Rozchod v rodině - mám to nějak řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 18:28
Mam to nejak resit?

Zdravim damy,
mam dotaz, v rodine nedavno probehl dost osklivy rozchod (nevera), v rodine se dvema detmi, osm a pet let. Ja se samozrejme mezi dospele michat nebudu, ale je mi lito tech deti, hlavne mladsiho, ten je z toho dost spatny. Mam se to snazit detem nejak ulehcit? A jak? Nebo nechat byt?
Diky za rady a napady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.11.14 18:30

@RoseK jak konkretne si myslis, ze bys jim to mohla nejak ulehcit?

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 05.11.14 18:32

@RoseK tak zalezi na vztazich.
Vzit deti ma vylet, pripravit mikulase… co ja vim. Ale nemluvila bych otom snima

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 18:34

@evill no nevim, proto se prave ptam.

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 05.11.14 18:35

A k dětem jsi co? Teta?

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 18:36

@e-lili nee mluvit s nima o tom nebudu, jsem jen jejich teta. Ten mikulas zni fajn :), diky za tip.

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 05.11.14 18:38

Tak vymysli mikuláše, něco na Vánoce, zpestři jím třeba týden, vem je na plavání, na hřiště ať příjdou na jiné myšlenky.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.11.14 18:39
@RoseK píše:
@evill no nevim, proto se prave ptam.

Jo tak, ja myslela, ze mas nejaky konkretni plan a ptas se jestli jit do toho. Ja si prave moc nedokazu predstavit cim by se jim dalo pomoct :think:. Snad jen ukazovat jim, ze je mate vsichni moc radi.

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 18:43

@Blekota ja to zkusim spis s tim mladsim, ten starsi zmenu vita. K tomu vubec uz nevim, jak k nemu pristupovat. Nemel „tatinka“ rad.

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 05.11.14 18:47
@RoseK píše:
@Blekota ja to zkusim spis s tim mladsim, ten starsi zmenu vita. K tomu vubec uz nevim, jak k nemu pristupovat. Nemel „tatinka“ rad.

Vidíš, pokud to jsou kluci, můžeš je vzít ven, kopat si balonem, na procházku, na zmrzlinu, v létě na kolo - dělat to, co by s nimi dělal tatínek.

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 19:00

@Blekota no delat veci misto tatinka s nimi delat nechci ani nebudu, v tomto myslim nestradaji. A co rikat na to, kdyz mi reknou, co maji doma? Mam to prejit mlcenim? Nebo jim k tomu neco rict?

Blekota
Závislačka 2874 příspěvků 05.11.14 19:07
@RoseK píše:
@Blekota no delat veci misto tatinka s nimi delat nechci ani nebudu, v tomto myslim nestradaji. A co rikat na to, kdyz mi reknou, co maji doma? Mam to prejit mlcenim? Nebo jim k tomu neco rict?

Tak řekni, že nevíš, že s nimi nebydlíš.

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 19:13

@Blekota mi pripada, ze se ptam jak blbec, ale jsem jak slon v porcelanu, bojim se, abych neco nehnacla, co by me pak mrzelo, nebo co by mohli spatne pochopit.

katalyzator
Závislačka 2718 příspěvků 05.11.14 19:20
@RoseK píše:
@Blekota no delat veci misto tatinka s nimi delat nechci ani nebudu, v tomto myslim nestradaji. A co rikat na to, kdyz mi reknou, co maji doma? Mam to prejit mlcenim? Nebo jim k tomu neco rict?

Jak to myslíte? Co že mají doma? Věci, anebo situace?

RoseK
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 05.11.14 19:26

@katalyzator tak treba priklad… starsi nadsene vyklada o zazitcich s novym tatinkem a mladsi mi tu pomalu breci. Nebo se me mladsi pta, proc s nima tata neni doma. Co jim na to mam jako rict.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >