Reklama

Maliník při hematomu ve 2 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 08:00
Maliník při hematomu ve 2 trimestru

Ahoj holky, jsem ve 37tt. Chtěla bych začít pít maliník, ale dočetla jsem se na internetu že není vhodné ho pít když bylo v těhotenství krvácení. Měla jsem ve 2. Trimestru hematom s kterého jsem krvácela a po měsíci ležení se vstřebal. Co si o tom myslíte? Mám se mu tedy raději vyhnout? Teď už je mé těhotenství v pořádku, žádné potíže nemám. Děkuji za odpovědi.

Přečtěte si článek: Maliníkový čaj před porodem a proč ho pít?

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10895 příspěvků 14.09.18 13:34

Určitě se zeptejte svého lékaře, nejlépe posoudí, nakolik by bylo pití maliníku rizikové. kdyby vás zajímalo více, najdete info ve článku o maliníkovém čaji.

Držím palce, :hug:
Monika

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama