Malý upírek

588
16.2.05 08:33

Malý upírek

Ahoj.Mám dvouměsíční holčičku a první měsíc jsme kojily bezproblémově a bezbolestně.Potom ze dne na den jako bych zapomněla správnou kojící polohu (kojíme vleže),při kojení mám šílené bolesti,bradavky mám úplně poničené a krvavé :cry: . Hlídám přitom,aby měla maličká velkou část dvorce v pusině a nic mi nepomáhá,používáme i kloboučky,ale žádná sláva :roll: .Prosím poradte mi,jestli mám kojení ukončit nebo co mám dělat ,aby to tak nebolelo.Diky Jiřka a Natálka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
16.2.05 09:02

Ahoj Jiřko,
to je teda zvláštní, ale určitě bych kojení neukončovala! Zkoušela jsi změnit polohu při kojení? Na Tvém místě bych se sebrala a navštívila nějbližší laktační poradkyni, ta Ti určitě řekne, kde je chyba. Nevím, odkud jsi, ale jestli nevíš, kde hledat, určitě Ti tady někdo z holek poradí, nebo se mrkni na internet. Existuje taky Horká linka kojení, ale v Tvém případě bych se radši šla někam ukázat, oni Ti to tam na místě předvedou a pomohu upravit. Rozhodně se ale nevzdávej, kojení stojí za nějakou tu překážku. Měj se hezky a ať máte s Natálkou těch problémů co nejmíň! Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.2.05 15:40

Ahojky Jiřko zkus Laktační ligu www.kojení.cz tam je seznam zdravotníků a poradců (maminek), kteří ti poradí, jsou tam i adresy a telefony. Pokus se odstříkávat aby si bradavky odpočinuly asi bych zkusila i doktora. Můžeš mít vyrážku, mě vadili vložky do podprsenky, používám taky Bepanthen mast, když mám pocit pálení . Taky pomáhá potírat bradavky tzv. zadním mlékem ( po kojení vytlač trošku mléka a rozetři po bradavce a nech na vzduchu zaschnout).Hodně štístka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
16.2.05 19:00

Děkuji vám za rady,dívala jsem se na ty stránky s radami,jak na kojení a zjistila jsem,že děláme dvě chyby.1.prso jsem držela až u dvorce a 2.Natálčin nosík se mě nedotýká a to nevím,jak mám udělat,aby se mě neudusila :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
16.2.05 20:38

Mě říkala porodní asistentka, že u kojení se ještě žádné miminko neudusilo :) :) .
Možná by ses mohla obrátit na kojenecké sestry v porodnici, kde jsi rodila, alespoň u nás byly velmi ochotné. Nebo se zeptej sestřičky u ženského lékaře. Většinou ví, na koho se obrátit.
Hodně zdaru.
Lesley

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.05 00:36

Nosíky

Mimi se při kojení neudusí. Proto mají takový zvednutý nosík. Náš malý ho zabořil do prsa a už jel… :lol: Prý jakmile by se mimi začalo dusit, tak se pustí :oops: .

Vytrvalost a dobré hojení přeje
Janina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama