Mám ještě šanci otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.03.18 00:12
Mám ještě šanci otěhotnět?

Ahoj cca před 2 roky jsem ve 23tt potratila, od té doby máme s manželem nechráněný sex (ale nijak usilovně se nesnažíme, necháváme tomu volný průběh)a pořád se mi nedaří otěhotnět, je mi 28 a mám strach, že už nikdy neotěhotním…Když vidím maminku s kočárkem chce se mi brečet. Píšu sem proto jestli má někdo z vás podobnou zkušenost. Nebo co Vám popřípadě pomohlo otěhotnět? Děkuji moc za rady. Lenka

Reklama

Reakce:

abcd32
Kecalka 338 příspěvků 29.03.18 00:40

Taky jsem měla pocit, že už nikdy neotěhotním, před 3 lety jsem potratila. Pak jsem přirozeně už neotěhotněla a 6× jsem absolvovala IVF cyklus.. napošesté se zadařilo a čekám teď dvojčata.

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 29.03.18 01:17

Ahoj, me pomohl gynex :) příteli kup selen a zinek, taky toho svého dopovala…a 2 mesic s gynexem jsem otěhotněla a to nam říkali, ze jen i ivf…nic nevzdávej…je me taky 28 a jsem ve 2 mesici :andel:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 29.03.18 01:29

Je ti teprve 28, šanci máš obrovskou. držím palce :hug:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 29.03.18 04:12

Na tvem miste bych sla do CARu, i kdybych nemela zajem o ivf. Dukladne te vysetri. Po potratu ve 23tt bych trvala na genetickem vysetreni. Vi se, co se stalo pri prvnim tehotenstvi?
Jsi mlada. Sance je velika.

Leo44
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 29.03.18 06:35

Zkus rehabilitace na koni, kamarádka takto pomáhá ženám, které nemohou otěhotnět. A většinou se to do roka povede. Vysvětlovala, že se u toho uvolní veškeré pánevní dno, svaly a hlavně prý to je o psychice. Držím palečky, ale myslím, že to bude dobrý. Jsou ženy co potrati několikrát za sebou a otěhotní pak v pohodě. věř svému tělu, ví proč to tak je ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8754 příspěvků 29.03.18 08:00

Mate oba vyšetření od dr? Ty zjistenou ovulaci a on spermio? Jestli ne, tak tím bych začala. Dva roky uz je dost dlouho a nejvyšší čas na aktivní řešení

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 29.03.18 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj cca před 2 roky jsem ve 23tt potratila, od té doby máme s manželem nechráněný sex (ale nijak usilovně se nesnažíme, necháváme tomu volný průběh)a pořád se mi nedaří otěhotnět, je mi 28 a mám strach, že už nikdy neotěhotním…Když vidím maminku s kočárkem chce se mi brečet. Píšu sem proto jestli má někdo z vás podobnou zkušenost. Nebo co Vám popřípadě pomohlo otěhotnět? Děkuji moc za rady. Lenka
Ahoj určitě šanci máš :kytka: nám říkali, ať si dáme žádost o adopci, ani v CAR s námi nic dělat nechtěli a minulý rok v červenci se nám po 2předchozích potratech narodila holčička a teďka jsem ve 20.týdnu - oboje přirozeně :) Takže nebuď smutná, i psychická pohoda dělá hodně :) Nebo pokud chceš vyzkoušet něco, tak na mě dobře působil Sarapis Plus, Inositol, kontryhel a pupalka dvouletá :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama