Mám pupeční kýlu?

765
15.7.13 07:58

mám kýlu?

Ahoj holky, měly jste některá v těhotenství pupeční kýlu? Jak se to projevovalo a mohly jste potom rodit přirozeně nebo jste musely na císaře? :nevim: Minulou neděli jsem špatně došlápla ze schodů, nejadnou jsem měla pocit, že mi v břiše něco prasklo na levé straně u pupíku. Hrozně to bolelo, až se mi zatmělo před očima, ale nekrvácela jsem. Bolelo to do večera a do dneška se nemůžu na tom místě dotknout břicha, natož spát na boku nebo nedej bože na břiše. Jo, mažu dneska na gyndu, aby mi doktor řekl, co to může být. Pohyby cítím, mimi je snad v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

214
15.7.13 08:03

Ahoj, tak já měla pupeční kýlu, ale vůbec jsem to nevěděla, nic mě nebolelo, pí. doktorka na to přišla den před porodem a vůbec se to neřešilo..měla jsem u pupíku tmavší flek..rodila jsem císařem, ale z důvodu špatné polohy, jak říkám kýla se vůbec neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
15.7.13 08:05

Mám strach z případného císaře nebo z uskřípnutí, přeci jen mám doma rok a půl letého lumpíčka, který chvíli nevydrží v klidu, takže ani já být úplně v klidu nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 09:08

Měla jsem pupeční kýlu, respektive pořád mám, bolelo to jak čert, ale rodila jsem přirozeně, císař hrozil jen z toho důvodu, že jsem trpěla jak zvíře, že kdyby to nešlo vydržet, že by ho vytáhli dřív… z uskřnutí mít strach nemusíš, děloha je nacpaná mezi střevama a břišníma svalama, teda nevím v kolikátém jsi měsíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
15.7.13 09:14

Jsem ve 23. týdnu, bolí to jak čert, cítím to i v případě trošku těsnějšího oblečení. Iggy. piggy-tys nešla kdoktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 09:20

Byla jsem u několika, ale neshodli se na postupu, jeden říkal operovat hned, druhý, že se to odoperuje, až budu mít všechnz porodz ya sebou, protože to může ynovu prasknout, no a teď jsem znovu těhotná a zatím nebolí, ale jsem teprv ve čtvrtém měsíci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
15.7.13 09:32

No, to je tedy hezké, takže máš pěkné vyhlídky, že si to prožiješ znovu-myslím tu bolest a vše kolem. To je mi Tě líto :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 09:41

Já jsem věčný optimista, říkám si, že to teba podruhé nebude tak bolet :lol: měla jsem strach, že to bude bolet i u porodu, ale bylo to dobrý, uvidíš, co řekne doktor tobě, přeju ti, ať je to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
15.7.13 09:58

Díky, trošku jsi mne uklidnila, ještě se akorát bojím, že mi zatrhne dovolenou v srpnu v Chorvatsku. :zed: To mě klepne. A manžela tuplem, moc se těšíme, i malej. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 10:08

@barbarossa tak jestli nemáš jiné problémz, tak není důvod, ne? jestli tě má břicho bolet doma nebo u moře, brala bzch u moře :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
15.7.13 10:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie