Sliznice 16mm

175
27.5.20 09:49

Sliznice 16mm

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, Dr mi dnes naměřil sliznici 16mm jsem ale teprve 6DPO a do MS zbývá 7 dní. Myslíte že to vypadá nadějně a mohlo by se zadařit? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3035
27.5.20 09:54

To ti nikdo nedokaze rict. Jak vidis ani Tvuj doktor. Musis tech 7 dni pockat, do delohy ti nevidim. Preju ti at se povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
27.5.20 10:22

Ahoj já jsem dnes také 6DPO a výšku mám dnes měřenou 12 mm a doktor to viděl nadějně, minulý týden při ovulaci jsem měla 9 mm. Tak uvidíme jak to dopadne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 11:32

Výška sliznice nevypovídá o tom, jestli jsi tehotna nebo ne. Já mám běžně po ovulaci 20mm sliznici a těhotná rozhodně nejsem. (mám jen silnější ms)

• Nahlásit
  • Citovat
57
27.5.20 11:36

Já patřím právě k těm holkám co mívají nízkou sliznici, proto je taky menstruace slabší. Chodím pravidelně na ultrazvuk a nikdy jsem sem se přes 9 mm před menstruaci nedostala. Taky proto doktor tvrdí že to je na dobré cestě. Nebo taky může prostě jen přijít silnější menstruace. Ano, buďme realisti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.5.20 14:19

Děkuji ;) já právě žádné srovnání nemám. Byla jsem dnes na vyšetření ohledně endometriózy a měla jsem to napsané ve zprávě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama