kdyz mala usnula pres den sem take spokojene zabrala a za chvili zacala kricet. Vzala sem ji a chtela ji namazat dasinka Calgelem ale omylem sem sahla po Calciovce (masti), ktere lezela hned vedle, kterou si mazu muj dokonala rozedreny nos. Namazala sem ji dasinka a podala kousatko a anjednou koukam, ze drzim jinou mast (na tahle calciovce ani neni nakresleno ze by se hodila na mazani bradavek). V tu chvili by se ve me krve nedorezalo. Na dotykaci sem nemohla vytukat ani cislo doktorky, kdyz uz vytikum tak mi to doktorka (mobil) nebere tak volam na detsky jinam, kde me nastesti sestricka i doktorka uklidni, ze sem ji nepodala zas tak velky mnozstvi a at spis pije. Porad sem v soku a nedokazu si ani domyslet, co kdyby vedle lezela treba ibalginova mast :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35461
18.11.15 19:04

:hug: Přiště pořádně koukat. ale olíznutí kalciovky je fakt neškodné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20682
18.11.15 19:05

A co by se stalo? Ibalgin (ibuprofen) můžou i děti. Zase nešil, holt si příště rozsviť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17397
18.11.15 19:06

Priste volej radeji toxikologickou linku, tam jsou nonstop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4324
18.11.15 19:06

Tak buď ráda, že to dopadlo takhle a měj to na paměti. Věřím, že při každém dalším příště si 3× zkontroluješ, jestli dáváš to správné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
18.11.15 19:09

Tak kdyby tam ležela ibalginová mast, tak by jí to na ty zuby taky pomohlo, jen to na ně nepatří. To ji čekají ještě větší „dobrůtky“, který ochutná, tak se na to dopředu připrav a nenech se rozhodit mastičkou.
Já nevím, jestli vůbec existuje mast, kterou by si člověk mohl v malém množství fakt vážně ublížit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
18.11.15 19:10
@Run píše:
A co by se stalo? Ibalgin (ibuprofen) můžou i děti. Zase nešil, holt si příště rozsviť.

a co to ma spolecneho s kalciovkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
18.11.15 19:12

Tak kalciovkou ji asi neotrávíš, určitě ne v takovém množství, takže klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20682
18.11.15 19:12

@MarieOVMUC no na konci píše, co by se asi stalo, kdyby to byla ibalginova mast :mrgreen: o kalciovce ani nepíšu, tam nic špatného nebude ani vnitřně :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23888
18.11.15 19:14

Ja si teda kalciovkou bezne mazala bradavky, je to vicemene to same co bepathen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 19:17

Bud v klidu, nehody se stávají. Hlavně ze jsi tam nemela něco horšího. Na tohle jsou speciální linky, toxikologie, nebo tak. Číslo nemám, ale několikrát jsem tady četla, ze tam jsou pořád a poradi kdykoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
18.11.15 19:18
@Run píše:
@MarieOVMUC no na konci píše, co by se asi stalo, kdyby to byla ibalginova mast :mrgreen: o kalciovce ani nepíšu, tam nic špatného nebude ani vnitřně :P

njn, taky pravda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 19:35

http://www.tis-cz.cz/

Telefonní čísla mám uložené v mobilu od té doby, co dcera v jednom kempu na dovolené zkoušela ochutnat rozchodník :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 19:49

Sorry, čekala jsem něco závažnějšího. Ja si minuly týden myslela, ze mala vypila 6ml parfemu (z atomizeru) a parfém je skoro čistý lih-takze jsem ji na základě hovoru s toxikologii v Praze odvezla na pozorování do nemocnice. Nakonec vsechny testy ok, asi si jen lizla. A kamosky syn se napil odlakovace, takze masti na dasnich bych neříkala Otrávila jsem si dite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.11.15 20:10

Klid, mně dvouleté dítě vypilo trochu desinfekce na ruce. Naštěstí z toho měla jen opičku. Příště si dáš pozor, holt chybami se člověk učí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama