Mám aspoň malou šanci?

4
27.5.20 22:28

Mám aspoň malou šanci?

Zdravím všechny snažilky, ale i zkušené mámy ☺️ Snažíme se o miminko s partnerem, chci se zeptat jestli máme šanci na miminko. Ovulace byla 25.5 sex proběhl 20, 23, 24. MS je nepravidelná, takže když nepřijde tak mě to nějak nezaskočí, HA neberu už přes rok. Přítel je zdravý, já mám problémy s čípkem chodím na vyšetření každý půlrok, naposledy ( prosinec) mi bylo řečeno, že je to ještě v pořádku, ale měla bych se připravit na možnou operaci, když by se mi čípek zhoršil. Doktor mě ujistil, že to není žádná vada, že to má mnoho žen do 30 let. Tak se chci jen zeptat jestli je to možné MS má dorazit 8.6
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3669
27.5.20 22:36

Moje křišťálově koule už spinká :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
27.5.20 22:39

Tak sanci mate, jestli byl sex a ovulace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3472
27.5.20 22:40
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
27.5.20 22:43

15% pokud ovulace skutečně byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
27.5.20 22:45

Jéžiš, uz dost. Pořad dokola stejná přihlouplá otázka. Jako kdo to má vedet!

Příspěvek upraven 27.05.20 v 22:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
27.5.20 22:49
@splendis píše:
Ježíš, uz dost. Pořad dokola stejná přihlouplá otázka. Jako kdo to má vedet!

Ježismariajosef a duch svatý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
27.5.20 22:50

Sama jsem prošla operací děložního čípku, na otehotneni to vliv nemá, hlavně pak existuje i plastika :palec: Podotýkám, že jsem v osmém měsíci těhotenství a čipek drží jak má :palec:
Každopádně určitě na celkové snaze otěhotnět je to velké snažení taky špatně. Psychika je za mě v tomhle taky nesmírně důležitá, takže se snažte, užívejte si sami sebe, ale užijte si sex i jako milenci bez myšlenky, že z toho za každou cenu nemusí být prcek. :* Šanci určitě máš, někdy to prostě jen nejde hned. Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
27.5.20 22:54

Pokud je sex nechráněný tak je možné naprosto všechno :palec:

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6294
27.5.20 22:55

Jestli jsi neměla nohy nahoře a nepila čaj z kontryhelu, tak hele ne, příště líp, jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
27.5.20 23:00

@JancaS84 ámen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
27.5.20 23:00
@lenkadudek píše:
Sama jsem prošla operací děložního čípku, na otehotneni to vliv nemá, hlavně pak existuje i plastika :palec: Podotýkám, že jsem v osmém měsíci těhotenství a čipek drží jak má :palec:
Každopádně určitě na celkové snaze otěhotnět je to velké snažení taky špatně. Psychika je za mě v tomhle taky nesmírně důležitá, takže se snažte, užívejte si sami sebe, ale užijte si sex i jako milenci bez myšlenky, že z toho za každou cenu nemusí být prcek. :* Šanci určitě máš, někdy to prostě jen nejde hned. Držím palce :palec:

Samozřejmě se neupínáme na sex když je ovulace :relaxed:️ máme harmonický vztah:relaxed:️ děkuji :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
27.5.20 23:02

Pokud máte urážlivé odpovědi, tak prosím ani neodpovidejte, ničím jsem vás neurazila, tak nemusíte vy mě. Myslela jsem, že tady jsou fajn lidi co pomůžou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
27.5.20 23:11
@Vejolu píše:
Pokud máte urážlivé odpovědi, tak prosím ani neodpovidejte, ničím jsem vás neurazila, tak nemusíte vy mě. Myslela jsem, že tady jsou fajn lidi co pomůžou :palec:

Také nechápu, pokud mě téma nezajímá, nereaguji. Časem si zvyknete, že si spousta zdejších lepší náladu naprosto zbytečnými „stěry“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
27.5.20 23:15
@lenkadudek píše:
Také nechápu, pokud mě téma nezajímá, nereaguji. Časem si zvyknete, že si spousta zdejších lepší náladu naprosto zbytečnými „stěry“ :roll:

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama