Mám strach z mimodelozniho

Anonymní
25.10.19 10:03

Mám strach z mimodelozniho

Ahoj, dělala jsem si 23.10 test a tam byla velice velice slabá čárka to jsem byla 11dpo.. Dnes jsem 13dpo a ráno jsem si dělala další.. Zkusila jsem zda čárka sílí.. A ano sílí ale velmi málo 8o mám Stach že jestli jsem tehotna je něco špatně.. Přikládám fotku testu (ten nahoře je dnešní dole dělaný ve středu) děkuji za odpovědi. PS - MS má být za dva nebo tři dny.. Později ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2972
25.10.19 10:07

Hlavně klid. Zajděte si na krev a uvidíte hodnoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
25.10.19 10:07

Boze… Je to jen orientacni test. Nezkoumej carku a pockej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
25.10.19 10:11

Nestresuj a testuj az po vynechany ms. Ted tam sice treba neco je, ale uplne klidne to muze za dva dny s ms odejit. Akorat si zbytecne pridelavas starosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 10:12

Kolik nervů by si člověk ušetřil kdyby počkal aspoň do termínu MS. Pokud nejsou zdravotní problémy tak toto předčasné testování nechápu. Počkej do termínu MS a pak udělej test znovu :nevim:

A jesrw jedna podstatná věc - síla čárky nevypovídá o ne/prosperitě těhotenství. Měla jsem ukázkové čárky a v 10tt nebilo miminku srdíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4907
25.10.19 11:05

Vždyť ta čárka je silnější. Ještě nemas ani vynechanou menstruaci. Co bys tam chtěla v koukat - dálnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 09:55

Zravím maminky. Prosím o radu jak se dá poznat mimoděložní tehotenství. Menstruaci jsem měla 22.9 a mívám ji po 25-28dnech. V den očekávání menstuace byl test negativní. Po 30 dnech byl na testu slabí duch. Když jsem si dělala test u předchozích dvou dětí byl vzdy pozitivní už před a v době menstruace byla čárka jasná. Nicméně mně pár dnů pořád bolí na pravé straně. Večer to byli i křeče, tlačí to na konečník a do nohy. Trochu jsem i zašpinila. Teplotu nemám. Nerada bych přijela za pět minut dvanáct, mám doma dvě děti. Chci jet raději do nemocnice, protože ke své lékařce jdu až 6.11. Navíc kvůli zdrav. stravu uvažuji o přerušení, ale nechci vypadat v nemocnici jak idiot.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 21:13

Bolest v podbřišku

Ahoj, snažíme se otěhotnět. tento měsíc přišla ms dle kalendáře, ale už od 1.dne mám tlak a bolest v konečníku. Vzdy mi bolest trvá max 1 den, tentokrát i 3.den jsem cítím bolest v podbřišku i vys. obcas mi tam píchne, občas křeč. na pohmat boli. nemuze to být mimoděložní tehu?

• Nahlásit
  • Citovat
7437
4.11.19 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se otěhotnět. tento měsíc přišla ms dle kalendáře, ale už od 1.dne mám tlak a bolest v konečníku. Vzdy mi bolest trvá max 1 den, tentokrát i 3.den jsem cítím bolest v podbřišku i vys. obcas mi tam píchne, občas křeč. na pohmat boli. nemuze to být mimoděložní tehu?

Promiň ale tlak v konečníku a mimodelozni těhotenství?
Zkus si udělat test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama