Mám dva otce. Kdo mě povede k oltáři?

Anonymní
7.8.20 15:03

Mám dva otce. Kdo mě povede k oltáři?

Ahoj, prosim, zda máte nějaký nápad, jak by šla vyřešit má situace. Mám biologického otce a od dítěte mám druhého otce, dlouholetého přítele mojí matky. S obouma tatinkama mam hezky vztah a oba mě chtějí vezt k oltáři.

Samozrejme se z toho v naši rodině dělá velký problém. Pokud by měli jit oba současně, nevim, jak to bude vypadat, kdyz jeden ma 150 cm a druhy 2m? :lol:
Nebo to udelat, jak šel čas, První půlku Biolog. otec a v druhy náhradní? A co bude delat biolog.otec v polovině, kdyz ma dojit dopředu za rodinou? :nevim:
Byla bych rada, kdyby me někdo vedl, nechci jit sama.
Dekuji za nápady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
90
7.8.20 15:05
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim, zda máte nějaký nápad, jak by šla vyřešit má situace. Mám biologického otce a od dítěte mám druhého otce, dlouholetého přítele mojí matky. S obouma tatinkama mam hezky vztah a oba mě chtějí vezt k oltáři.Samozrejme se z toho v naši rodině dělá velký problém. Pokud by měli jit oba současně, nevim, jak to bude vypadat, kdyz jeden ma 150 cm a druhy 2m? :lol:
Nebo to udelat, jak šel čas, První půlku Biolog. otec a v druhy náhradní? A co bude delat biolog.otec v polovině, kdyz ma dojit dopředu za rodinou? :nevim:
Byla bych rada, kdyby me někdo vedl, nechci jit sama.
Dekuji za nápady. :)

Já bych se nechala odvést od obou s na nějaký výškový rozdíl bych se vyprdla. ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
7.8.20 15:05

Dala bych přednost asi bio. Půl na půl je divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13486
7.8.20 15:09

Já bych zvolila buď oba nebo žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
7.8.20 15:09

Biologický otec, jestli máte dobré vztahy. Nebo z každé strany jeden

• Citovat
  • Nahlásit
142
7.8.20 15:10

Nechala bych je, aby tě vedli k oltáři oba.. jak je který vysoký je přeci jedno, důležité je, že tam jsou s tebou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13878

Jestli mas s obema pekny vztah tak s obema, na vyskovy rozdil bych se vyprdla ;)
Jsem si vzpomnela jak toto resila Sophie v Mamma mia, jen ta mela potencionalni 3 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796

Já bych se nechala odvézt oběma tatinky ;) Kdo to má? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62713

Otce máš jen jednoho. Ale k oltáři tě může vést kdokoli si vzpomeneš. Já bych asi vzala oba, bez ohledu na výšku. Pokud to oba zkousnou. Přijde mi to bezva pankáčský počin. :pankac: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4519
7.8.20 15:11

Bio tě může vést k oltáři, ten druhý může být svědek. Každý má svou důležitou roli a všichni jsou spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7834
7.8.20 15:13

Máš je rada oba? Máš hezký vztah s oběma? Já bych se na tvém místě nechala odvést oběma. Vyškovy rozdíl je v takové situaci to poslední, co bych řešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.8.20 15:14

Bsisj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 15:18
@Ms.Ragdoll píše:
Bio tě může vést k oltáři, ten druhý může být svědek. Každý má svou důležitou roli a všichni jsou spokojeni.

Takhle jsem to původně myslela, ale vypada to, ze vedeni k oltáři je pro něho více, nez byt svědek… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3497
7.8.20 15:23

To je jasný. OBA přece. Komplex z výšky bych jim nevnucovala. Třeba ho ani nemají. Kazdý jsme nějaký. Mas je rada oba, oba to chtějí. Pro mne by to bylo jasný. Oba dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
7.8.20 15:35

Půjdeš pěkně uprostřed, z každé strany jeden otec. O strany si můžou hodit korunou :) Výškový rozdíl bych nijak neřešila, ten tam prostě je.
Můj manžel měl svědka dvoumetrového, já o půl metru menšího, stáli tam vedle sebe a vůbec jsem nepřemýšlela o nějakém výškovém nesouladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama