Mám opustit milence?

Anonymní
6.8.15 10:50

Mám opustit milence?

Zdravím vás všechny,

před nedávnem jsem si s někým začala. On má doma přítelkyni a cca 11 letého syna. Vídáme se dá se říct skoro ob den, trvá to zatím jen cca měsíc. Většinou spolu spíme, ale někdy se i stane, že jen hodiny prokecáme :-).. ale teď k tomu.. asi začínám něco cítit. mě teda tady ten stav celkem vyhovuje (nebo vyhovoval :nevim: ), ale včera u mě byl třeba celé odpoledne a já prostě chtěla, aby tam zůstal přes noc, ale věděla jsem, že je to nemyslitelný.. :oops: co byste dělaly vy? ukončili byste to? je mi s ním čím dál tím líp a myslím, že z toho kouká čím dál tím větší průšvih..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

934
6.8.15 10:53

Podle mě to nemá budoucnoust, a ten pocit, že rozbíjím něčí rodinu, by mi taky nebyl příjemnej… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.15 10:55
@IvePr píše:
Podle mě to nemá budoucnoust, a ten pocit, že rozbíjím něčí rodinu, by mi taky nebyl příjemnej… :)

ale já nikomu rodinu nerozbíjím.. je to jeho svobodná volba, on to tak chce, já ho nikam netahám.

• Nahlásit
  • Citovat
3672

No, holka. Já Ti nevím…

V předešlém vztahu jsem taky hodně řádila, a pokud jsem měla někoho, kdo měl rodinu, tak jsem se snažila city nepouštět.

Nemyslím si, že máte budoucnost. Opustila bych ho, protože jinak se můžeš trápit… On to bude pořád brát jako super zpříjemnění, protože doma mu to zevšednilo, ale co Ty? Dá Ti to samé, co Ty jemu? Nedá!!!

najdi si chlapa, který je sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25570

Nemá to budoucnost, buď ber, co je, nebo to ukonči. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3672
6.8.15 10:56
@Anonymní píše:
ale já nikomu rodinu nerozbíjím.. je to jeho svobodná volba, on to tak chce, já ho nikam netahám.

Myslíš, že ho fakt nikam netaháš??? Já myslím, že je to trochu jinak. Neříkej, že mu nepíšeš, že bys ho chtěla vidět apod… prostě on rodinu má a řešit jeho problémy sexem s Tebou to je celkem sobecký, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.8.15 10:56
@Anonymní píše:
Zdravím vás všechny,před nedávnem jsem si s někým začala. On má doma přítelkyni a cca 11 letého syna. Vídáme se dá se říct skoro ob den, trvá to zatím jen cca měsíc. Většinou spolu spíme, ale někdy se i stane, že jen hodiny prokecáme :-).. ale teď k tomu.. asi začínám něco cítit. mě teda tady ten stav celkem vyhovuje (nebo vyhovoval :nevim: ), ale včera u mě byl třeba celé odpoledne a já prostě chtěla, aby tam zůstal přes noc, ale věděla jsem, že je to nemyslitelný.. :oops: co byste dělaly vy? ukončili byste to? je mi s ním čím dál tím líp a myslím, že z toho kouká čím dál tím větší průšvih..

A to ti nevadí, že mu rozbíjíš rodinu? :think: :think: :think: Tohle stejně nikam nepovede :nevim: Každá milenka je dobrá jen sex, pak se chlápek spokojeně vrátí k svojí manželce / přítelkyni… Takže bych to ukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
7385
6.8.15 10:57

Je to dvousecny mec, tak ti to reknu sama za sebe. Musela bych se stydet a hodne bych se v sobe zklamalaa, kdybych k sobe pustila muze, ktery ma rodinu a neni omluvou, kdyby meli ten vztah pokazeny. Jen si to vem s druhe strany, jsi hoodne let s muzem, mate spolecnou domacnost, dite a najdou ti chodi strikat do jine, je s ni, sdili s ni vase intimno… myslim, ze zeny, co potrebuji k sobe muze od rodiny jsou hodne smutne a zoufale a mely by zcit na svem prahu pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.15 10:58
@Verůůů7 píše:
Myslíš, že ho fakt nikam netaháš??? Já myslím, že je to trochu jinak. Neříkej, že mu nepíšeš, že bys ho chtěla vidět apod… prostě on rodinu má a řešit jeho problémy sexem s Tebou to je celkem sobecký, ne?

no budeš se divit, ale nepíšu ani nevolám mu, že bych ho chtěla vidět… buď se ozve on sám a nebo prostě nic.. právě to nechávám zcela v jeho režii, abych právě já nebyla tak, kdo mu tu rodinu rozbíjí…

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
6.8.15 10:58
@MarieOVMUC píše:
Je to dvousecny mec, tak ti to reknu sama za sebe. Musela bych se stydet a hodne bych se v sobe zklamalaa, kdybych k sobe pustila muze, ktery ma rodinu a neni omluvou, kdyby meli ten vztah pokazeny. Jen si to vem s druhe strany, jsi hoodne let s muzem, mate spolecnou domacnost, dite a najdou ti chodi strikat do jine, je s ni, sdili s ni vase intimno… myslim, ze zeny, co potrebuji k sobe muze od rodiny jsou hodne smutne a zoufale a mely by zcit na svem prahu pracovat.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
L92
6.8.15 10:59

Já bych se ho snažila přetáhnout. Fakt zkus ho od ní odlákat. Kluk už je velkej, s tátou se může vídat a jí se určitě uleví, že se zbaví takového syčáka :cert:
Edit: a tobě, co ti po právu patří ;)

Příspěvek upraven 06.08.15 v 10:59

• Nahlásit
  • Citovat
3672
6.8.15 10:59

@MarieOVMUC

Paráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
6.8.15 11:00

Máš můj „obdiv“, že se do něčeho takového vůbec pouštíš. Ale třeba takovouto zkušeností projít musíš, aby jsi jednou pochopila, že tohle se prostě nedělá, srovnala si morální hodnoty a začala si vážit plnohodnotného vztahu. No po měsíci v tom už celkem lítáš a chceš víc, takže je otázka času, kdy na něj začneš tlačit a tím se pro něj staneš nepohodlná..? Je mi bez ironie líto vás všech, toho malýho kluka, přítelkyně, tebe.. Moje rada zní, zkus vystřízlivět a najít si normálního chlapa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.8.15 11:00
@L92 píše:
Já bych se ho snažila přetáhnout. Fakt zkus ho od ní odlákat. Kluk už je velkej, s tátou se může vídat a jí se určitě uleví, že se zbaví takového syčáka :cert:

No a za pár let si najde zase jinou milenku a zbaví se ho i zakladatelka :palec: Dobrej koloběh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3672
6.8.15 11:01
@L92 píše:
Edit: a tobě, co ti po právu patří ;)Příspěvek upraven 06.08.15 v 10:59

jak můžeš poradit něco takového, když vůbec nevíš, zda on ke své milence něco cítí? co když za ní chodí jen pro to, že chce sex??? Hm… Na tomhle bys založila vztah??? Kde má milenka jistotu, že za dva roky nebude taky jen ta podváděná přítelkyně??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama