Dětské náušnice na šroubek

19
17.11.15 22:08

Dětské náušnice na šroubek

Hezký den, nemáte zkušenosti s dětskými náušnicemi se zapínáním na šroubek? Vyhovují holčičkám, popř. spíše zvolit klasické dětské náušničky? Rozhoduji pro dceru 8 měsíců. Děkuji za vaše zkušenosti. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
17.11.15 22:21

Holčičku nemám, ale šroubovací naušnice mám odmalička, a vyhovují mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
17.11.15 22:56

Nastřelovací snad jiné než na šroubek nejsou… malé jsme je nechali nastřelit v půl roce a v 8 jí vypadla… :nevim: tak to necháme až bude menší šídlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
18.11.15 08:35

Já se o to teda až tak nezajímala, ale šroubovací jsem ani neviděla. Holky mají takové ty klasické a mají je zamčené a ani jedné se zatím nerozepnuly. Nastřelovací měli plastové na plastovou puzetku, nebo jak to nazvat a ty jsme dali pryč hned po měsíci a dostali ty své zlaté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57459
18.11.15 09:33

Nastrelovaci nejsou na sroubek ale na pecicku. padaj a budou padat i nesidlu. proste to nedrzi. ani dospelemu. ztaci ae ac se ti prodejci budou vdusovat ze ne.

na sroubek detske skoro nejsou.
takze nakonec ma visaci. ikdyz jsem puvodne mela panickou hruzu ze s nima o neco zavadi a utrhne si ucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.18 20:52

S dovolením obnovuji starou diskusi, abych nezakládala novou:
Raději bych pro svou holcicku nausnicky “pecicky” (jde mi o styl ne o strohé pecky)… ma je některá vase holcicka? Na netu jsou stříbrné, ja chci zlaté a nejlepe je koupit osobne.. prijde mi ale ze nejsou???
A myslíte, ze muzou miminko tlačit?
Za foto budu rada :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama