Mám očkovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 08:55
Mam ockovat?

Holky dnes mame jit na ockovani, syn ma po odectu v zadecku trplotu 37. Jinak mu nic neni. Je mu uz 22 mesicu a porad hexu odkladam. Doktorka uz je nastvana. Chci uz to mit za sebou ale nevim jak s tou teplotou co myslite?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5816 příspěvků 14.06.19 08:59

Očkovat se má jen zdravé dítě, při podezření na nějakou nemoc, virozu tak ne. Doktorka at si je naštvaná jak chce, o očkování rozhoduje ty, ne ona. Já bych zavolala, že očkování se posouvá protože syn nevypadá dobře. A co si k tomu říká by mi bylo jedno.

Lathi
Kecalka 305 příspěvků 14.06.19 08:59

S teplotou bych nenechala. My jsme.take s dcerou dost odkladaly, ale proste se nedalo nic dělat.

Janli
Echt Kelišová 8925 příspěvků 14.06.19 09:00

A jak často ho měříš? Moje děti mají permanentně v zadečku teplotu 37,2 po odečtu. Jestli jsi ho změřila jen dnes, tak to nemá žádnou vypovídací hodnotu a pokud je jinak zdravý, není důvod neočkovat. A pokud nemáš rtuťový teploměr, tak je to stejně jen orientační.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 09:03

Holky tak ted jsem ho merila znovu a ma po odectu 36,8. Mozna mu bylo vedro sundala jsem mu ponozky. Tak ja asi naockovat necham.. at uz to mame za sebou 36,8 asi neni teplota ze?

Elen8
Extra třída :D 13056 příspěvků 14.06.19 09:05

Nevím kde bydlis, ale u nás má být dneska 33 stupňů a zítra to stejne.
S detma to přežijeme ve stínu a v bazénu. Od doktorky která by v tomto počasí očkovala bych odešla. Mě praktická dr sama od sebe kvůli počasí odložila očkování tetanovky.

Prigionia
Kecalka 244 příspěvků 3 inzeráty 14.06.19 09:05

@Natálka26 „Syn nevypadá dobře“ si vyčetla z čeho? :zed: :zed:

Doktorce řekni, že jsi mu naměřila 37 po odečtu a uvidíš co ona na to. Předpokládám, že tvá doktorka ví, co dělá. Ale jinak souhlasím s @Janli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 09:06
@Elen8 píše:
Nevím kde bydlis, ale u nás má být dneska 33 stupňů a zítra to stejne.
S detma to přežijeme ve stínu a v bazénu. Od doktorky která by v tomto počasí očkovala bych odešla. Mě praktická dr sama od sebe kvůli počasí odložila očkování tetanovky.

Proc kvuli pocasi?

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 14.06.19 09:08

A 37 je horečka nebo teplota?¨
jsem myslela že až 37,5 :nevim:
jakože nemá ještě ani jednu hexu ve 22m? tak to bych byla jako lékařka taky naštvaná..
každopádně v těchhle teplotách venkovních bych neočkovala ani zdravé dítě..to sis měla nechat na podzim, zimu nebo září.. :nevim:
každopádně za mě je dítě zdravé a normálně bych ho jako lékařka píchla.. :nevim:

Ravedd
Kecalka 340 příspěvků 14.06.19 09:09
@Prigionia píše:
@Natálka26 „Syn nevypadá dobře“ si vyčetla z čeho? :zed: :zed:Doktorce řekni, že jsi mu naměřila 37 po odečtu a uvidíš co ona na to. Předpokládám, že tvá doktorka ví, co dělá. Ale jinak souhlasím s @Janli

Ne každý dr ví co dělá mě chtěla dr naockovat dítě s rýmou protože rýma je úplně v pohodě takže na soudnost doktorů bych úplně nespolehala

Elen8
Extra třída :D 13056 příspěvků 14.06.19 09:09

Ve vedrech se očkovat nemá. Už tak je tohle počasí pro děti náročné natož ještě takovej nápor na tělo jako je očkování..
Zaráží mě, že to vaše dětská neřeší. U nás bere doktorka všechny faktory. Je tedy opatrná a například první dávku nedávála i kvůli tomu že to bylo před svatkama o vánocích a kdyby něco bude mít dovolenou a nepomůže.
V tomhle vedru rozumný doktor očkovat nebude natož první dávku kde clovke neví jaká bude reakce.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 14.06.19 09:14
@Ravedd píše:
Ne každý dr ví co dělá mě chtěla dr naockovat dítě s rýmou protože rýma je úplně v pohodě takže na soudnost doktorů bych úplně nespolehala

rýma opravdu není faktor..já se teda o očkování radila i s Petrášem, kterému tak nějak důvěřuju - jeho znalostem a nározům.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 14.06.19 09:15
@Anonymní píše:
Proc kvuli pocasi?

protože pokud dítě zareaguje a bude mít vysoké horečky, tak v těchle vedrech jsou vysoké horečky pro dítě fakt peklo–když se tělo nemůže přirozeně ochladit, venku vedro, doma vedro..a dítě třeba 40tky, no mazec

Natálka26
Kelišová 5816 příspěvků 14.06.19 09:17
@Prigionia píše:
@Natálka26 „Syn nevypadá dobře“ si vyčetla z čeho? :zed: :zed:Doktorce řekni, že jsi mu naměřila 37 po odečtu a uvidíš co ona na to. Předpokládám, že tvá doktorka ví, co dělá. Ale jinak souhlasím s @Janli

Nevím, proč mlatis hlavou o zeď. Napsala jsem to v tom smyslu teploty. Byl to slovní obrat.
V těchto vedrech se očkovat nemá, doktorka taky ne vždy ví co dělá.

Ravedd
Kecalka 340 příspěvků 14.06.19 09:29
@smurfka píše:
rýma opravdu není faktor..já se teda o očkování radila i s Petrášem, kterému tak nějak důvěřuju - jeho znalostem a nározům.

jenže dcera měla už po předchozích dvou vakcínách proti jiným dětem v okolí ošklivý reakce teploty skoro 40 a byla potom jak převálcovaná a dr to věděla tudíž to dle mě prostě měla vzít v potaz a ne říct že to nic není když má rýmu :)

ale chtěla jsem říct hlavně to že ne vždy dr ví co dělá protože někteří prostě očkují za každou cenu a už jsem viděla i dítě s teplotama naočkovaný rovnou hexou a pneumokoky v jeden den 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama