Kontryhel a snažení o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 20:14
Kontryhel a snažení o mimi

Dobrý večer, MAMINKY
S přítelem se snažíme o mimi 3 roky z toho jsem byla na (VÝŠKRABU) nevím jak se tomu SPRÁVNĚ říká :(, a dalšího půl roku nic… Kamarádka mi doporučila KONTRYHEL. :nevim:
MS jen měla 14.03 a do 17.03, předtím nepravidelně takže OVU nevim kdy je…
Teť máme sex 1X za 2 dny. Máte nějaké zkušenosti s KONTRYHELEM? zda vám pomohl :think: Čaj piju 2X denně 0,5 litru rano a 0,5 litru večer…Opravdu je to ZAZRAČNÝ ČAJ?
 děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4885 příspěvků 21.03.18 20:22

@Alisha94 No, mrkni sem.
https://www.novinky.cz/…ehotnet.html
Já třeb nedám dopustit na hormonální jógu.

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 20:32
Jste hodná

Děkuji jste moc hodná už jsem četla více článku. A vy máte s Kontryhelem zkušenost?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:37

Ahoj holky :) ja mam zase 10 dní spoždení MS bolest v kříži jako čert cca tyden jakl bych to mela dostat a nic :) Test jsem si delala vcera byl negativni a vecer kdyz jsem ho chtela vyhodit a koukla na nej najednou tam byli uz dve carky. a dnes vysel zase negativne tak nevim co to je. Jestli se mi jen opozdela nebo jestli je jeste brzo aby mi to test ukazal?? Diky za rady ;)

NikysekR
Extra třída :D 10251 příspěvků 3 inzeráty 21.03.18 20:38

No, já ho začala pít a další měsíc jsem otěhotněla, jestli to bylo čajem nebo náhoda, kdo ví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:40

Jinak se omlovam, vim ze to do teto konverzace nepatri :)

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 21.03.18 20:45

Já začala pít kontryhel a vždy do 2 měsíců otěhotněla. Jestli náhoda nebo ne… Nevím… Říkám si pít čaj nikomu neublíží tak proč to nezkusit… Doporučila jsem ho i kamarádce… A pro druhou anonymní… Test po limitu může ukazovat už falešný výsledek… Je to tam i napsano

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 20:48
Anonymní

Ahoj udělej si test znovu cca za 3 dny, můžež mít i cystu ja držím palečky kdyžtak pak napiš :hug:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 21.03.18 20:53

Já po spontáním potratu pila kontryhelový čaj asi měsíc, aby se vyčistila děloha a dorostla sliznice. Pak jsem pila měsíc nosifol a dělala si ovu testy, jestli tedy vůbec probíhá ovulace a za tři měsíce jsem byla těhotná. Ani nevím, kdy přesně jsem otěhotněla, sexovali jsme zhruba 3× týdně. Ale já bych možná neměla problém otěhotnět i bez :nevim:

Mě test ukázal dvě čárky/dušíka asi hodinu po limitu, ale bylo to neprosperující těhu, které skončilo tím potratem. Měla jsem asi týden vynechanou MS. U druhého těhu, které dopadlo dobře, jsem měla dvě krásný čárky ještě před termínem menstruace.

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 20:58
NOSIFOL

Nosifol je na přeis nebo ne? kolik stojí a jaké je davkovani už zkusím asi vse

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 21.03.18 20:59

No mě třeba kontryhel fakt pomohl a k tomu čaji sem ještě zobala prášky Femibion :)

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 21:03
DĚKUJI

Dekuji moc vsem už jsem opravdu zoufala :oops:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 21.03.18 21:05
@Alisha94 píše:
Nosifol je na přeis nebo ne? kolik stojí a jaké je davkovani už zkusím asi vse

Není na předpis. Já objednávala z internetu a stálo to asi 600 Kč, nosifol forte sáčky na měsíc a k tomu byly ovu testy. Ale už si to moc nepamatuju, synovi je už 19 měsíců :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 21:07

Neprosperujici tehu? Myslite jako mimodelozne??

Alisha94
Povídálka 18 příspěvků 21.03.18 21:11
Anonymní

Myslím že je to mimo děložní…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama