Mám malý penis

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.9.21 16:18
:D :D :D :D :D :D

Příspěvek upraven 19.09.21 v 12:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
444
18.9.21 16:23

Ženy tě otravujou? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
18.9.21 16:26
@Bezcenej 3 píše:
Mam maly penis pouhych 12.5. Je mi 38 let jsem pohledny, ale o to je to pro me horsi, protoze zeny me otravujou a ja se porad vymlouvam, protoze kdyz se svleknu, tak jsem pro smich. Chtel bych se zeptat jestli tady ma nekdo podobny problem jako ja a jestli se to da nejak vyresit, zvetsit premyslim o operaci zvetseni penisu. Uz fakt nevim, jak penis zvetsit a zacit zit plno hodnotny sexualni zivot. :(
Mno­hem ví­ce než dél­ka je dů­le­ži­tý ob­vod ne­bo prů­měr pe­ni­su. Ob­vod se mě­ří opět krej­čov­ským me­t­rem po­dob­ně ja­ko ob­vod pa­su. Me­tr ob­toč­te ko­lem pe­ni­su při­bliž­ně v po­lo­vi­ně. Prů­měr­ný ob­vod pe­ni­su mužů v Ně­mec­ku je 12,4 cm. To od­po­ví­dá prů­mě­ru cca 4 cm. Pod­le prů­zku­mů Dr. Kin­seye má tře­ti­na mužů ob­vod pe­ni­su pod 11 cm, tře­ti­na me­zi 11 a 12 cm a po­sled­ní tře­ti­na nad 12 cm.

Mám ti citovat další?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37147
18.9.21 16:26
@Bezcenej 3 píše:
Mam maly penis pouhych 12.5. Je mi 38 let jsem pohledny, ale o to je to pro me horsi, protoze zeny me otravujou a ja se porad vymlouvam, protoze kdyz se svleknu, tak jsem pro smich. Chtel bych se zeptat jestli tady ma nekdo podobny problem jako ja a jestli se to da nejak vyresit, zvetsit premyslim o operaci zvetseni penisu. Uz fakt nevim, jak penis zvetsit a zacit zit plno hodnotny sexualni zivot. :(

Mně spíš přijde pro smích chlap, co si na mateřském webu stěžuje na své nádobíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:33
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:35

@Russet MAM par kamaradu, kteri si pod kuzi penisu napichali Borovou mast a obvod penisu se jim vyrazne zvetsil

• Citovat
  • Nahlásit
8229
18.9.21 16:35
@Bezcenej 3 píše:

na jakou délku ho chceš prodloužit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:37

@DanielaD jaka delka je idealni pro Tebe?

• Citovat
  • Nahlásit
8229
18.9.21 16:37
@Anonymní píše:
@DanielaD jaka delka je idealni pro Tebe?

mě neřeš, řeš si svého pinďu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 16:39

@DanielaD Tak proc resite me? Ja potrebuju poradit, jak mam svuj problem vyresit.

• Citovat
  • Nahlásit
37147
18.9.21 16:40
@Anonymní píše:
@Russet MAM par kamaradu, kteri si pod kuzi penisu napichali Borovou mast a obvod penisu se jim vyrazne zvetsil

Tak ho strč do úlu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
18.9.21 16:43
@Bezcenej 3 píše:

Nic si z toho nedělej, já nemám žádnej a taky žiju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8229
18.9.21 16:45
@Anonymní píše:
@DanielaD Tak proc resite me? Ja potrebuju poradit, jak mam svuj problem vyresit.

už tady taková diskuze je

skoč si k doktorovi, on ti ho přeměří a možná ti řekne, že to má taky

jinak ti fakt neporadím, takový orgán nevlastním

Příspěvek upraven 18.09.21 v 16:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22600
18.9.21 16:46
@Anonymní píše:

To se ptáš ženských? :lol: moc řešení to asi nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8229
18.9.21 16:48

Pochybuji, že je ti 38 roků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...