Ženatý muž...

Anonymní
5.8.15 12:46

ženatý muž...

Ahoj všem, prosím o zachování anonymity, ale já už se potřebuji někomu svěřit…
Předem říkám, že jsem jedna z žen, která vždy nevěru odsuzovala a která by nikdy nespala s ženatým mužem. Vím, že mě tu spousta z vás odsoudí, ale přesto to risknu.

Před Vánocemi jsem poznala kluka (30), mě 26 na jednom večírku, strašně jsme si sedli, pokecali, dali si skleničku, ze začátku se mi ani nelíbil, ale byl hrozně milý. Když jsme si o sobě vyprávěli, řekl mi, že je rok ženatý. Pak jsme se rozloučili a každý si šel po svým. Asi pak do týdne mě kontaktoval na Fb a zval mě na kávu, řekla jsem mu, že opravdu ne, protože je ženatý a já se do takových věcí nebudu pouštět, řekl, že chápe a tak nějak to vyšumělo. Je to asi 3 měsíce, kdy jsme se opět potkali na jednom školení, zval mě na kafe, řekla jsem znovu, že opravdu ne, že nechci dělat problémy a že na to nemám žaludek. Řekl, že přeci nic není na tom, když si dáme jen kávu. Řekla jsem proč ne, aby si zase nemyslel, že jsem z něho bůh ví, jak hotová. Takže proběhlo pár káviček. Při té poslední mi řekl, že na mě pořád myslí, že mu je se mnou strašně dobře, že si se mnou odpočine atd. Zmínil se i o tom, že má o 16 let starší ženu a že od té doby co se vzali, jde ten jejich vztah do kopru. Děti nemají a ani mít nebudou. Problém je v tom, že už mi taky není úplně tak lhostejný. Pořád na něj myslím. Pořád mě chce vidět a teď musíme jet spolu i na stejný školení z práce. Takže se s ním zkrátka musím pořád vídat v rámci práce a firemních akcí…Nevím, jak z toho ven, začal mě taky přitahovat, ale opravdu nechci nikomu ublížit.
Vím, že to je jen chvilkový pobláznění a že každý začátek je hezký, ale asi jsem se trochu zamilovala.
Vím, že jsem hrozná a vím, že si teď o mě musíte myslet hrozné věci. Ale co teď s tím? Potřebovala jsem se jen někomu svěřit.
Díky všem za přečtení.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.8.15 12:51

Nic strašného jsi neudělala. No…co s tím. „Moje žena mi nerozumí“ je oblíbená replika ženáčů, kterou bych nebrala moc vážně. Celkově bych řeči ženatých mužů brala s veelkou rezervou - bohužel vím, o čem mluvím. Pokud by sis chtěla jen užít, pak směle do toho, ale pokud jsi zamilovaná…pak radím ruce pryč a omezit kontakt na minimum…moc bych od toho nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa

A nechce si klučina jen zasouložit s mladou? Když má doma skoro 50ti letou babu? :think: :think: :think:
Byla bych sakra opatrná, aby ti nezůstaly jen oči pro pláč…

• Nahlásit
  • Citovat
22325

Já bych si nějak zjistila, jak to s tou jeho ženou opravdu je. Někteří takový rádi nakecají kdoví co a nakonec je pravda jinde. Na to bych si dala pozor. Není to teda moje zkušenost, ale blízkého člověka. Takový ty řeči, jak to neklape a jak se rozvede.
Jinak, jestli nekecá, tak tlačit do rozvodu. Pokud tě chce a neklape to, tak musí něco dělat on, ne ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
5.8.15 12:53

Nevím, pro mě byl zadaný chlap vždycky pasé, mám to v sobě nějak tak nastaveno. Každopádně pokud mu to s jeho ženou neklape a děti nemají a mít nechtějí, tak by si měl tedy prvně udělat pořádek u sebe (minimálně odloučené bydlení, když už ne rovnou rozvod, ale tady asi nic nebrání ani tomu rozvodu, ne?) a potom bych o něm možná začala uvažovat. Jestli nemají děti, tak je rozvod otázka vyřešení majetku a podání žádosti na soud, pokud se dohodnou, tak to celé až do rozsudku trvá odhadem 3 měsíce? Nevím, to jen tak co jsem slyšela okolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5493
5.8.15 12:53

Oni toho někdy nakecají, když chtějí dostat holku do postele ;) Moje žena mi nerozumí a pod. je velmi oblíbeným trikem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.8.15 12:54

Já si o tobě nemyslím nic špatného, spíš ten chlap ti může kecat… ale každopádně na kávu bych s ním šla (kdybych byla já nezadaná) a uvidíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16015
5.8.15 12:55
@Krasavicaa píše:
A nechce si klučina jen zasouložit s mladou? Když má doma skoro 50ti letou babu? :think: :think: :think:
Byla bych sakra opatrná, aby ti nezůstaly jen oči pro pláč…

taky bych to tak videla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546

Ať se nejdřív rozvede a pak ať si chodí odpočívat k milence…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578

To bych tu o 16 let starší ženu chtěla vidět. To si ji bral jako proč? Z prospěchu? Upřímné lásky či co? Mě se chlap, který neví co chce a mění své životní postoje příliš často moc nelíbí. Být tebou, řeknu mu, ať si nejdříve vyřeší své problémy (v tomto případě tedy rozvodem) a pak, ať za tebou přijde.
Upřímně? Je ti 26. Máš na něco kvalitnějšího, než odpadlíka, který si jednou vzpomene, že chce výrazně starší ženskou, podruhé zase mladší než je on sám a klidně si namlouvá milenku-partnerku během manželství. Do toho bych fakt nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26499

Vzal si starší kvůli prachům a teď chce mladý maso :roll: :roll: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
5.8.15 12:56
@jenny.fields píše:
Vzal si starší kvůli prachům a teď chce mladý maso :roll: :roll: :think:

Taky mě to napadlo :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
815
5.8.15 12:56
@bartsch píše:
Oni toho někdy nakecají, když chtějí dostat holku do postele ;) Moje žena mi nerozumí a pod. je velmi oblíbeným trikem ;)

Přesně tak. A to pozvání na kávičku „vlastně o nic nejde“ je typiclé… pomalinku si tě zpracuje a ukecá. Hele je rok ženatý a hned si stěžuje? Tak proč se ženil? A když mu to nevyhovuje, není nic jednoduššího, než se rozvést…

Být tebou, jdu od toho, na kávičky nechodím… Časem tě poblouznení pustí a on si najde jinou „obět“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 12:57

Kavicka problem nie je. Asi by som neodmietla ani prvu, ale my chodime na kavu do kantiny, pripadne ku kafomatu :think:

Na ponuku kvalitneho sexu by som odpovedala ‚az sa rozvedies‘. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
5.8.15 12:59

Když jde jejich vztah do kopru a němají děti, proč s ní ještě je? Za mě kecy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama