Dotaz pro zkušené frontové bojovnice :)

179
17.11.15 10:34

Dotaz pro zkušené frontové bojovnice :)

Ahoj všem. Dostala jsem od známe tip na skvělý vánoční dárek (neprozradím :) ). Bohužel pro mě to vykoumala v letáku s tím, že o to bude zájem a je třeba si nastoupit před otvíračkou a čekat ve froně a zabojovat. Já se těmto situacím pokud možno vyhýbám, nesnáším ten stres s tím spojený. Tentokrát se ale překonám a zúčastním se. Kamárd mi přislíbil podporu a jde do toho se mnou. Půjdem s jedním košíkem, pro jednu věc, jde jako doprovod a ochránce slabé neprůbojné ženy :), a pokusí se jeden exemplář pro mě urvat. On může dorazit až těsně před otvíračkou, já tam půjdu o něco dřív a budu držet místo. A teď můj dotaz: je to problém? Nerozsápe ho za to dav, který se bude cítit předběhnut? :D Nebo se to takhle dělá běžně a je to OK?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20683
17.11.15 10:38

Myslíš zítra Lidl? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11509
17.11.15 10:42

@pjetka nevím na co potřebujete košík, když jdete pro jednu věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
17.11.15 10:43

@Run a co mají zítra v Lidlu? :mrgreen:

koukám, že ve čt je spousta pěkných hraček…tak to bude bitka

Příspěvek upraven 17.11.15 v 10:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666

Hehe, tipuju to na vlackodrahu od ctvrtka z lidlu  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487

Že by ve čtvrtek Lidl? :-) Máme tam vyhlédlou autodráhu a právě bojuji s pocitem, jestli mám být ta šílená matka a být před sedmou u vchodu (poprvé a snad naposledy) nebo si ušetřit nervy a zboží přenechat jiným. Šílenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21489

Danou věc bych našla na internetu, abych se vyhnula ponižujícímu boji ve frontě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 10:46

Ja myslela ze tyhle sileny akce jsou jen v zahranici, naposled lidi takhle stanovali pred tovarnou Skoda na novy octavy pred 10ti lety:DD jestli tam budes o chvili driv ti je k prdu.. Ty lidi tam jsou schopny byt uz od pulnoci haha. Asi bych si to nasla radeji na netu klido i v zahranici a do vanoc to tu je i bez fronty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896

Já to dělám taky tak, jako ano v lídlu je to levnější a kvalita dobrá, ale stojí to za to, rvát se tam v 7 ráno o 2kusy? To je fakt potupný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546

Můj muž se také zaobírá myšlenkou, že by zkusil ve čtvrtek ráno zajet do Lidla pro vláčkodráhu. Ale když jsem mu přečetla pár loňských zkušenstí na diskuzích, hrdinství ho začíná přecházet.

@pjetka myslím, že když davu dostatečně nahlas vysvětlíš, že ten pán je tu s tebou a jdete společně pro JEDEN vláček, tak ho nerozsápe. Ale radši ať si vezme helmu a jestli má, tak i nějaký chránič páteře 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
17.11.15 10:48

Já bych to chtěla vidět natočený, nebo aspoň popsat nějakým zaměstnancem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
17.11.15 10:49

To zas bude sranda. Vždycky se dobře bavím, když na FB kamarádky přidávaj, jaká šílenost to tam byla. Díkybohu se toho neúčastním. :lol: :lol: :lol:

Btw. Fakt to vyjde o tolik levněji, než jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23426
17.11.15 10:49

Že bych začala obchodovat s vlackodrahama z lidlu? :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.11.15 v 10:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
17.11.15 10:51
@lyrica píše:
To zas bude sranda. Vždycky se dobře bavím, když na FB kamarádky přidávaj, jaká šílenost to tam byla. Díkybohu se toho neúčastním. :lol: :lol: :lol:Btw. Fakt to vyjde o tolik levněji, než jinde?

zhruba o polovinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
17.11.15 10:51
@ntkv píše:
Já bych to chtěla vidět natočený, nebo aspoň popsat nějakým zaměstnancem..

Mrkni na you tube…zaměstnanci to natáčí a dávají na YT běžně…možná se tam holky najdete :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama