Mám mu odpustit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 15:31
Mám mu odpustit?

Abych začla od zacatku. S přítelem jsme se poznali v práci. Láska se postupně vyvíjela a já chtěla aby se přítel k nám nastěhoval asi po půl roce. On pořád otálel až najednou mu v práci vykradli dodávku s částkou 220 tisíc kterou musel podepsat že ji musí splatit, zdali nenajdou viníka. Toho nenašli a přítel byl z toho tak špatný že mi ho bylo líto a lidí kolem mi říkali ať se na něj hlavně nevykaslu a stojím při něm. Stála a začli jsme spolu bydlet. Jelikož má další dluh na novým autě a muselo měsíčně jít skoro 10 tisíc pryč tak jsme se rozhodli ho prodat a splatit dluh na autu aspoň. Ale z té částky přítel neustále bral peníze na svoje potřeby takže dluh na auto je do dnes nezaplacený a chybí tam už 12 tisíc. Slíbil mi že to už přestane dělat a bude mi o všem říkat. Ale porušil to. Opět z peněz z auta zmizelo pět tisíc. Tak jsem se ho ptala kde jsou. Řekl mi že to poslal na auto jako mimořádnou splátku. Ale předevcirem jsem se dozvěděla že nic neposlal ale zas utratil! Lhal mi ve více věcech ohledně peněz a pěkně jsme se pohádali už. Na další den mě bombardoval smskama ať mu odpustim atd atd…A všimla jsem si že zmizeli všechny peníze na dluh auta. Volám mu kde jsou? A po hádce prý nevěděl co bude tak že je schoval abych mu je neukradla :poblion: takže v závěru ze mě chtěl udělat zlodějku. Zas mě prosí ať mu odpustim a já už nevím co si mám myslet po roce vztahu. Mám malé dítě (ne s ním)a víceméně táhnu domácnost ja skrz jeho dluhy což mě též stve. Dva moji bývalý též měli dluhy a já se topila s nemi a teď do třetice kdy ten dluh je nad čtvrt milionu a s početím druhého mimca si můžu nechat jen zdát na několik let…Moc vám holky dopředu děkuji za jakýkoli názor. Vždy jste mi poradili a já se mohla aspoň vypovídat :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 15:34
@Anonymní píše:
Abych začla od zacatku. S přítelem jsme se poznali v práci. Láska se postupně vyvíjela a já chtěla aby se přítel k nám nastěhoval asi po půl roce. On pořád otálel až najednou mu v práci vykradli dodávku s částkou 220 tisíc kterou musel podepsat že ji musí splatit, zdali nenajdou viníka. Toho nenašli a přítel byl z toho tak špatný že mi ho bylo líto a lidí kolem mi říkali ať se na něj hlavně nevykaslu a stojím při něm. Stála a začli jsme spolu bydlet. Jelikož má další dluh na novým autě a muselo měsíčně jít skoro 10 tisíc pryč tak jsme se rozhodli ho prodat a splatit dluh na autu aspoň. Ale z té částky přítel neustále bral peníze na svoje potřeby takže dluh na auto je do dnes nezaplacený a chybí tam už 12 tisíc. Slíbil mi že to už přestane dělat a bude mi o všem říkat. Ale porušil to. Opět z peněz z auta zmizelo pět tisíc. Tak jsem se ho ptala kde jsou. Řekl mi že to poslal na auto jako mimořádnou splátku. Ale předevcirem jsem se dozvěděla že nic neposlal ale zas utratil! Lhal mi ve více věcech ohledně peněz a pěkně jsme se pohádali už. Na další den mě bombardoval smskama ať mu odpustim atd atd…A všimla jsem si že zmizeli všechny peníze na dluh auta. Volám mu kde jsou? A po hádce prý nevěděl co bude tak že je schoval abych mu je neukradla :poblion: takže v závěru ze mě chtěl udělat zlodějku. Zas mě prosí ať mu odpustim a já už nevím co si mám myslet po roce vztahu. Mám malé dítě (ne s ním)a víceméně táhnu domácnost ja skrz jeho dluhy což mě též stve. Dva moji bývalý též měli dluhy a já se topila s nemi a teď do třetice kdy ten dluh je nad čtvrt milionu a s početím druhého mimca si můžu nechat jen zdát na několik let…Moc vám holky dopředu děkuji za jakýkoli názor. Vždy jste mi poradili a já se mohla aspoň vypovídat :hug:

A kdyby ti toto povykládala kamarádka, nebo sis tu přečetla, že to psal někdo třetí, tak bys doporučila co :think:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 10.02.17 15:36

Tak první chlap dluhy, druhý chlap dluhy. :zed: A stále ses nepoučila. Co nato říct? :think:

Monchichik
Kelišová 5114 příspěvků 10.02.17 15:36

Tak ses vypovídala, to je fajn, když ti to pomůže, ale co máš udělat určitě víš, tohle má řešení jenom jedno :think:

xjuliax
Kecalka 279 příspěvků 10.02.17 15:37
@Anonymní píše:
Abych začla od zacatku. S přítelem jsme se poznali v práci. Láska se postupně vyvíjela a já chtěla aby se přítel k nám nastěhoval asi po půl roce. On pořád otálel až najednou mu v práci vykradli dodávku s částkou 220 tisíc kterou musel podepsat že ji musí splatit, zdali nenajdou viníka. Toho nenašli a přítel byl z toho tak špatný že mi ho bylo líto a lidí kolem mi říkali ať se na něj hlavně nevykaslu a stojím při něm. Stála a začli jsme spolu bydlet. Jelikož má další dluh na novým autě a muselo měsíčně jít skoro 10 tisíc pryč tak jsme se rozhodli ho prodat a splatit dluh na autu aspoň. Ale z té částky přítel neustále bral peníze na svoje potřeby takže dluh na auto je do dnes nezaplacený a chybí tam už 12 tisíc. Slíbil mi že to už přestane dělat a bude mi o všem říkat. Ale porušil to. Opět z peněz z auta zmizelo pět tisíc. Tak jsem se ho ptala kde jsou. Řekl mi že to poslal na auto jako mimořádnou splátku. Ale předevcirem jsem se dozvěděla že nic neposlal ale zas utratil! Lhal mi ve více věcech ohledně peněz a pěkně jsme se pohádali už. Na další den mě bombardoval smskama ať mu odpustim atd atd…A všimla jsem si že zmizeli všechny peníze na dluh auta. Volám mu kde jsou? A po hádce prý nevěděl co bude tak že je schoval abych mu je neukradla :poblion: takže v závěru ze mě chtěl udělat zlodějku. Zas mě prosí ať mu odpustim a já už nevím co si mám myslet po roce vztahu. Mám malé dítě (ne s ním)a víceméně táhnu domácnost ja skrz jeho dluhy což mě též stve. Dva moji bývalý též měli dluhy a já se topila s nemi a teď do třetice kdy ten dluh je nad čtvrt milionu a s početím druhého mimca si můžu nechat jen zdát na několik let…Moc vám holky dopředu děkuji za jakýkoli názor. Vždy jste mi poradili a já se mohla aspoň vypovídat :hug:

Pryč od něj nebo tě stáhne sebou! Ubíráš jen svému dítěti. Takový člověk má a bude mít rád jen sebe. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 15:38

@Ellusa no moje kamarádka mi řekla na toto že ať si čtvrtého do života nehledám že tam bude už dluh milion ;-) já fakt nevím co já bych poradila…Na jednu stranu je hodný chlap i na prcka a na druhou lze…

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 10.02.17 15:38

Vybíráš si pořád dokola ty stejné lůzry - zadlužené nezodpovědné chlápky co tě utáhnou na sliby. Moje rada - odejdi od něho. Pravděpodobně se nezmění a zase tě stáhne s sebou do problémů. Mysli na sebe a na svoje dítě. A příště buď opatrnější při výběru partnera :hug:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 10.02.17 15:39

A co hledas, dalsiho zadluzeneho darce spermatu, nebo normalniho chlapa?

samurajka
Kecalka 430 příspěvků 10.02.17 15:41

Moje odpověď na tvoji otázku je: ne nikdy, už jsi mohla být někde jinde, kdybys k sobě neměla připoutaný příživníky. Pouč se z minulosti a mysli na svoje dítě. Místo, aby tě chlap na rukou nosil, tak jenom slibuje, aby to mohl v zápětí porušit :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 15:42

@hudečice já tomu rozumím…Ja jen nevím jestli ho mám ukrivdovat když v pulce roku našeho vztahu ho v práci vykradli za coz on nemůže teoreticky. Na autu musí splatit 103 tisíc a má kolem 85…Tak kdyby z tama furt nebral tak na druhou stranu snaha byla zbavit se dluhu aspoň jednoho.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 10.02.17 15:45
@Anonymní píše:
@hudečice já tomu rozumím…Ja jen nevím jestli ho mám ukrivdovat když v pulce roku našeho vztahu ho v práci vykradli za coz on nemůže teoreticky. Na autu musí splatit 103 tisíc a má kolem 85…Tak kdyby z tama furt nebral tak na druhou stranu snaha byla zbavit se dluhu aspoň jednoho.

Ty lidi takhle nemysli, oni si mysli, ze to proste pak nejak udelaji, ted maji penize. Mas dite, mysli na nej a ne na dospeleho chlapa co by mel mit rozum. Pomoct je neco jineho, on ti lze jak male dite.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 10.02.17 15:45
@Anonymní píše:
@Ellusa no moje kamarádka mi řekla na toto že ať si čtvrtého do života nehledám že tam bude už dluh milion ;-) já fakt nevím co já bych poradila…Na jednu stranu je hodný chlap i na prcka a na druhou lze…

A co mít muže, který bude bez dluhů, půjček, splátek, bez exekutora za prdelí, bude mít vlastní bydlení, zázemí, dobrou práci… nezní to líp? :think: Že si furt vybíráš zadlužené týpky, s takovými se nebudeš mít nikdy dobře, pořád tě budou táhnout ke dnu.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 10.02.17 15:46
@Anonymní píše:

Ale kdyby on hento, kdyby on támto… ty to nevidíš? Chceš dostat přes hubu, abys viděla jaký je?… pořád píšeš On, On ale kde jsi ty? V prdeli, bo furt platíš dluhy za někoho jiného. K čemu ti je, že je ten chlap hodný, když tě prakticky okrádá???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 15:46

@Kočičí duše s předchozími zkušenostmi jsem si tentokrát jistá byla že mám konečně hodného muze. Nebije mě, je milý a hodný. A nikdy na mě ani kapku nezarval. Jeho rodina zná hlavně lásku což se mi na nich líbí. Jen ty lži a nezodpovědnost k tím penězům mě štve. :pocitac:

mroe
Extra třída :D 14467 příspěvků 10.02.17 15:48
@Anonymní píše:

Otazka je, jestli je to vubec pravda. Klidne muze mit vic dluhu, jen kvuli svoji blbosti. Evidentni je, ze financni gramotnosti neoplyva a snaha zadna… Neplytvala bych svym casem, energii a penezi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >