Maličkosti pro přítele jen tak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 23:43
Maličkosti pro přítele jen tak

Ahoj, mám takovej dotaz. Děláte svému příteli někdy radost jen tak? Malé překvapení, které mu vykouzlí úsměv na tváři, cokoliv. Velmi se v takových věcech vyžívám, možná je to i tím, že jeho radost z maličkostí je opravdu upřímná. Mě ale pro inspiraci zajímají nějaké vaše nápady nebo něco co děláte/dáváte vy? :)

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 04.06.19 23:51
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takovej dotaz. Děláte svému příteli někdy radost jen tak? Malé překvapení, které mu vykouzlí úsměv na tváři, cokoliv. Velmi se v takových věcech vyžívám, možná je to i tím, že jeho radost z maličkostí je opravdu upřímná. Mě ale pro inspiraci zajímají nějaké vaše nápady nebo něco co děláte/dáváte vy? :)

Koupím mu nějakou dobrotu, zavtipkuju, nechám ho vyspat, míň mluvím, povléknu postele, pochválím ho…

Lexter
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 04.06.19 23:52

U přítelkyně mám vždy nějaké to pivko. :D

Premek_Orac
Kelišová 5132 příspěvků 04.06.19 23:59
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takovej dotaz. Děláte svému příteli někdy radost jen tak? Malé překvapení, které mu vykouzlí úsměv na tváři, cokoliv. Velmi se v takových věcech vyžívám, možná je to i tím, že jeho radost z maličkostí je opravdu upřímná. Mě ale pro inspiraci zajímají nějaké vaše nápady nebo něco co děláte/dáváte vy? :)

Sam partnerce delam a od ni to primo zboznuju (jako chytra zena dela mene casto, nez ja :grin:).
Tip? Neco, do ceho das kus sebe. Babovku, poukaz na masaz od tebe, spolecnou koupel pri svickach,…

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 05.06.19 00:00
@Premek_Orac píše:
Sam partnerce delam a od ni to primo zboznuju (jako chytra zena dela mene casto, nez ja :grin:).
Tip? Neco, do ceho das kus sebe. Babovku, poukaz na masaz od tebe, spolecnou koupel pri svickach,…

Tak třeba koupel při svíčkách by byla v naší panelákové koupelně docela trága.

smilmar17
Povídálka 28 příspěvků 05.06.19 00:51

Vstávám pozděj než on, tudíž spolu ráno nemluvíme, takže večer napíšu na lísteček nějaký vzkaz ve stylu “Krásné ráno/opatruj se/měj krásný den/miluju tě/myslím na tebe/těším se na tebe” apod., k tomu lístečku dám občas nějakou sladkost do práce, uvařím mu jeho oblíbené jídlo, upeču jeho oblíbenou bábovku/jiný oblíbený moučník, nachystám mu svačinu do práce, aby si ji nemusel kupovat, namasíruju ho,… je toho fakt spousta. Právě tyto maličkosti jsou ale na denním pořádku.

kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 05.06.19 06:42

Co ziju ve zdravem vztahu, mi takove drobnosti pd cinu, slov az k darkum prijdou normalni. A to vsemi smery, on mi a ja jemu. :srdce:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 05.06.19 11:01
@Premek_Orac píše:

Je to chlap. Nachystat chlapovi koupel při svíčkách je stejný, jako koupit holce permanentku na fotbal. Jako potěší to, ale… Musíš přemýšlet, co by se líbilo jemu. Ne, co by se líbilo tobě.

Premek_Orac
Kelišová 5132 příspěvků 05.06.19 11:09

@Tomkins Holt jsem asi romantik no :-). Mě prostě potěší, když vidím, že tomu ten druhý věnoval něco ze sebe, čas, přemýšlel o tom… To je pro mě víc, než třeba nová sekyra :-) Ale jasně, je to jak píšeš, jde o to dopřát mu to, co udělá radost konkrétně jemu.

Váš příspěvek
Reklama