Sex s kondomem, přesto mám strach z těhotenství

Beru7777
10.2.10 15:42

Mám strach

Ahoj ,Dobrý den chci se zeptat..měla jsem pohlavní styk se svým přítelem s kondomem.Ale ted mam hrozny strach jestli se neco nemohlo stat.Jestli nemohl treba sklouznout a pak se zpátky"nahrnout"…Mnestruaci mám dostat až o víkendu,ale ted mi neni posledni dobou dobre nvm jestli je to nervy nebo…i prsa mě bolí,

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
10.2.10 15:44

AHoj, jsou to nervy a pokud měl kondom, tak se mi ještě nestalo, že by sklouznul a pak zase zpátky. Bud vklidu,navíc nejspíš máš už po OVU, tak klid.Ikdyž zázraky a náhody se dějí, ale myslim, že můžeš být vklidu.

• Nahlásit
  • Citovat
4271
10.2.10 15:46

Beru, neplaš. Stát se může všechno, ale tohle je zrovna dost nepravděpodobné. Příznaky můžeš mít vsugerované, psychika dělá divy. Počkej do víkendu a když nic, tak si udělej příští týden test, tak budeš vědět víc. Držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
10.2.10 15:46

No já teda neznám, jak fungují kondomy :oops: , ale pokud vyloženě nepraskl, tak bych fakt byla úplně v klidu. JInak když máš strach z těhotenství, tak si můžeš vsugerovat úplně všechno, mě jednou, když by to byl fakt průser (očkování na klíšťata), teklo i něco z prsou, jaký jsem měla strach :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beru7777
10.2.10 15:49

Snad máš pravdu…ja jen když to teda napíšu na rovinu tak když ho ze me vyndal tak sem se podívala a(jak to říct)…proste na něm něco bylo…opravdu se bojím ..přijde mi ze mam vetsi bricho…asi moc prehanim ale mam strach

• Nahlásit
  • Citovat
215
10.2.10 15:51

ahojky bud v klidu to je opravdu velmi nepravděpodobné, že by jsi byla těhotná. A když máš strach tak můžeš mít všechny příznaky těhotenství vsugerovaný. To moc dobře znám. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
10.2.10 15:55

božátko,je mi líto,jaký strach zažíváš,já ho zažila v 15ti :oops: dokonce kondom ve mě zůstal po akci a já ho tahala ven-strašný a ty neeervyyyyy… :zed: navíc jsem pak měla zpoždění,jsem myslela,že mě picne-dítě v 16!!naštěstí to dopadlo OK :dance:
Myslím,že to bude taky v pořádku,OVU -tedy plodné dny-je uprostřed cyklu-plus minus-takže bys neměla být těhotná :wink: navíc prsa bolí i před MS.
jsem zvědavka,kolik Ti je? 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
10.2.10 16:07

To co bylo na tom kondomu byl asi tvůj hlen. Taky mě zajímá, kolik ti je let. Teda, jak velký by to byl průser. :think:
Ale jinak ta sugesce fakt funguje, když mimčo chceš i když ho zatím nechceš. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
10.2.10 16:16

Beru, to, co bylo na kondomu, to bylo tvoje, nikoliv jeho ejakulát.
Kondom používám často a že by se sesunul a pak zase nahrnul, to je podle mě dost velká hloupost.
A větší břicho kvůli těhotenství bys měla mnohem později. Takže neplaš, těhotná nejsi. Jen se moc pozoruješ :wink: Buď v klidu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
10.2.10 16:22

ale líbí se mi to spojení-sesunul a nahrnul :mrgreen: fakt dobrýýý :palec: :lol: snažím se to představit :think: ale tímto problém nezlehčuji,přijde mi to jen legračníí :mrgreen: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
10.2.10 16:25
Veruš1 píše:
No já teda neznám, jak fungují kondomy :oops: , ale pokud vyloženě nepraskl, tak bych fakt byla úplně v klidu. JInak když máš strach z těhotenství, tak si můžeš vsugerovat úplně všechno, mě jednou, když by to byl fakt průser (očkování na klíšťata), teklo i něco z prsou, jaký jsem měla strach :wink:

omlouvám se zakladatelce že jí sem lezu mimo téma ale veruš, jak to myslíš průser- klíštata? já byla právě očkovaná asi ve 4tt ale dr mě uklidnujou že to nemá vliv na těho… ted se teda booojiiiim

jo a to na tom kondomu bylo určo tvoje, navíc my vždycky kolem ms a pri ní kondom ani nepoužívali a nikdy nic i když na to radši nespoléhej příste to jen tak na ukllidnení že to moc plodný dny nejsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
10.2.10 16:29

Nortel, já teda nevím, ale mě se na hygienické stanici ptali, zda nejsem těhu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beru7777
10.2.10 16:39

je mi 17 takze by to byl docela průůser…ale dekuji vam mnohokrat…trochu ste me uklidnili,Já totiz co ted delam tak jenom litam po strankach jake jsou priznkay a vsechny se schoduji takze jsem vystresla(TREBA PORAD MAM POCIT MOČENÍ,ten tlak v prsou)…ale snad to bude tim ze se jen pozoruji!.Děkuji moc:)

• Nahlásit
  • Citovat
13101
10.2.10 16:43

Beru, určitě bude, já takhle byla těhotná tak 20× :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
10.2.10 17:23
Veruš1 píše:
Nortel, já teda nevím, ale mě se na hygienické stanici ptali, zda nejsem těhu :nevim:

to je teda pěkný!!! :cert: a co hrozí ti nerekli? at se teda bojim neceho konkrétního :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama