Mám něco s prsem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
19.5.22 21:10

Mám něco s prsem

Dobrý den je mi 14 a 4.4 (nyní je 19.května) se mi udělal na pravém prsu přesně uprostřed bradavky takový jakoby stroupek nevím přesně to co je mělo to nažloutlou barvu a někdy mě tam píchlo a někdy svědilo, včera se mi to podařilo nejak odloupnout ale ted tam je taková nevím jestli uschlá ale vyčnívající kůže, která vypadá jako záděr, svědí to někdy a více mi vystupují bradavky. Prosím poraďte mi co to je, bojím se že to je rakovina nebo něco, ale mamka říká že to je jen zaschlá kůže že jsem se špatně umyla při koupely ale já si to nemyslím tak prosím pomoc :,( :,( :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33841
19.5.22 21:19

@verkyy tak my ti tu s tím fakt nepomůžeme, jestli se opravdu bojíš, tak přemluv maminku, ať s tebou zajde k dětské doktorce, ta to zkoukne a pozná, jestli je to něco banálního nebo to chce další vyšetření :mavam:

• a mě teda s něčím podobným, ale bylo to krvavé, vzala mamka ke gynekoložce - bylo mi 12, byl to jen strhlý stroupek, a výhoda byla, že už jsem tím byla u té doktorky zaevidovaná, ona je hodně žádaná
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39868
19.5.22 21:42
@verkyy píše:
Dobrý den je mi 14 a 4.4 (nyní je 19.května) se mi udělal na pravém prsu přesně uprostřed bradavky takový jakoby stroupek nevím přesně to co je mělo to nažloutlou barvu a někdy mě tam píchlo a někdy svědilo, včera se mi to podařilo nejak odloupnout ale ted tam je taková nevím jestli uschlá ale vyčnívající kůže, která vypadá jako záděr, svědí to někdy a více mi vystupují bradavky. Prosím poraďte mi co to je, bojím se že to je rakovina nebo něco, ale mamka říká že to je jen zaschlá kůže že jsem se špatně umyla při koupely ale já si to nemyslím tak prosím pomoc :,( :,( :nevim: :(

No nevim, nejak moc se tu ted vyrojilo decek, co se boji rakoviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23430
19.5.22 21:45

Zase pubertačka zase rakovina??? @admin prosím prověřit zda to není zakladatelka diskuze Bojím se tlustého střeva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
19.5.22 21:46

To vypadá na mykozu - kvasinky. Zajdi k doktorce, dá ti na to mast, chce to větrat, jíst málo sladkého a bílé mouky a zacit užívat probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
19.5.22 21:49

Popros mamku, ať s tebou jde k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
19.5.22 22:28
@vokishka píše: