Málo plodové vody

39
4.11.04 20:12

Málo plodové vody

Ahoj,
jsem v 17 tydnu a zjistili mi nedostatek plodove vody. Je to nekde tesne pod hranici. Nedostatek by mohl byt pry zpusoben i vyvojovou vadou plodu. Na UTZ zatim neni nic poradne videt, takze me chteji poslat na odber plodove vody. Nechce se mi ale podstupovat riziko pri odberu plod. vody
Nemate nekdo podobnou zkusenost s mensim mnozstvim plodove vody?
Diky moc
Hatlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
4.11.04 22:18

Ahojky. My jsme také měli jít na odběr plodové vody, jen kvůli něčemu jinému. Podle krevních testů jsme měli zvýšené riziko Downova syndromu. Řeknu to takhle - je to rozhodnutí každého. U odběru plodové vody existuje minimální riziko potratu. Je sice opravdu malé, ale existuje. Tehdy jsme se s manželem rozhodli, že to nepodstoupím, protože nepotřebujeme znát výsledek. Byli jsme rozhodnuti, že naše děťátko chceme, i kdyby bylo postižené. Díky Bohu se nám narodila úplně zdravá dcerka. Možná to zvaž i z tohoto hlediska.
Přeju ti, ať je vše naprosto OK a hodně radosti s tvým mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.11.04 20:24

Ahoj,jsem v 17 týdnu a odběr plodové vody jsem absolvovala včera.Bála jsem se před i po výkonu.Ale spíš to dělají nervy z čekání na výsledek jestli je mimi v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.11.04 00:58

plodovka

mně zjistili nedostatek plodové vody ve 37. týdnu. Vyvolali mi porod, protože se obávali vývojových vad plodu. Všechno bylo OK a placenta byla v pořádku, což svědčí o tom, že plod byl dobře vyživovaný a nic nehrozilo. Být tebou, ještě týden počkám. Míša

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama