Malý v noci pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 20:31
Malý v noci pláče

Ahoj maminky. Potřebovala bych poradit. Máme první dítě a nemám žádné zkušenosti…
Máme syna bude mu za 14 dní 11 měsíců. Malý chodí spát Mezi 17-18 hodinou a spí až do rána jen na kojení se budí tak 2× až 3×.
Je to tak měsíc co usne a kolom 23 hodiny spustí hysterický pláč a nejde utišit :,(. Když ho chci pochovat odstrkuje se ode mě div ho nepustím :(. Hlad nemá, je přebalený a zuby nám nerostou. Válím s přestávkami nurofen po něm je klidný a spí. Ale ikdyž vím, že mu ho můžu dávat na noc bez výčitek, tak z toho nemám dobrý pocit :zed:. Ale spát občas musím. Manžel jezdí za prácí na slovensko a rodinu která by pomohla, tak tu mám daleko. Pláč naposledy trval 1,5 hodiny. Jinak tak 40 minut. Přes den je to úsměvné sluníčko, takže si nemyslím že by to mělo být něco vážného. Teploty nemá…
Máte podobnou zkušenost také? Děkuji za rady :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 29.08.18 20:43

Treba kolika. 1,5h řev je pohoda. U nas to bývalo i 4. A jeste ti spi celou noc. Holka, mas to v pohode a velký štěstí. Vubec se netrap.

1mila2
Kecalka 365 příspěvků 29.08.18 20:44

Mame to doma stejne, jen s tim rozdilem, ze holce je 8mesicu. Usinala vzdycky sama v postylce a od 2mesicu se budi tak 1-2× za cely tyden. Posledni tyden ale masakr. Nemuze vecer zabrat (driv pred 20hodinou), usina kolem 21-22 a budi se s revem po 23hodine a jak pises, je k neutiseni i 30minut. Zuby ma 2, ale nerekla bych ze se klube dalsi. Pres den je uplne zlata, jen ty noci :roll: do toho prestala pit sunar :zed: vcera jsem ji dala na noc nejaky brufen (nevim co presne ale dala mi to v lekarne ze to na zuby pomaha), ale nic moc. Stejne se vzbudila s revem asi 4×, ale netrvalo to tak dlouho. U syna jsem to nezazila, tak me to taky trosku desi. Zase jestli je po nurofenu v pohode, tak mu asi neco je, kdyz ho to „opravi“ :think:

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 20:44
@Alkata píše:
Treba kolika. 1,5h řev je pohoda. U nas to bývalo i 4. A jeste ti spi celou noc. Holka, mas to v pohode a velký štěstí. Vubec se netrap.

Kolika to není přes ty vedra máme průjem ????. Děkuju za povzbuzení ????

1mila2
Kecalka 365 příspěvků 29.08.18 20:45
@Alkata píše:

Vis co, tak tohle jsem jako necetla :lol: :lol: :lol: ja nechci vedet, ze to muze byt i horsi :lol:

Tejule
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 29.08.18 20:47

No já bych hlavně do dítěte nervala Nurofen kvůli pláči, moje 13 mesicni to má taky, probudí se a řve a řve, klidně hodinu… Nenapadlo by mě ho ladovat lekama, to mi fakt nepřijde správně, jasně když je teplota tak jasný, ale jen tak brrrrr… Ty si taky bereš ibalgin když nemůžeš usnout? Nicméně Nurofen sirup ti zabere až tak za hodinu a je sladký, to jo možná uklidní, zaměřila bych se spíš zda je dostatecne Mm a radej bych dala umělé, než dítě ladovat chemii…

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 20:47
@Alkata píše:
Kolika to není přes ty vedra máme průjem ????. Děkuju za povzbuzení ????
@1mila2 píše:
Mame to doma stejne, jen s tim rozdilem, ze holce je 8mesicu. Usinala vzdycky sama v postylce a od 2mesicu se budi tak 1-2× za cely tyden. Posledni tyden ale masakr. Nemuze vecer zabrat (driv pred 20hodinou), usina kolem 21-22 a budi se s revem po 23hodine a jak pises, je k neutiseni i 30minut. Zuby ma 2, ale nerekla bych ze se klube dalsi. Pres den je uplne zlata, jen ty noci :roll: do toho prestala pit sunar :zed: vcera jsem ji dala na noc nejaky brufen (nevim co presne ale dala mi to v lekarne ze to na zuby pomaha), ale nic moc. Stejne se vzbudila s revem asi 4×, ale netrvalo to tak dlouho. U syna jsem to nezazila, tak me to taky trosku desi. Zase jestli je po nurofenu v pohode, tak mu asi neco je, kdyz ho to „opravi“ :think:

Spíš je po něm klidnější… Já sem už bezradná a vyčerpaná :,(

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 20:49
@Tejule píše:
No já bych hlavně do dítěte nervala Nurofen kvůli pláči, moje 13 mesicni to má taky, probudí se a řve a řve, klidně hodinu… Nenapadlo by mě ho ladovat lekama, to mi fakt nepřijde správně, jasně když je teplota tak jasný, ale jen tak brrrrr… Ty si taky bereš ibalgin když nemůžeš usnout? Nicméně Nurofen sirup ti zabere až tak za hodinu a je sladký, to jo možná uklidní, zaměřila bych se spíš zda je dostatecne Mm a radej bych dala umělé, než dítě ladovat chemii…

Já vím ale občas se vyspat musím :( . Děkuji za radu

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 20:51
@Ha Šoba píše:
Ahoj maminky. Potřebovala bych poradit. Máme první dítě a nemám žádné zkušenosti…
Máme syna bude mu za 14 dní 11 měsíců. Malý chodí spát Mezi 17-18 hodinou a spí až do rána jen na kojení se budí tak 2× až 3×.
Je to tak měsíc co usne a kolom 23 hodiny spustí hysterický pláč a nejde utišit :,(. Když ho chci pochovat odstrkuje se ode mě div ho nepustím :(. Hlad nemá, je přebalený a zuby nám nerostou. Válím s přestávkami nurofen po něm je klidný a spí. Ale ikdyž vím, že mu ho můžu dávat na noc bez výčitek, tak z toho nemám dobrý pocit :zed:. Ale spát občas musím. Manžel jezdí za prácí na slovensko a rodinu která by pomohla, tak tu mám daleko. Pláč naposledy trval 1,5 hodiny. Jinak tak 40 minut. Přes den je to úsměvné sluníčko, takže si nemyslím že by to mělo být něco vážného. Teploty nemá…
Máte podobnou zkušenost také? Děkuji za rady :)

Nase tak rvala na zuby to ze je nema neznamena zeby ho to nebolelo. Trva to nez se objevi. Nam pomohol gel davat. Malej jsem dala jednu bocnici pryc posunula uplne k posteli aby byla porad u me. Obcas ji stacilo pohladit kojila jsem 1-2 za noc.

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 29.08.18 20:53

Nurofen bych mu určitě nedávala. Spíš zkus něco „na spaní“ - třeba homeopatická Sedalia nebo nějaké bylinky. A nemůže to být třeba noční děs? Anebo přes den moc spí, syn se taky v tomto věku budil a byl vzhůru, ale neplakal tedy. A bylo to tím, že přes den spal moc a v noci byl vyspaný. Ale s tím pláčem to spíš vypadá na noční děsy.

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 20:58
@rena621 píše:
Nase tak rvala na zuby to ze je nema neznamena zeby ho to nebolelo. Trva to nez se objevi. Nam pomohol gel davat. Malej jsem dala jednu bocnici pryc posunula uplne k posteli aby byla porad u me. Obcas ji stacilo pohladit kojila jsem 1-2 za noc.

Už 2 měsíce mu žádný nový nevylez… Má jich 6. Spí teď se mnou v posteli, přitulí se a je klidnější ale pořád pobrekává…

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 21:00
@AnastazieB píše:
Nurofen bych mu určitě nedávala. Spíš zkus něco „na spaní“ - třeba homeopatická Sedalia nebo nějaké bylinky. A nemůže to být třeba noční děs? Anebo přes den moc spí, syn se taky v tomto věku budil a byl vzhůru, ale neplakal tedy. A bylo to tím, že přes den spal moc a v noci byl vyspaný. Ale s tím pláčem to spíš vypadá na noční děsy.

Spí jdenou denně tak 1.5 až dvě…

Ha Šoba
Povídálka 27 příspěvků 29.08.18 21:03
@rena621 píše:
Nase tak rvala na zuby to ze je nema neznamena zeby ho to nebolelo. Trva to nez se objevi. Nam pomohol gel davat. Malej jsem dala jednu bocnici pryc posunula uplne k posteli aby byla porad u me. Obcas ji stacilo pohladit kojila jsem 1-2 za noc.

Už 2 měsíce mu žádný nový nevylez… Má jich 6. Spí teď se mnou v posteli, přitulí se a je klidnější ale pořád pobrekává…

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.08.18 21:09
@Ha Šoba píše:

Vydrzte to spinka dobre 1× za den. Dobre ze Ste spolu a vydrzte to nam to skoncilo chvilku po 1 narozeninach to byla zmena. Taky jsme se nevyspali a byly sami na hlidani. Celu noc nam zacala spat az co sem odkojila bylo to v 16mesici. Je to tezke obdobi,ale zvladnete to.

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 29.08.18 21:44
@AnastazieB píše:
Nurofen bych mu určitě nedávala. Spíš zkus něco „na spaní“ - třeba homeopatická Sedalia nebo nějaké bylinky. A nemůže to být třeba noční děs? Anebo přes den moc spí, syn se taky v tomto věku budil a byl vzhůru, ale neplakal tedy. A bylo to tím, že přes den spal moc a v noci byl vyspaný. Ale s tím pláčem to spíš vypadá na noční děsy.

Muzu se zeptat, co je to nocni des? Mala parkrat kolem pulnoci strasne brecela… ale jinak… zoufale… vubec jsem ji nepoznavala. Nechtela chovat, prohybala se mi v naruci. A ted si rikam, jestli neprozivala neco podobneho… :? Vubec nereagovala na to, co ji rikam… az snad po pul hodine zacala volat mami a uz byla klidnejsi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >