Mám covid. Co rodina?

Anonymní
10.9.20 20:02

Mám covid. Co rodina?

Ahoj holky,
Potřebovala bych poradit. Ukázalo se, že mám pozitivní test na covid. Zbytek rodiny se má jít testovat zítra a děti se hrozně bojí. Já už jsem jim prostě vysvětlila, co je čeká, ale oni se pořád bojí. Asi jsem sem nenapsala dostatek info, tak se ptejte.
Děkuji mockrát???? :srdce:
PS: nevěděla jsem, jaká kategorie tohle téma je.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56680
10.9.20 20:04

A na co se vlastně ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13894
10.9.20 20:05

No a otázka? tak je uchláchol, slib odměnu, přiměřeně věku no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
10.9.20 20:06

Čeho se bojí, výtěru? Není to úplně příjemné, dělá se to nosem, ale je to chvilka a hotovo. A případné nákazy se bát nemusí, u dětí to obvykle probíhá dobře, někdy i bezpříznakově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9576
10.9.20 20:08

A na co se ptáš? Nebojí se děti spíš proto, že je to hooodně nafouklá bublina? Samozřejmě nevím kolik dětem je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7249
10.9.20 20:13

A jak ti je? Nějaké projevy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
10.9.20 20:20

Dnes už je to minimálně 3-4 diskuze založena kvůli covidu… Vždy zakládá anonym… A je to pořád dokola… Dětem to musíš vysvětlit sama… Moje dítě třeba na doktory reaguje úplně jinak než děti mých sester… Takže těžko radit… Nicméně, pokud bych se chtěla ptát na něco ohledně covidu, tak tu založim další podobnou diskusi… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 20:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Potřebovala bych poradit. Ukázalo se, že mám pozitivní test na covid. Zbytek rodiny se má jít testovat zítra a děti se hrozně bojí. Já už jsem jim prostě vysvětlila, co je čeká, ale oni se pořád bojí. Asi jsem sem nenapsala dostatek info, tak se ptejte.
Děkuji mockrát???? :srdce:
PS: nevěděla jsem, jaká kategorie tohle téma je.
Špatně jsem to napsala. Omluvte mě. Bojí se samotného výtěru. Mám tři děti nad deset. U jednoho z dětí si myslím, že test bude pozitivní. Má příznaky. Nejsou hrozné, ale má je.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 20:23

@kaminky Právě nemám skoro žádné příznaky koronavirusu, spíše Angíny. Teď nevím, jestli se ptáš proto, abys zjistila, jaké jsou příznaky nebo tě zajímá, jak jsem na tom. Nebo, jak to myslíš?

• Citovat
  • Nahlásit
63998
10.9.20 20:29
@Anonymní píše: Špatně jsem to napsala. Omluvte mě. Bojí se samotného výtěru. Mám tři děti nad deset. U jednoho z dětí si myslím, že test bude pozitivní. Má příznaky. Nejsou hrozné, ale má je.

KLuk, 11, testovali ho na jaře a byl v podstatě nadšený, že bude první testovanej na covid z celé třídy a rodiny. Nijak si nestěžoval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7249
10.9.20 20:30
@Anonymní píše:
@kaminky Právě nemám skoro žádné příznaky koronavirusu, spíše Angíny. Teď nevím, jestli se ptáš proto, abys zjistila, jaké jsou příznaky nebo tě zajímá, jak jsem na tom. Nebo, jak to myslíš?

Z obou důvodů. Jestli moc neprskáš, tak to sice taky šíříš, ale dejme tomu, že ta infekční dávka by mohla být nižší (pro tvé děti). Ale to jsou jen spekulace. Když se děti bály zubaře nebo odběru krve, vždy pomohl nácvik předem, yt videa a humor. Vysvětlili jsme pravdivě co bude, jak to bude vypadat, co bude nepříjemné, že to bude trvat chvíli a aby si představily ty děti, jaké to je, kdyby ony samy musely ten zákrok provádět, tak jestli by radši dělaly odběr zuřivému ubrečenému dítěti nebo dítěti, co je v klidu. Chce to komunikovat, ukazovat.. a pořád dokola vysvětlovat, aby to racionálně pochopily a nebyl to jen suchý příkaz - to pomohlo vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7249
10.9.20 20:30

..a motivovat odměnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4064
10.9.20 20:43

Mě by zajímalo jak se ti to třeba projevuje nebo jak jsi na to přišla že se máš nechat na to testovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 20:51

@Leviatan Projevy jako kdybych měla a angínu. Zvýšená teplota, velká únava, ale jinak nic. Já jsem volala své osobní doktorce a ta mi dala žádanou.

• Citovat
  • Nahlásit
1309
10.9.20 21:16

@pe-terka Nedělá se nosem. Byli jsme na testu tři týdny zpět - jen dvouvteřinový výtěr z krku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama