málo pije

Vvv
1364
1.3.05 21:03

málo pije

Ahoj holky,
potřebuji poradit s pitným režimem mého šestnáctiměsíčního chlapečka. Poslední dobou (nedávno prodělal chřipku) strašně málo pije. Pokud nepočítám mlíčko k snídani a přes den ovoce, vypije za celý den max. 0,3 l nápojů (čaje, šťávy, voda). Zdá se mi to velice málo, protože před nemocí vypil za den litr tekutin i více. Upřesním jen, že již několik měsíců pije z hrnku Avent a občas z normál. hrnku, který mu držím, takže změnou nástroje :) to asi nebude. Hrneček má pořád po ruce a nabízím a nabízím, ale… :(
Poradíte? Předem děkuju za všechny nápady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
278
1.3.05 21:43

Ahojky,
mám sice jen zkušenost se skoro 11m holčinou, ale podobný „problém“ jsem už měla taky. Když myšce začal růst druhý zub, přestala úplně pít UM a vyžadovala zá:,–(ně mámu. Bohužel já už toho mléka tolik nemám, ale snažily jsme se obě… nicméně po 7 dnech připravování/vylévání UM se najednou opět chytla a bez problémů vytáhne 150ml (po cca 200ml kaše). Možná to bude tím, že opravdu nemá co tahat ode mne, možná se jí vrátila chuť.
Když nepila, byla jsem dost zoufalá, pořád ještě nechce pít čaje ani šťávy max. si dá trošičku obyč.vody. Snad se i toto změní.

Zkus vydržet a nabízet a nabízet, nebo změň značku čaje, ale určitě vydrž

držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vvv
1364
1.3.05 22:31

Ahoj Markmark + 1 :-)
děkuju za podporu a nápad! Malýmu totiž právě rostou stoličky, že by to bylo tou bolestí jako u tvojí malé? On růst zubů opravdu blbě snáší :( Jinak nápojový lístek má lepší než v Kontíku :) , hysterická máma nabízí asi 8 druhů čajů a 5 druhů ředěných šťáviček…
Já jsem z toho nervózní, protože synáček je vskutku motorovej :) , pořád běhá a být v klidu neumí, a já se bojím dehydratace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
1.3.05 22:55

Ahoj,
tak to se mám na co těšit… až myšce porostou stoličky, mě vyraší první šediny :D prořezal se jí teprve druhý :( a byla protivná jak činže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vvv
1364
1.3.05 23:05

Tak to máš dobrý, já zešedivěla hned po šestinedělí :D Kadeřnice se tehdy zhrozila, jaké že ty odrostlé vlasy jsou šedivé :( Od té doby chodím na barvení dostatečně včas :D
Opravdu, nás každej zoubek stál min. 2 týdny bez spaní :( a když mi pak kamarádka se stejně starým mimčem řekla, že „my máme najednou 4 zoubky a ani o tom nevíme“, myslela jsem, že budu vraždit :D Každej prcek je holt jinej, chlapi asi snáší bolest hůře už od miminka :)
Ale ta souvislost mezi nepitím a růstem zubů mě opravdu nenapadla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama